Jump to content
pikkpoiss

Algaja jõusaalis

Recommended Posts

Tervist!

Olen siin täiesti uus ning sooviks siis teilt mõningaid nippe/soovitusi kuidas ja mida.

Tegelen kergejõustikuga (kõrgushüpe) ning seega ei ole ma just selline 2 korda 2 meetrit kapp, kuigi pikkus küündib küll sinna. Nagu öeldud siis 192cm ja 70kg ning eesmärgiks oleks ülakeha (biitseps, triitseps, õlg, rind) treenimine. Alakeha pärast ei pea muretsema ,seda teen ma trennis niigi ja ei näe põhjust seda ka jõusaalis jätkata.

Trennis käin 3 korda nädalas ja iga trenni lõpus ka jõusaalis. Keegi teadjam võiks siis kava aidata koostada.

Mõtlesin osta ka paki Whey3(valgud), et lihaste kasvule kaasa aidata. Siin on teisigi selliseid, kes ei saa ja ei taha koguaeg süüa kohupiima ja muud sellist, selline olen ka mina. Selle pärast siis see Whey3, on sellest kasu ja on mõtet? No et kui mingitki mõju avaldab siis ega kahju seda osta pole. :D Samas võite ka midagi muud selle laadset soovitada, mis lihast kasvatab. ( Väga ei saa ka massi lisada, sest siis muutub kõrguste ületamine keerulisemaks. ;) )

Ärge näkku lööge. :)

Muudetud kasutaja pikkpoiss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, need treeningkavad leidsin ka aga pärast postitamist. :)

Aga sellest valgupulbrist, on mõtet? :D

Nu kui mõtet ei oleks siis neid ei toodetaks ju? ;)

Aga kuna treeningkoormus tundub olevat piisavalt suur, et tavatoidust ilmselt enam kogu vajalikku valku kätte ei saa, siis oleks ikka mõtet tarbida jah. Ning kasuta otsingut ka, sest usu või mitte, aga enne sindki on algajaid olnud ja küsinud ;)

Muudetud kasutaja nyc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, vigadest õpitakse. :)

Vaatasin neid kavasid ja leidsin sobiva. Nüüd siis sellest valgust, millist te soovitate?

Muudetud kasutaja pikkpoiss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine on kõige tähtsam, kui tahad maksimaalse kiirusega tulemusi näha. Ainult puhta jõutreeningu ja valgusheigiga võidki neid tulemusi ootama jääda, kui toitumine mööda on. Millised on su toitumisharjumused? Kirjuta välja näiteks ühe treeningpäeva toidukava, siis oskab ehk rohkem nõua anda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul (7:30) võileivad ja piim, kell 12 kooli lõuna. Enne trenni (16.30) mõnikord banaan, üldiselt mitte, sest kooli toidust on kõht täis. Pärast trenni banaan/kohupiim(20:00) ning siis kodus veel õhtusöök(21.00)(üldiselt kartul+liha või siis makaronid hakkklihaga) kui isu on (mida enamasti pole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul (7:30) võileivad ja piim, kell 12 kooli lõuna. Enne trenni (16.30) mõnikord banaan, üldiselt mitte, sest kooli toidust on kõht täis. Pärast trenni banaan/kohupiim(20:00) ning siis kodus veel õhtusöök(21.00)(üldiselt kartul+liha või siis makaronid hakkklihaga) kui isu on (mida enamasti pole).

Sa oled 192 pikk ja kaalud 70kg. Põhjus selge. Loe fitness.ee lehelt artikleid treeningust ja toitumisest, sul on päris palju õppida toitumise koha pealt. Vihjeks võin öelda, et korralik päevane toitumine peaks olema umbes 5-7 toitumiskorda päevas. Samas ma muidugi ei tea, mis su treeningu täpsem eesmärk on. Selge aga see, et sellise toitumise juures sa ilmselt võidki lihast ootama jääda! Nagu juba ütlesin, abimeheks artiklid, jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul (7:30) võileivad ja piim, kell 12 kooli lõuna. Enne trenni (16.30) mõnikord banaan, üldiselt mitte, sest kooli toidust on kõht täis. Pärast trenni banaan/kohupiim(20:00) ning siis kodus veel õhtusöök(21.00)(üldiselt kartul+liha või siis makaronid hakkklihaga) kui isu on (mida enamasti pole).

Hommikune võileib on snäkk mitte toidukord, pudrud jms kindlalt paremad variant.. enne kooli lõunat peaks kah midagi kindlalt manustama, võta kas siis pähkleid/rosinaid vms kooli kaasa mida kerge süüa, enne trenni umbes 2h võiks samuti korraliku toidukorra teha et oleks trennis rohkem enegriat..

Peale trenni on kehal vaja süsivesikuid et taastada energiavarud, kohupiim jäta õhtusöögiks ja peale trenni söö hoopis oma tavapärane 21:00 toidukord..

