Jump to content
K18K

Trenn

Recommended Posts

Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb?

Ma tahaks küsida lihaste kasvatamise kohta.

Jõusaalis olen käinud muidu ca 6kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki.

Kaal on kuskil 73kg, pikkus on 183cm, vanus on 18 aastakäiku.

Et käin jooksmas üle päeva 5km.. Ja olen teinud juba natuke ka jõusaali..Rinnalihaseid,kõhulihaseid ja selga.Et mis ained kiirendaksid seda ja toitumise kohta sooviks informatsiooni..Pean suht koduste tingimustega läbi saama, kuna jõusaal kus käin pole päris euro oma.. On ainult 4-5 asja millega teha teatud lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb?

Ma tahaks küsida lihaste kasvatamise kohta.

Jõusaalis olen käinud muidu ca 6kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki.

Kaal on kuskil 73kg, pikkus on 183cm, vanus on 18 aastakäiku.

Et käin jooksmas üle päeva 5km.. Ja olen teinud juba natuke ka jõusaali..Rinnalihaseid,kõhulihaseid ja selga.Et mis ained kiirendaksid seda ja toitumise kohta sooviks informatsiooni..Pean suht koduste tingimustega läbi saama, kuna jõusaal kus käin pole päris euro oma.. On ainult 4-5 asja millega teha teatud lihaseid.

Kui sul on jõusaalis olemas kang, hantlid, raskused, ja pink, saab juba väga hästi trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tuleks kasuks toidukava ostmine? Ja kui kasulik on jooksmine päev enne jõusaali..Tavaliselt enne jõusaali ei jookse niisama käed kiirelt soojaks ja kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitus K18K-le.Huvi pärast võiksid vaadata reporterist Eesti nokitseb,kus peaks saama natuke mõtlemisainet kodus treenimiseks.Hea tahtmise juures on kõik raskused ületatavad.Soovin edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jahm. Jõusaalis pole väga rohkem võimalusi.. Suve ajal nüüd see suletud ja pole käinud.. ja kilod on tulnud kohe :D

Kui jõusaalis on kasvõi kang ja paar hantlit, on võimalik ikka... 73 kg ja 183 pikk, ei ütleks, et neid kilosid niiväga üle on.

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on täpsemalt kooli jõusaal. Seal on kang, koos pingiga, selja lihaseid treeniv masin, biitsepsite treeingu jaoks ja jalalihaste jaoks.. + saan veel kodust hantlid võtta koos raskustega.. Saaksin käia 3 korda nädalas.. Ja kas toitumiskava ostmine teeks palju kaasa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas oleks mõtet osta toidukava? Olen 18 aastane ja sissetulekut pole.. Ei tasu vist ära?

Kui sul toitumiskava ei ole, siis ei tasu ka ainult lisandite pealt arenemist loota. Kui ise vastavat kirjandust lugeda ei viitsi ja endale toitumiskava koostada ei oska, oleks toitumiskava tellimine õige valik.

Mina soovitaks alati esimesed 500.- toitumiskava peale kulutada ja seejärel toidulisandeid vaadata.

Muidugi võib korralikult söömine rohkem maksta, kui kiirnuudleid sisse luristada, samas kui mingit tulemust ootad, oleks see hädavajalik. Alati saab vaadata odavamaid valguallikaid, ise võimalikult palju valmis teha jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis peab asja käsile võtma, sest hetkeline söömine arvan ei kõlba kuhugi.. Päevas söön korralikult ainult 1-e korra, õhtusöök.. Ülejäänud aeg on niisama näksimine jne..:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et treeningud hakkavad taas. Proovin teha 3x nädalas lampi kava järgi, kuna pole suutnud kokku panna midagi mõistlikku.. Kas MASS2 on kasulik asi? Ja kas tasub ära toidukava ostmine? Kui elan vanemate pool..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul pole mõtet kasutada mass 2-te kui sa ei söö korralikult. Tee see väljaminek ja osta endale toitumiskava. Treeningkavade jaoks on hea koht see. Vali sealt omale mingi algajate oma ning jõudu treenimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on kõige mõtekam teha rinda? kangi rinnalt suruda 3 8-st seeriat on piisav? Vaja nendest "man boobidest" lahti saada ;D

Kui toitumine pole korras, siis võid ainult unistada oma " man boobidest " lahti saamist, ja ega ainult rinnalt surumine ei aita, võta endale korralik treening ja toitumiskava, või lase need spetsialistil teha, sest et spetsialist teeb tavaliselt kavad sinu keha ja võimaluste järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on kõige mõtekam teha rinda? kangi rinnalt suruda 3 8-st seeriat on piisav? Vaja nendest "man boobidest" lahti saada ;D

Tere!

Kas suvel käisid ka treenimas ja kus nüüd treenid? Sulle on kindlasti treenerit vaja, sest tundub, et tahet on, aga teadmised puuduvad täielikult. Rinnalihas on kolmeosaline- rinna ülemine, keskmine ja alumine osa ning kõiki osasid peaks eraldi treenima. Lisaks veel kindlasti korralik toitumine, puhkamine jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas suvel käisid ka treenimas ja kus nüüd treenid? Sulle on kindlasti treenerit vaja, sest tundub, et tahet on, aga teadmised puuduvad täielikult. Rinnalihas on kolmeosaline- rinna ülemine, keskmine ja alumine osa ning kõiki osasid peaks eraldi treenima. Lisaks veel kindlasti korralik toitumine, puhkamine jne.

Tere.

Suvel tegin niipalju kui kodustel vahenditel võimalik.. Jooksmas, ujumas, kõhulihast, kätekaid..Hantlitega vahel.. Eks peab kuskil mingi sissetuleku sebima, muidu pole võimalik seda asja maksta :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa päevas ainult üks kord korralikult sööd, siis soovitan enne kava tellimist poodi minna ja süüa osta. Söö kõht täis ja mõtle edasi.

Jah põhitoit on õhtusöök. Ja koolipäevadel ka kerge lõunasöök koolis. Ja sellega piirdub mu toitumine. Lisaks muidugi ka näksimine(võisaiad jms)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et treeningud hakkavad taas. Proovin teha 3x nädalas lampi kava järgi, kuna pole suutnud kokku panna midagi mõistlikku.. Kas MASS2 on kasulik asi? Ja kas tasub ära toidukava ostmine? Kui elan vanemate pool..

Kui sa ei söö korralikult ja nagunii korralikult sööma ei hakka( ise tead mis teed ). Siis ega sellest Mass2 kahju küll ei oleks! Ma ise soovitaks sul osta pigem whey vadakuvalk mis maksab kuskil 200kr ja sinna kõrvale trauben sucherit mis maksab 25kg( kõigest jätkub kuuks ajaks, kui 3 korda nädalas treenid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×