Jump to content
Bert

Hera80

Recommended Posts

Tervist küsimus järgmine: palju peab valgu(hera80) ja süsivesinike(trauben zucker) vahekord sheigis peale trenni olema?

ja kogus? mõõtelusikal kirjas 25ml...ehk siis mitu kulbitäit ja mida?

Sooviks inffi jõutrenni treeningpäeva koguse ja vahekorra kohta (~2h) ja palju ja mida peale jooksupäeva (~30 min) et taastuda?

Kaal 80kg,pikkus 177cm kui see info peaks vajalik olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhtale valgule peab alati ise süsivesikuid juurde panema. Peale trenni kuluvad mõlemad marjaks ära, kas siis osta valmissegu (Nt Mass2) või segada ise põhimõtteliselt sama asi kokku(Hera80+Dextro).

Ei ole nii et massi ajal võtan valk+süsivesik ja dieedi ajal ainult valk. Kaalulangetus dieedi ajal sõltub ju ikka üldisest kaloraazi vähendamisest, mitte et jätan ühe tähtsaima toidukorra poolikuks.

Nt 30g valku+60g süsivesikuid(3 spl herat+4spl dextrot), kiire ainevahetusega inimesele võib ka rohkem, nt 4 spl herat+6 dextrot/maltot-variante on mitmeid...

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...era80&st=20

Süsivesik siiski, mitte süsivesinik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no väike sõnavääratus aga palju on 25ml kulp grammides? ja just küsimus oli ka et kas võtan samapalju valku,süsivesikuid nii peale jõutreeningut(2h) kui ka peale jooksupäeva(30 min),seda nagu kuskilt välja ei lugenud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal keegi vastas et 3 sp Herat ja 4 spl Dextrot.

Aga kas Dextro pole siis sama magus, kui trauben zuckar?

Sest ma kujutan ette, et 4 spl Traubenit tuleb ikka väga magus koos heraga.

1 spl koos 2 spl Heraga on mul juba magus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pange siis rohkem vett.

Antsongi tõi oma artiklis soovitused, kui palju tegelikult oleks vaja treeningjärgses šeigis vett kasutada. (otsige üles, palju)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, kui suure hulga veega olex sobilik segada... ja kas üldse on väga vahet kui suure hulga veega segad 5g kreatiini 30g valku ja 40 g süsikaid? pool liitrit vett?
Sobiv kontsentratsioon valgu/süsivesikulahuse tõhusaks imendumiseks on 10%.Seega vajad 0,75 l vett,et see värk ~ 10 minuti jooksul alla loputada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu meelest on shokolaadi-mindi kõige parem.

Ma ei leia karamelli maitselist enam poest.

Teab keegi midagi rohkem selle kohta?

Aga kui seda polegi, siis proovin ka shokolaadi-mindi oma ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu meelest on shokolaadi-mindi kõige parem.

Minu arvates on see jällegi kõige rõvedam maitsekobminatsioon. Banaan või maasikas on normaalsed. Maitse asi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimeste maitsed on ikka seinast - seina, minu lemmikud Hera80 on karamell ja ananass, samas ei ole seal ühtegi sellist maitset mis mulle täiesti vastuvõetamatu oleks. Mõistlik ongi vahetada iga kord uue maitse vastu, siis ei viska üks maitse üle... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimeste maitsed on ikka seinast - seina, minu lemmikud Hera80 on karamell ja ananass, samas ei ole seal ühtegi sellist maitset mis mulle täiesti vastuvõetamatu oleks. Mõistlik ongi vahetada iga kord uue maitse vastu, siis ei viska üks maitse üle... :)

Selge, proovin ikkagi shokolaadi oma ära.

Aga ma ei tea kas viga on minus või mis, aga ma ei leia kuidas FIT-e poodi üle kanda või nii.

Viimati kui ostsin, siis ei olnud suurt probleemi, aga vat nüüd ei leia mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise ostsin poest 2 pakka šhokolaadi-piparmyndi maitselist ja olen 1 paki ära söönud ja viskab juba kopa ette :)

Ei no selge :D

Ma ise jääks ka hea meelega karamelli juurde, aga ei näe seda enam poes.

Äkki keegi teab, kas seda ikkagi saab osta?

Ja nende FIT-ide kohta ka, et kas enam neid siis ei saa poes kasutada või mis?

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nende FIT-ide kohta ka, et kas enam neid siis ei saa poes kasutada või mis?

Netipoes ei saa. Kohapeal poodi tulles on see küll võimalik, enneb tuleb enda konto all genereerida küll siis vastav kontrollkood.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Netipoes ei saa. Kohapeal poodi tulles on see küll võimalik, enneb tuleb enda konto all genereerida küll siis vastav kontrollkood.

Eks siis peab täissumma maksma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel joon ananassi. Aga vaarikal ja maasikal erilist suurt vahet pole. Ananass on vist tsipa magusam. Aga kõik on senimaani maitsvad olnud. Okserefleksi ei tule nagu ameerika maitsetul valgul. Olen ka teiste inimeste šokolaadi oma proovinud, maitseb nagu kakao. Oleks küsimus, et palju 1 spl kuhjaga on ? Ise panen 2 spl kuhjaga ja sama palju dekstroosi, kuna muidu asi läheb liiga magusaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel joon ananassi. Aga vaarikal ja maasikal erilist suurt vahet pole. Ananass on vist tsipa magusam. Aga kõik on senimaani maitsvad olnud. Okserefleksi ei tule nagu ameerika maitsetul valgul. Olen ka teiste inimeste šokolaadi oma proovinud, maitseb nagu kakao. Oleks küsimus, et palju 1 spl kuhjaga on ? Ise panen 2 spl kuhjaga ja sama palju dekstroosi, kuna muidu asi läheb liiga magusaks.

Kuskil oli kirjas ka et palju on midagi.

Vist oli, et 0,5 dl on 30g.

Mina igatahes panen 2 kuhjaga supilusikat Hera-t ja kuskil 0,4 dl viinamarjasuhkurt 400 ml piima kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest shokolaadi-mindi on hetkel sobilikum . Eks ole kõiki kasutatud aga nagu Kiivikas ütles on hea neid vahetada siis ei teki tüdimust. Aga maitse üle ei vaielda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×