Jump to content
Bert

Hera80

Recommended Posts

Eelmine oli piparmünt ja shoko ja praegu läheb vanilje, ja tõesti parajates pakkides, täpselt nii kaua kannatabki yks maitse:P Aga kõik on väga head, aga yks lemmikuid piparmünt ja shok. Aga siiski siia maani ajab närvi see pakend, vaja jälle kiiresti sheik teha ja köik kohat pulbrit täis :S mingi potsiku seest või pealt avatava pakiga poole parem asjatada ... see praegune kyljepeal olev triibuke ei sobi mulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke segab jh see kyljepealt avatav pakend :D

Lõika pealt maha, siis rulli kokku ja sulge kirjaklambriga või siis pesulõksuga. Ise teen nii :D Väga mugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi maitsetut Hera80 on proovinud? Olen üsna kindel, et see täiesti maitsetu ei ole ehk mingi kõrvalmaitse on ikka. Lihtsalt tahaksin teada, kas see on selline magusama poolne või natukene hapukas?

See küljepealt avatav pakend on jah üsna nõme. Võiks ikka pealt olla.

Muudetud kasutaja S.S poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi maitsetut Hera80 on proovinud? Olen üsna kindel, et see täiesti maitsetu ei ole ehk mingi kõrvalmaitse on ikka. Lihtsalt tahaksin teada, kas see on selline magusama poolne või natukene hapukas?

See küljepealt avatav pakend on jah üsna nõme. Võiks ikka pealt olla.

Maitsetu valgupulber pidi olema sellise maitsega, et kui piimaga sheikk teha siis on sulanud vaniljejäätise maitsega, veega kehvapoolne. Toitude sisse sobilik panna(näiteks pannkoogid, puder jne)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitsetu valgupulber pidi olema sellise maitsega, et kui piimaga sheikk teha siis on sulanud vaniljejäätise maitsega, veega kehvapoolne. Toitude sisse sobilik panna(näiteks pannkoogid, puder jne)

No selge, siis vist ikka võtan šokolaadi järgmiseks, mitte maitsetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle küll maitsetu vanilje jäätise moodi ei tundunud. Piimaga lihtsalt oleks nagu rammusama piima maitsega, veega ei kannataks vist vaspjee juua. Kunagu ma täitsa fännasin maitsetut valku + piima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakanud uut teemat tegema,

kodus veel alles üsna palju hera80, aga säilivusajast on 4kuud üle. Kas võib seda veel tarvitada? Ei raatsi ära ka visata.

Minu oma oleks ma s66ks 2ra :D

Aga maitse j2rgi saad aru kas on k6lbulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakanud uut teemat tegema,

kodus veel alles üsna palju hera80, aga säilivusajast on 4kuud üle. Kas võib seda veel tarvitada? Ei raatsi ära ka visata.

Oleneb, kuidas su keha reageerib. Kui ikka keha ei talu, siis pole mõtet riskida. Ise kannatan ka aegunud proteiini ära kuid muidugi oleneb, mis tingimustes su valk on seisnud ja mis olukorras ta on jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sooviks nõu sheigi tegemise kohapealt. Hera80 olemas ja mõtlesin et kui lisada juurde trauben zuckerit(viinamarjasuhkur), siis kas see kõlbab nagu juua ka maitse kohapealt. Hera muidu shokolaadi/piparmündi maitseline. Kui kõlbab, kas siis kuskil 50-60g Herat + ~90g viinamarjasuhkurt sheiki? Või võib ka nii teha, et söön 2-3 banaani ära ja siis hera 80 sheik peale.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, sooviks nõu sheigi tegemise kohapealt. Hera80 olemas ja mõtlesin et kui lisada juurde trauben zuckerit(viinamarjasuhkur), siis kas see kõlbab nagu juua ka maitse kohapealt. Hera muidu shokolaadi/piparmündi maitseline. Kui kõlbab, kas siis kuskil 50-60g Herat + ~90g viinamarjasuhkurt sheiki? Või võib ka nii teha, et söön 2-3 banaani ära ja siis hera 80 sheik peale.

