Jump to content
TreenivAmbur

Suitsust loobumine

Recommended Posts

Ise jätsin suitsetamise maha 1,5a tagasi,selle ajaga olen 15 kg juurde võtnud,perearst tegi mulle selgeks et kaalutõus on tingitud ainevahetuse aeglustumisest,kuna suitsetamine ju kiirendab ainevahetust.Olen ennast ikka täiega nuumanud kah,mulle tegi see kaalutõus ainult rõõmu,mis siis et ainult peki arvelt.Parem natuke priske olla kui päris skelett.Aga kui toitumine paigas ja piisavalt aeroobset teha siis peaks asi palju parem välja nägema kui mul :D Soovitan soojalt maha jätta see tossamine.Suitsetamine näitab inimese hoolimatut suhtumist nii iseenda kui kaaskodanike vastu.Soovin sulle tugevat tahtejõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jätsin maha päevapealt aastad tagasi, enne tõmbasin umbes 4 aastat, iga päev mingi pool pakki keskeltläbi. Mul oli nii, et mida rohkem suitsu tegin, seda rohkem sõin (juurde ei võtnud). Tavaliselt vist vastupidi, et siis ei taheta süüa, kui tõmmatakse. Ja kui maha jätsin, siis kadus söögiisu täiesti, lausa sundisin ennast sööma. Juurde ei tulnud ühtegi grammi :D

Eks igaühe ainevahetus on erinev ning reageerib erinevalt.

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul aga tekkis küsimus, et mis tulemused siis võivad tulla kui suitsud asendada e-sigariga? Kas siis ka seedimine võib aeglustuda ja kas e-sigarist ei tule eriti seda saasta, mille peale keha energiat raiskab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul aga tekkis küsimus, et mis tulemused siis võivad tulla kui suitsud asendada e-sigariga? Kas siis ka seedimine võib aeglustuda ja kas e-sigarist ei tule eriti seda saasta, mille peale keha energiat raiskab?

See e-sigaret on küll tõiesti mõttetu crap. Suitsetamist see küll mingit pidi ei asenda. Kui inimene suudab suitsetamise asendada selle pulga imemisega, siis on ta ka juba täielikult võimeline maha jätma.

Räägitakse küll reklaamis ja paki peal, et tervislik viis suitsetamiseks jne, mis iganes. Mina seda crappi ei usu, ei viitsi ka teaduslikku värki selle kohta internetist otsida, pole lihtsalt tarvis. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise jätsin suitsetamise maha 1,5a tagasi,selle ajaga olen 15 kg juurde võtnud,perearst tegi mulle selgeks et kaalutõus on tingitud ainevahetuse aeglustumisest,kuna suitsetamine ju kiirendab ainevahetust.Olen ennast ikka täiega nuumanud kah,mulle tegi see kaalutõus ainult rõõmu,mis siis et ainult peki arvelt.Parem natuke priske olla kui päris skelett.Aga kui toitumine paigas ja piisavalt aeroobset teha siis peaks asi palju parem välja nägema kui mul :D Soovitan soojalt maha jätta see tossamine.Suitsetamine näitab inimese hoolimatut suhtumist nii iseenda kui kaaskodanike vastu.Soovin sulle tugevat tahtejõudu.

Aeglane ainevahetus jah sulle ei sobi, kui sitta sisse sööd. Aga pigem teatud inimestele kasuks, paljud ained mis sisse sööd, seeditakse ära. Igaüks mõtleb nii, nagu heaks arvab ja paljud ikka ongi kergema vastupanu teed läinud ja teeb suitsu selleks, et mitte paksuks minna. Tunnen kaasa .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loobusin suitsetamisest umbes aasta tagasi. Peale seda hakkasin nädalas 2-3 korda jõusaalis käima. Söögi isu küll kasvas, aga lisa kalorid jäid jõusaali :rolleyes: . Kaalust olen kaotanud 3kg, võrreldes ajaga mil sutsetasin. Enne suitsetamisele kulunud raha läheb nüüd jõusaali ja jääb ülegi. Igal juhul tuleks see surmav hobi maha jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiega loll mõte tuli täna - jätaks ka suitsetamise maha :)

Leidsin sellised asjad nagu: NicoNot , kas keegi teab sellest asjast midagi, tundub päris hea kraam olema kui toimib, sest need vahendid, mis lihtsalt nikotiini verre paiskavad on täielik kräpp...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiega loll mõte tuli täna - jätaks ka suitsetamise maha :)

Leidsin sellised asjad nagu: NicoNot , kas keegi teab sellest asjast midagi, tundub päris hea kraam olema kui toimib, sest need vahendid, mis lihtsalt nikotiini verre paiskavad on täielik kräpp...

hind on küll krõbe:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiega loll mõte tuli täna - jätaks ka suitsetamise maha :)

Leidsin sellised asjad nagu: NicoNot , kas keegi teab sellest asjast midagi, tundub päris hea kraam olema kui toimib, sest need vahendid, mis lihtsalt nikotiini verre paiskavad on täielik kräpp...

