Jump to content
K18K

Trenn

Recommended Posts

Kui sa päevas ainult üks kord korralikult sööd, siis soovitan enne kava tellimist poodi minna ja süüa osta. Söö kõht täis ja mõtle edasi.

Jah põhitoit on õhtusöök. Ja koolipäevadel ka kerge lõunasöök koolis. Ja sellega piirdub mu toitumine. Lisaks muidugi ka näksimine(võisaiad jms)

Kõik toiddukorrad peavad olema korralikud, sööma pead rohkem. Kuhu jääb hommikusöök ? Võta endale aega ja uuri teisi foorumeid ja loe artikkleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, et tüütan taas.. Kasutanud olen siis MASS 2-te mingi aeg juba.. Aga sellega selline lugu, et peale selle võtmist läheb enesetunne väga kehvaks ja on päris kaua nii, treeningu isu läheb nulli ja värki.. Pea pöörleb ja värki, süda paha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis peab asja käsile võtma, sest hetkeline söömine arvan ei kõlba kuhugi.. Päevas söön korralikult ainult 1-e korra, õhtusöök.. Ülejäänud aeg on niisama näksimine jne..:D

Ainult 1x päevas korralikult?? Ma söön hommikuti korralikult kõhu täis aga tunni ajapärast on juba kõht tühi. Kuidas se veel ühega hakkama saad? See näksimine maksabki siin kätte. Kindlasti võiksid saa süüa hommikul korralikult, sest nagu me teame on hommikusöök päeva tähtsaim söögi kord :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, et tüütan taas.. Kasutanud olen siis MASS 2-te mingi aeg juba.. Aga sellega selline lugu, et peale selle võtmist läheb enesetunne väga kehvaks ja on päris kaua nii, treeningu isu läheb nulli ja värki.. Pea pöörleb ja värki, süda paha

Kas sa võtad seda Mass2 enne trenni? Võta siis äkki peale trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist. Kuidas treenida rinnalihase keskmist ja alumist lihast? Olen teinud koguaeg ainult 3-ndat lihast ja neid vist mitte.

tavaline lamades surumine horisontaalpingil, aseta kang rinna alumisele osale, nagu tavaliselt :D.

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×