Aitäh!

Kõlbab ikka kokku segada - küll aga paljuvõitu on 90 gr. viinamarjasuhkurt panna, see läheb ka liiga magusaks. Tava trenniinimesel, kes teeb 1 - 1,5 tundi trenni piisab 50 - 60 gr süsikatest küll ja sellest pool valku ehk siis ca 30 gr. Banaanid sobivad ka hästi kasutamiseks, eriti küpsemad banaanid, siis ei ole eraldi suhkurt panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõlbab ikka kokku segada - küll aga paljuvõitu on 90 gr. viinamarjasuhkurt panna, see läheb ka liiga magusaks. Tava trenniinimesel, kes teeb 1 - 1,5 tundi trenni piisab 50 - 60 gr süsikatest küll ja sellest pool valku ehk siis ca 30 gr. Banaanid sobivad ka hästi kasutamiseks, eriti küpsemad banaanid, siis ei ole eraldi suhkurt panna.

Segule (hera 80 ja traubenzucker) mingit vastuväidet küll pole. Ühe väikese kõrvalpõikena enda trennijärgse joogi kohta - enne toidukava muutust kasutsin valku samapalju, kui, Ott, sina ütled, ehk siis 30 g, kuid süsivesikuid võtsin vaid maksimum 30g. See-eest suurendasin peale trenni tavatoidukorras rasvade osakaalu selle energiakoguse võrra, mis 30g süsikatest puudu jäi. Seega päevane kaloraaž jäi muutmatuks, kuid väikesed muutused hakkasid juba siis pihta, kui olin 2 nädalat sedasi kasutanud. nimelt jõunäitajad ei kukkunud, vaid pigem suurenesid tavapärases tempos (ei oma ju sellist staaži trennis nagu sina, seega saavad veel suureneda küll :)), aga samas kehakaal hakkas väheke alla tulema.

kokkuvõtvalt minu point - taastumise alustuseks piisab ka väiksemast kogusest süsikatest, kui seda on 50g, ka 30g on piisav. siis ei lähe ka jook "läilaks" kätte ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas ma olen uimane või mitte aga ma olen siin foorumis ringi kobanud päris tükk aega :D

Soetasin endale Hera80 maitsetu paki .

Niisiis küsimus tekkis selline?

1.Millal seda võtma peab? Enne trenni? Peale trenni? Keset trenni?

2.Palju seda võtma peab? 3 supilusikatäit ?

3 Kas peaks veel endale mingi Toidulisandi muretsema?

Käinud Jõusaalis 1,5 a . Kasvanud olen küll , kuid soovin seda natukene kiirendada :angry:

Kaal 63

Pikkus 170

Rinnalt 100

Tegelen juba 2 nädalat MassiTsükliga.

Ei hakkagi uut teemat tegema vaid küsin kohe siin

Kas Massitsükkel tähendab seda et ta annab massi kõige rohkem juurde ?

Võin tunduda totakas , aga vähemalt ma siis tean ;)

Aitähh vastajatele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni 2 kuhjaga supilusikatäit, ning sega see mahlaga või siis pane viinamarja suhkrut sheikki samapalju. Ning võid hera sisuliselt igal ajal kasutada(tegemist ju valguga, pulbrikujul), aga eelistama peaks siiski tavatoitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Agu_*

Millises kogust peaks trenniajal(peale) kasutama ja üldse kui palju oleks päevas vaja Herat kasutama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millises kogust peaks trenniajal(peale) kasutama ja üldse kui palju oleks päevas vaja Herat kasutama! :)

Peale trenne piisab, rohkem pole kindlasti vaja. Kui mingil põhjusel on mõnikord nii kiire, et süüa ei jõua, siis miks mitte ka toidukorra asemele seda juua.

Pakendi peal peaks olema kindlasti kirjas, kui palju. Aga kindlasti piisab, kui pulbrit sheikerisse panna ca. 50g jagu. Ära peale trenni ka süsivesikuid unusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×