Jump to content
alpina

Naturaalsed valgupulbrid

Recommended Posts

Tere!

Kuna whey gold standart hakkab otsa saama, siis mõtlesin järgmiseks osta sellise valgupulbri, millele ei ole lisatud igast mittevajalikku jama (värvi, lõhna, maitse jne. aineid).

Siiamaani olen leidnud ainult kaks toodet :rolleyes:

reflex Natural Whey 2.27kg

http://reflex.ee/index.php?productID=121

ja NATURAL 100% WHEY GOLD STANDARD (ei leindnud ühtki Eesti poodi mis seda müüks)

http://www.optimumnutrition.com/products/1...dard-p-202.html

Kas keegi oskab veel umbes samast hinnaklassist selliseid tooteid nimetada?

Ning kust seda soetada.

Soov osta vähemalt 2,2 kg, et ei peaks pidevalt tellima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

reflexi oma on väga ok, Ise kasutan shokolaadi maitselist. Sellest ei teki mul mingit löövet nagu "jamaga" pulbritega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kuna whey gold standart hakkab otsa saama, siis mõtlesin järgmiseks osta sellise valgupulbri, millele ei ole lisatud igast mittevajalikku jama (värvi, lõhna, maitse jne. aineid).

Siiamaani olen leidnud ainult kaks toodet :rolleyes:

reflex Natural Whey 2.27kg

http://reflex.ee/index.php?productID=121

ja NATURAL 100% WHEY GOLD STANDARD (ei leindnud ühtki Eesti poodi mis seda müüks)

http://www.optimumnutrition.com/products/1...dard-p-202.html

Kas keegi oskab veel umbes samast hinnaklassist selliseid tooteid nimetada?

Ning kust seda soetada.

Soov osta vähemalt 2,2 kg, et ei peaks pidevalt tellima.

Ise kasutan samuti reflexit.Mõjub hästi ja pole enam probleeme seedimisega .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskab keegi sellest www.reflex.ee seltskonnast rääkida? Esimest korda kuulen neist ja neil omajagu võlgu ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kuna whey gold standart hakkab otsa saama, siis mõtlesin järgmiseks osta sellise valgupulbri, millele ei ole lisatud igast mittevajalikku jama (värvi, lõhna, maitse jne. aineid).

Ei vasta küll täielikult sinu standarditele(suurus ja hind), aga kunstlike maitse-, värv-, lõhna- ja säilitusaineteta on Dorian Yatesi Proteinid. Sisaldavad seedeensüüme, kasulikke rasvhappeid, denatureerimata valke(kaseiin, vadak, albumiin jt) jne jne.

Fitshop Eedenis on järgi veel 908g kotid, aga muidu on DY Proteini saadaval ka 1,5 kg purkides. Ja kuna sul on kavas välismaalt tellida, siis vb saad ka mõistliku hinnaga mõnelt healt saidilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algatajale soovitaks kindlasti Relfexi tooteid. Reflexi omad peaksid igast sodist vabad olema, lisaks parandavad seedimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kuna whey gold standart hakkab otsa saama, siis mõtlesin järgmiseks osta sellise valgupulbri, millele ei ole lisatud igast mittevajalikku jama (värvi, lõhna, maitse jne. aineid).

Siiamaani olen leidnud ainult kaks toodet :rolleyes:

reflex Natural Whey 2.27kg

http://reflex.ee/index.php?productID=121

ja NATURAL 100% WHEY GOLD STANDARD (ei leindnud ühtki Eesti poodi mis seda müüks)

http://www.optimumnutrition.com/products/1...dard-p-202.html

Kas keegi oskab veel umbes samast hinnaklassist selliseid tooteid nimetada?

Ning kust seda soetada.

Soov osta vähemalt 2,2 kg, et ei peaks pidevalt tellima.

Tere!

Minakasutan toodet nimega GR2. See toode on 100% looduslik ja ei sisalda mingeid säilitusaineid. Selle firma toodetel on poole kasutuseni tagastusgarantii s.t. et kui olete ära tarvitanud kuni poole tootest ja see teile ei sobi või ei meeldi ostab firma toote teie käest tagasi. GR2 saab valida 2 erineva maitse vahel(šokolaad ja vanilje).

Lisaks on sellel firmal veel valgupulber nimega Nutrishake. Seda on 4 erinevat maitset(vanilje, šokolaad, maasikas ja kohvi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kuna whey gold standart hakkab otsa saama, siis mõtlesin järgmiseks osta sellise valgupulbri, millele ei ole lisatud igast mittevajalikku jama (värvi, lõhna, maitse jne. aineid).

Siiamaani olen leidnud ainult kaks toodet :rolleyes:

reflex Natural Whey 2.27kg

http://reflex.ee/index.php?productID=121

ja NATURAL 100% WHEY GOLD STANDARD (ei leindnud ühtki Eesti poodi mis seda müüks)

http://www.optimumnutrition.com/products/1...dard-p-202.html

Kas keegi oskab veel umbes samast hinnaklassist selliseid tooteid nimetada?

Ning kust seda soetada.

Soov osta vähemalt 2,2 kg, et ei peaks pidevalt tellima.