Ei taha uskuda, et asi toimib. Kui kellegil on kogemusi, andke teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha uskuda, et asi toimib. Kui kellegil on kogemusi, andke teada.

Ootan samuti endiselt tagasisidet :) , artiklitest jne loeb ainult positiivset selle kohta, aga võibolla neil armee nii suur, et igalpool mingi oma mees teksti kirjutanud vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, mul on suur soov suitsetamisest loobuda! Kuid on ka paar kysimust. Olen lugenud et paljud on juurde võtnud peale loobumist, et ise olles kaalu langetamisel, mis tõenäosusega mul need kilod juurde võivad tulla? Ja kui nad yldse tulevad , kas ka see on võimalik. Olen kuuld et kõht läheb paariks päevaks kinni vms.

Soovikisin targematelt vastuseid saada!

Ettetänades!

Ise ei ole küll suitsetanud, aga mul mõned tuttavad on loobunud ja see kaalus juurdevõtmine on väga individuaalne. Mõned võtavad tõesti korraks juurde, aga ühel minu tuttaval kehakaal hakkas hoopis jõudsasti kukkuma ning tütarlaps on väga lühikese ajaga 6 kg alla saanud ja ta on sellest väga rõõmus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ei ole küll suitsetanud, aga mul mõned tuttavad on loobunud ja see kaalus juurdevõtmine on väga individuaalne. Mõned võtavad tõesti korraks juurde, aga ühel minu tuttaval kehakaal hakkas hoopis jõudsasti kukkuma ning tütarlaps on väga lühikese ajaga 6 kg alla saanud ja ta on sellest väga rõõmus :)

Täpselt sama siin. Üks meessoost tuttav loobus suitsust, hakkas käima jõusaalis ning tema ise väitis, et ei mingit kehakaalu tõusu vaid hoopiski on natuke alla võtnud. Eks kindlasti toitumine jms faktorid mängivad ka siin mingit rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamisest loobumine kasvatab kehakaalu, kuna inimesed asendavad ühe tegevuse teisega. Ehk suitsu asemel hakatakse snäkke sööma või lihtsalt rohkem sööma, mille tulemuseks ongi kaalutõus. Ei ole suitsu ega nikotiini propageerija, kuid soovitaks suitsu asemel kasutada põsktubakat. Kopsud jäävad vähemalt tõrvast kahjustamata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1a tagasi oli probleem, et ei saanud kaalu juurde kuidagi. Tegin tugevalt trenni ja sõin palju valku ja süsivesikuid, rasvu.Suitsu maha jättes sain kahe kuuga 9-10kg juurde millest vähemalt 6kg oli lihast.

Siiamaani pole suitsu teinud ja ei taha ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1a tagasi oli probleem, et ei saanud kaalu juurde kuidagi. Tegin tugevalt trenni ja sõin palju valku ja süsivesikuid, rasvu.Suitsu maha jättes sain kahe kuuga 9-10kg juurde millest vähemalt 6kg oli lihast.

Siiamaani pole suitsu teinud ja ei taha ka.

Kahe kuuga 6kg lihast on väga küsitav ...seda ei saa mehed ka aastaga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise suitsetanud 3 aastat ja nüüd maha jätmisest möödas 8 kuud.

Kehakaal tõusis esimese 3 kuuga 78 kilolt 85ni, olen teinud pidevalt jõusaali, nüüd kehakaal 83, kopsud puhtad ja tunne hea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei mäleta kas ma olen seda siin foorumis juba maininud, kuidas mina suitsetamisest lahti sain aga siit see tuleb.

Nimelt olin just peale songa operatsiooni saanud esimest korda jalad alla ja kohe ilge tahtmine suitsu teha.

Niisiis läksin rõdule panin suitsu ette tõmbasin ühe mahvi ja tundsin kui vastik oli maitse ja süda läks pahaks ja pea hakkas tuikama.

Tõmbasin teisegi laksu sisse ja ikka sama jama. :)

Viskasin siis suitsu minema.

Koju jõudes süütasin jälle sigareti ja ennäe jälle sama jama.

Sellest hetkest tegin ühe või paar suitsu siis vaid siis kui oli mingi pidu, kestis see periood u. 3kuud. (mitte siis peo periood)

Hiljem loobusin ka sellest, sest see suitsu tegemine võimendas veelgi pohmelli :lol:

Ma ise arvan, et see oli kuidagi seotud sellega, et mull etehti enne oppi "spinaalanesteesia" e. siis alakeha oli halvatud opi aeg, ise olin ärkvel.

Võibolla see aine mida nad mulle süstisid seljaajju tekitas mingi reaktsiooni ja tulemus oli selline, et pidin suitsetamise maha jätma. :D

Mis sa hing veel tahta oskad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×