Isu puudumine kui selline ei ole põhjendus, kui tahad kasvada siis sunnid ja sööd, kui ei söö piisavalt on kõik trennis tehtud raske töö ilma tulemusteta - samas puhtalt ogaralt pugimine on kah vale, tuleb süüa õigelt.

Tutvu alafoorumitega - "Toitumine, Dieet ja Toidulisandid"

Muidugi võiks paljusid teisi asju kah muuta aga need oleks vast kõige esimesed asjad mis vaja korrigeerida..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled 192 pikk ja kaalud 70kg. Põhjus selge. Loe fitness.ee lehelt artikleid treeningust ja toitumisest, sul on päris palju õppida toitumise koha pealt. Vihjeks võin öelda, et korralik päevane toitumine peaks olema umbes 5-7 toitumiskorda päevas. Samas ma muidugi ei tea, mis su treeningu täpsem eesmärk on. Selge aga see, et sellise toitumise juures sa ilmselt võidki lihast ootama jääda! Nagu juba ütlesin, abimeheks artiklid, jõudu!

Vihjeks võin öelda, et kõrgushüppaja treeningu täpsemaks eesmärgiks on hüpata kõrgemale ja mitte kasvada "kapiks".

Sa vist ei ole elus mitte ühtegi kõrgushüppajat näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vihjeks võin öelda, et kõrgushüppaja treeningu täpsemaks eesmärgiks on hüpata kõrgemale ja mitte kasvada "kapiks".

Sa vist ei ole elus mitte ühtegi kõrgushüppajat näinud.

Selleks ajaks, kui eelmise postituse tegin, olin juba kuidagi ära unustanud, et tegu on kõrgushüppajaga, my bad, vabandan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii.

Kuna nüüd on aega rohkem olen hakanud käima üle päeva jõusaalis. Pärast trenni WHEY8100 sheik.

Kava:

4x10 rinda masinal või selili hantlitega

4x10 õlad üles surumine masinal

4x10 triitseps blokil alla surumine

4x10 biitseps, istudes käsi toetatud vastu jalga

4x10 laia haardega alla tõmbed blokil kuklale

Ning kõht ja selg kord nädalas.

Soojenduseks sõuan(~1000m), kui energiat on lõpetan samuti sõudmisega(~500m).

Kas selline kava toimib lihaste kasvuks? Iseenesest peaks nagu toimima . . :angry:

Toitumisest siis nii palju, et hommikuti olen hakanud sööma putru või omletti. Mõnel õhtul pakk kohupiima/kohukesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii.

Kuna nüüd on aega rohkem olen hakanud käima üle päeva jõusaalis. Pärast trenni WHEY8100 sheik.

Kava:

4x10 rinda masinal või selili hantlitega

4x10 õlad üles surumine masinal

4x10 triitseps blokil alla surumine

4x10 biitseps, istudes käsi toetatud vastu jalga

4x10 laia haardega alla tõmbed blokil kuklale

Ning kõht ja selg kord nädalas.

Soojenduseks sõuan(~1000m), kui energiat on lõpetan samuti sõudmisega(~500m).

Kas selline kava toimib lihaste kasvuks? Iseenesest peaks nagu toimima . . :angry:

Toitumisest siis nii palju, et hommikuti olen hakanud sööma putru või omletti. Mõnel õhtul pakk kohupiima/kohukesi.

Tore,et jõusaalis käid.Edaspidi hakka trenni kah tegema.

Ole mõistlik ja telli endale kava asjatundjalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama mure, et suht kõhn ja soovin kosuda (mängin jalgpalli). Ostsi endale pärast pikki kaalumisi ja uurimisi eiseltist maxgaini ja see alustamiseks hea. Sõber ka soovitas.

Annan sulle teada kuidas toimib ja saab tulemustest rääkida :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline kriitika ei vii mitte kuhugi, ta tuli siia abi otsima.

Parem ära kirjuta kui sul midagi tarka sealt ei tule. :angry:

ABI saadakse asjatundjatelt.

Kui sa seda ei tea,ole parem vait,. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ABI saadakse asjatundjatelt.

Kui sa seda ei tea,ole parem vait,. :angry:

Paljud teavad midagi, keegi ütleb 1he asja, teine teise ja saabki asjad omavahel kokkuviia, järeldused teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud teavad midagi, keegi ütleb 1he asja, teine teise ja saabki asjad omavahel kokkuviia, järeldused teha..

Sa ei vaevu isegi teemaalgataja postitust läbi lugema ja nii soovitadki kõrgushüppajal,algajal jõusaalis,endale ise kava koostada kulturismiõpiku põhjal ...

Sa ikka annad aru,et kulturist ja kõrgushüppaja ei ole päris üks ja seesama?!

Just keenjusabistajate kenjaalsete soovituste vältimiseks soovitasin teemaalgatajal pöörduda asjatundja poole.

No palju on foorumis inimesi,kes suudavad midagi soovitada kõrgushüppajale?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×