Proovi Reflexit!Tsekasin tootjate välismaa kodukat,seal väidavad,et kõik tooted valmistatud rohelisest energijast.Ise olen sealt Eesti kodukalt instant weyd ostnud,alati saanud igast nänni ka peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, kas huvitav reflex natural whey oma toime poolest on võrdväärne whey gold standardiga? Mul endal saab kohe Dorian Yates otsa ja otsin asendustoodet, Doriani ennast ei paista kuskil olema enam...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Minakasutan toodet nimega GR2. See toode on 100% looduslik ja ei sisalda mingeid säilitusaineid. Selle firma toodetel on poole kasutuseni tagastusgarantii s.t. et kui olete ära tarvitanud kuni poole tootest ja see teile ei sobi või ei meeldi ostab firma toote teie käest tagasi. GR2 saab valida 2 erineva maitse vahel(šokolaad ja vanilje).

Lisaks on sellel firmal veel valgupulber nimega Nutrishake. Seda on 4 erinevat maitset(vanilje, šokolaad, maasikas ja kohvi).

Ok, see juba teine teema kus Sa sellist trikki kasutad. Teeme ikka nii, et kui Sa oled antud toodete müüja siis seda tuleks ka öelda, mitte maskeeruda tarbijaks ja siis seda siin promoda. Kui tahad promoda oma tooteid ja oma ettevõtlust (osutada konkurentsi siis tee seda vastavas alafoorumis, vastasel juhul lõpeta selline tegevus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm, kas huvitav reflex natural whey oma toime poolest on võrdväärne whey gold standardiga? Mul endal saab kohe Dorian Yates otsa ja otsin asendustoodet, Doriani ennast ei paista kuskil olema enam...

Puhtam on kindlasti,kas,aga kas ka parem, pead ise proovima,ei oska öelda,maitse asi.Mulle igaljuhul Reflexi tooted meeldivad,saanud igast staffi sealt ka alati kaubapeale.Naturali pole proovinud,aga instanti küll http://reflex.ee/index.php?mark=5&prod...15&vote=yes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikut arvan, et samas hinnaklassis toodetel vahet ei tee.Ega see sheik mingi ulme asi ole.Õige kütus on ikka toit. :)

Varsti ostan rexlex natural whey-id ja anna teada kuidas maitseb/lahustub võrreldes 100% whey gold standard-iga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, shokolaadi natural whey käes nüüd.

Võrdlus: maasika 100% whey gold stardardiga:

Maitse: enamvähem, veega(+~30g dextor ja ~30g malto) maitseb nagu tume shokolaad vahvliga,piimaga meentutab veidi kama isegi. :D (sohokolaadi fit whey maitses paremini)

lahustavus:hea, vb gramm halvem kui gold standartil, aga muidu ok.

Lõhn:keskmine, (ei sisalda kunstlike lõhnaaineid) meenutab jahust kakaod.Whey gold standart lõhnab nagu päris maasikas :(.

Ja veel:

Kirjas on, et võtta kas annust (mis mõõteühik on annus? :o ) Kodukal ka sama info (võiks täpsem olla).

Kuna whey gold standartiga sain kulbi kaasa, siis kasutan seda.

Toode ei sisalda vähemalgi määral kunstlikke magusaineid, maitsesteid ega värvaineid.

Ise olen tootega rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina Natural Wheyd ostsin siis oli küll mõõtelusikas sees, lihtsalt oli pulbri alla mattunud. Ma ei saa aru, kuidas sa saad Natural Wheyd Whey Goldiga võrrelda? NW ei sisalda kunstlikke magusaineid, maitsesteid ega värvaineid. WG on aga otsast lõpuni igasugust keemiat täis, mis minu tervisele kõige parem ei ole. Sporti tehakse ikka selle eesmärgiga, et vormis olla ja tervislik. Ennekõike ikka õige ja kvaliteetne toitumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina Natural Wheyd ostsin siis oli küll mõõtelusikas sees, lihtsalt oli pulbri alla mattunud. Ma ei saa aru, kuidas sa saad Natural Wheyd Whey Goldiga võrrelda? NW ei sisalda kunstlikke magusaineid, maitsesteid ega värvaineid. WG on aga otsast lõpuni igasugust keemiat täis, mis minu tervisele kõige parem ei ole. Sporti tehakse ikka selle eesmärgiga, et vormis olla ja tervislik. Ennekõike ikka õige ja kvaliteetne toitumine!

Päris nii hull ka Whey Gold ei saa olla. Kui ta tõesti otsast lõpuni keemiat täis oleks siis ei oleks ta maailma populaarseim proteiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Kui ta tõesti otsast lõpuni keemiat täis oleks siis ei oleks ta maailma populaarseim proteiin.

Ma ei oleks selles nii kindel... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina Natural Wheyd ostsin siis oli küll mõõtelusikas sees, lihtsalt oli pulbri alla mattunud. Ma ei saa aru, kuidas sa saad Natural Wheyd Whey Goldiga võrrelda? NW ei sisalda kunstlikke magusaineid, maitsesteid ega värvaineid. WG on aga otsast lõpuni igasugust keemiat täis, mis minu tervisele kõige parem ei ole. Sporti tehakse ikka selle eesmärgiga, et vormis olla ja tervislik. Ennekõike ikka õige ja kvaliteetne toitumine!

Võrdlesin sellepärast kuna olen omanud whey gold standard-it.Seda on ka paljud teised omanud.Mina olen reflexi tootega rahul, järest rohkem meeldima hakkab.

Maitse ja lõhna poolest just hea võrrrelda, kuna on kohe aru saada, et ühele pole lõhna ja maitse jama lisatud.

Kindlasti ei maitse reflex samahästi kui gold standard aga on tervislikum. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×