Jump to content
NatalieKelly

Patustamine!!!

Recommended Posts

MA püüan suveks trimmi saada, aga ma olen sel kuu jooksul kaks päeva maiustustega patustanud, kas see mõjutab midagi või mitte? Kui ma järgmisel päeval paastun ?? Või mida tuleb teha , et nendest kaloritest lahti saada?

ootan huviga teie vastuseid???

Aitäääh!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähenda süsivesikud järgnevaks 1-2 päevaks poole peale. Seejärel söö normaalselt edasi. Paastuda pole küll erilist mõttet, sest see võib viia veel suurema söömiseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks natuke rohkem teadmisi muretseda selles vallas. Sul on asjast hetkel väga vale ettekujutus. No ofence, kuid lausa haiglane. See oleks sama, kui õppida terve kuu mingit luuletust. Siis jätad 2 päeva vahele ja kardad, et see on juba ununenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA püüan suveks trimmi saada, aga ma olen sel kuu jooksul kaks päeva maiustustega patustanud, kas see mõjutab midagi või mitte? Kui ma järgmisel päeval paastun ?? Või mida tuleb teha , et nendest kaloritest lahti saada?

ootan huviga teie vastuseid???

Aitäääh!!!!!!

Kui sa oled sel kuul ülejäänud aja olnud kaoridefitsiidis, siis ei ole vaja midagi ette võtta, lihtsalt jätkad oma dieediga. See, et pärast süsikaid vähendada, nagu mõni siin väidab, see ei anna midagi, lihtsalt glükogeeni varud tühjenevad kiiremini ja satud juba kiiremini "patustama". See on minu arvates kõige tõenäolisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa oled sel kuul ülejäänud aja olnud kaoridefitsiidis, siis ei ole vaja midagi ette võtta, lihtsalt jätkad oma dieediga. See, et pärast süsikaid vähendada, nagu mõni siin väidab, see ei anna midagi, lihtsalt glükogeeni varud tühjenevad kiiremini ja satud juba kiiremini "patustama". See on minu arvates kõige tõenäolisem.

Okiii:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitaks natuke rohkem teadmisi muretseda selles vallas. Sul on asjast hetkel väga vale ettekujutus. No ofence, kuid lausa haiglane. See oleks sama, kui õppida terve kuu mingit luuletust. Siis jätad 2 päeva vahele ja kardad, et see on juba ununenud.

Mis siis oleks õigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis oleks õigem?

Tahaks su üldist menüüd näha. Aga see 2x patustamine midagi hullu ei tee, jätka lihtsalt pärast oma normaalse söömisega. Isegi 2x nädalas ei tohiks hullu teha. Kui patustamine toimub 2x päevas, vot see hakkab juba halvasti mõjuma :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks su üldist menüüd näha. Aga see 2x patustamine midagi hullu ei tee, jätka lihtsalt pärast oma normaalse söömisega. Isegi 2x nädalas ei tohiks hullu teha. Kui patustamine toimub 2x päevas, vot see hakkab juba halvasti mõjuma :rolleyes:

Slege!!!

Aga see patustamine toimus õhtul, sest toimus tüdrukuteõhtu ja seal sai söödud magusat;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas mitte mõelda palju toidule??..Igakord kui ma ärkan mõtlen ma hommikusöögile ja kui see ära söödud tahan ma jälle süüa(mis siis, et mul kõht täis) , aga siis püüan piiri pidada, et palju ei kugistaks. Ja iga jumala päev on selline isegi päeva ajal mtlen ma sellele.. Jube :):)

Ja kui ma midagi head saan näiteks magusat,, hakkan ma ahmitsema, ei suuda piiri pidada siis.(süüan näiteks üksi terve koogi ära, pärast kahetsen, kuid mis sellest enam abi :) ). ma ei julge sellepärast magusat süüa.

Ma ei taha koguaeg toidule mõelda. :)

Mida teha??????????????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mitte mõelda palju toidule??..Igakord kui ma ärkan mõtlen ma hommikusöögile ja kui see ära söödud tahan ma jälle süüa(mis siis, et mul kõht täis) , aga siis püüan piiri pidada, et palju ei kugistaks. Ja iga jumala päev on selline isegi päeva ajal mtlen ma sellele.. Jube :):)

Ja kui ma midagi head saan näiteks magusat,, hakkan ma ahmitsema, ei suuda piiri pidada siis.(süüan näiteks üksi terve koogi ära, pärast kahetsen, kuid mis sellest enam abi :) ). ma ei julge sellepärast magusat süüa.

Ma ei taha koguaeg toidule mõelda. :)

Mida teha??????????????????

Otsi boyfriend! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsi boyfriend! :)

Ei ole lahendus. Sel juhul mõtled nii boyfriendile kui ka toidule :)

Kõige paremini aitab tasakaalustatud toitumine ja sport :) ... kuigi jah, meelelahutust ei tohi ka unustada. Kõik peab olema tasakaalus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole lahendus. Sel juhul mõtled nii boyfriendile kui ka toidule :)

On küll lahendus.Isegi mitu korda päevas - kui ikka asjalik boyfriend on.

Ja toidule mõtlemiseks ei jää lihtsalt aega ..., :)

Seks aitab söögimõtete vastu vägagi hästi - ilma naljata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll lahendus.Isegi mitu korda päevas - kui ikka asjalik boyfriend on.

Ja toidule mõtlemiseks ei jää lihtsalt aega ..., :)

Seks aitab söögimõtete vastu vägagi hästi - ilma naljata!

Teatud hormoonid peletavad naljatunde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas mitte mõelda palju toidule??..Igakord kui ma ärkan mõtlen ma hommikusöögile ja kui see ära söödud tahan ma jälle süüa(mis siis, et mul kõht täis) , aga siis püüan piiri pidada, et palju ei kugistaks. Ja iga jumala päev on selline isegi päeva ajal mtlen ma sellele.. Jube :(:(

Ja kui ma midagi head saan näiteks magusat,, hakkan ma ahmitsema, ei suuda piiri pidada siis.(süüan näiteks üksi terve koogi ära, pärast kahetsen, kuid mis sellest enam abi :angry: ). ma ei julge sellepärast magusat süüa.

Ma ei taha koguaeg toidule mõelda. :(

Mida teha??????????????????

Ma usun, et sinu kurikuulus dieet on 0 rasvasisaldusega.Sellest ka pidev näljatunne.

Jõudu,

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teatud hormoonid peletavad naljatunde!

mhmh... Siis on mul veel eriti hea isu.

Meie peres on ainult isane koer see, kes paarilise innaperioodil s88gist keeldub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teatud hormoonid peletavad naljatunde!

Nujah..., :angry:

Kusjuures asi praktikas mõned aastad tagasi,ränga kaalulangetamise perioodil,järele proovitud.

Minu puhul toimis täiega, :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kroomi pead toidust rohkem saama, kui see võimalik ei ole; võta kroomi toidulisandi näol. peaks magusaisu tunduvalt vähendama

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hapukoores ja oliiviõlis on rasva ning mandlites:D

Mitu x sa päevas sööd. Kui sööd korraga vähe ja tihedalt, siis ongi pidevalt nälg p.........s. Võimalik, et siiski on menüüs rasva liiga vähe, proovi päevas 3 x süüa ja lisa rasvu.

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×