Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

Proovi, proovi - narkojoobes olemise eest trahv kuni 12k, tuttav sai esimene kord kohe 9k, tavalise kanepisuitsu eest :).

3kuud püsib THC organismis vist juhul kui regulaarselt ja tihti suitsetada. Vahest harva teed - siis epaks üsna ruttu kaduma(kui just mõne päeva jooksul ekspertiisi kusema ei viida). Muidugi oleneb ka inimesest ja ainevahetusest veits.

Aru ma ei saa, miks paljud siin kiruvad ja vannuvad maapõhja kanepit - osades arenenud riikides on asi jumalast legaalne ja inimeste jaoks nagu tavaline suits - tõmbavad mendid, arstid, sportlased ja kusjuures inimesed on õnnelikumad ja sõbralikumad kui meil siin! (Hollandis näiteks). Mine näen selles suitsus kolme positiivset asja: lõdvestab, rahustab, tõstab söögiisu. Halva poole pealt mõningad tekkivad mälulüngad ja regulaarsetel kõvasti tarvitajatel hakkab see tugevasti mälu peale(kaob lühimälu, ei mäleta alati mis ütles või tegi 10sek tagasi näiteks). Mõju psüühikale on muidugi omaette teema - vb tõesti ajaks kanep hullarisse paljud niigi hullumeelsed eestalsed. Osades riikides sellega aga probleeme pole.

omaette, esimene kord healjuhul 600 , ta suitsetas 10g korraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omaette, esimene kord healjuhul 600 , ta suitsetas 10g korraga

Kes? mis omaette? Su postitustest ei saa enamasti midagi aru :);)

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes? mis omaette? Su postitustest ei saa enamasti midagi aru :);)

Ilmselt pidi see kõlama nii, et üksi suitsetades saad heal juhul 600 krooni trahvi. Aga, et saada 9K trahvi pidi ta omama vähemalt 10g kanepit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Istusin 17 aastat erinevate meelemürkide otsas(olen kasutanud kõike,alates liimi hingamisest,kuni vanemas eas ka heroiini ära proovinud) ja võin enda(ja ka teiste endasusugste) kogemuste baasil väita,et sõltlasele pole vahet,kas ta maandab oma pingeid alkoholi,kanepi,heroiini,retseptiga ostetud rahustite,vms. abil.Igaljuhul on tegemist abi otsimisega täiesti valest kohast.Tuleks hakata kohe tegelema sellega,kust need pinged tekkivad,mitte sellega,millise uimastiga nendest vabaneda oleks õigem ja targem.Mürk on mürk ja kes harjub juba noorest peast oma probleeme lahendama mis tahes aine abil,on teel maapealsesse põrgu.Aga sinna jõudmiseks võib kuluda aastaid...Ise panin omast arust ikka kõvasti pidu,olin nö. nalja ja napsi mees,ega löönud risti ette ka teiste ainete ees.Viimased 5-6 aastat elasin maapealses põrgus,istusin pidevalt haiglas,tegin enesetapukatseid jne.sest sain aru,et ilma aineteta elada ei suuda,kuid endist viisi jätkata ka enam ei tahtnud,sest "pidu" oli läbi.Aineid läks vaja ainult selleks,et ennast inimväärselt tunda.Orjus.Peale igat tsükklit vandusin endale,et kõik,enam ei laksa ma midagi,kuid juba paar päeva hiljem jätkasin sealt,kus asi pooleli oli jäänud.Sest mega paha oli olla koguaeg...Olin alustanud seda elu tänavale sattudes 11 aastaselt,seega ei osanud ma ka arvata,et võib kuidagi teisiti elada.Ja uut tsükklit alustasin ma tihti just kanepiga,või ghb-ga,sest arvasin,et need pole ju mingid "kõvad" narkootikumid.Paljudes riikides lubatud ainete nimekirjas jne.Samas võin öelda,et olen saanud kanepist 2 üledoosi(kaotasin suitsetamisel teadvuse,kukkusin krampides pikali) ja ghb-st 3 korda pildituna maha kukkunud.Ja ma pole oma tutvusrindkonnas ainuke,kellega seda on juhtunud.Kui ikka korralikku ja puhast kraami tarbida,võib ka nendest "süütutest" ainetest otsad anda,nii et...Nüüdseks olen üle 5 aasta olnud täiesti puhas(ei tarvita alkoholi,rahusteid,ei suitseta ka enam jne.)Ning selja taha vaadates tundub see elu,mida elasin,üks õudusunenägu.Tean ka seda,et vaid vähesed pääsevad.Siin juures tahaksin südamest tänada ka Fitness.ee tegijaid,kirjutajaid,sest kuna peale 4 aastat kaineks olemist avastasin,et olin muutunud söögisõltlaseks,ning rämedalt kaalus juurde võtnud,hakkasin siit foorumitest teadmisi "neelama" ja vähehaaval trenni tegema.Pidevalt küll igasugu ületreeningutega jama(pole ju hrjunud ennast liigutama) jne,kuid olen saanud nagu uue elumõtte sellisest tervislikust toitumisest ja saalis käimisest.Nii et thanks!Samas tundsin ka vajadust oma kogemusi jagada,sest nii mõnigi noor spordihuviline võib sellest kanepi teemast siin väga valesti aru saada ja proovima minna.Kui ikka sisetunne ütleb,et asi pole õige,siis ei tasu ka proovida.Loomulikult on meie keskel ka neid,kes saavad vähemalt esialgu oma eluga ilusti koos kanepi ja korgijoogiga hakkama,kuid siiski ei soovita ma kellegil seda riski võtta ja seda kellegi eeskujul proovima hakata.Ja vahet ju pole,kas näit. steroidid,või amfetamiin vms.Point on ju sama:keemia abil saada kellekski,kelleks pole määratud saada,ning hiljem tuleb selle eest valusalt maksta!Ise tegin kunagi amfi abil karjääri(sain amfist lisa energiat,et rohkem tööd teha,ning see tundus hea õigustusena selle mürgi tarbimiseks),nii et tean,millest räägin.Kaineks saamise hetkest olin kuskil 2 aastat depressioonis,võitlesin enesetapu mõtetega jne.kuna amfi tarvitamine oli löönud kehakeemia nii segamini ja loomulikul moel mingit kaifi,või rõõmu tunda oli võimatu.Keha ei tootnud enam endorfiine jne.Nii et sellise kuntsliku "meeleolu tõstmise","töövõime parandamise" jne. eest mis tahes ainete abil tuleb igaljuhul tulevikus lõivu maksta.Ja see on oi-oi-oi,kui valus...Samas näen ka siinsetes foorumites mõtetut hirmu puhaste proteiini(valgu)pulbrite ja süsivesikute ees.Kehale peab ikka normaalseks toimimiseks ja taastumiseks vajalikke aineid andma ja kui ikka hommikust õhtuni ei jaksa kohupiima, kodujuustu,kanafileed,puhast suhkrut jne. õgida,siis on need "toidud" väga meeldivaks vahelduseks.Nii et tänana veelkord kõiki Fitness.ee foorumi tegijaid ja oma kogemuste jagajaid!Edu kõigile!

See jutt on nõnda hea ja elukogenud, et soovitan kõigil vaidlevatel sõnavõtjatel võtta vaevaks see läbi lugeda.

See on juhuks, kui mõni ei viitsi eelmiste lehekülgede postitustele tagasi vaadata.

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omaette, esimene kord healjuhul 600 , ta suitsetas 10g korraga

Maru segane jutt, stoned? :) 2007a kevadest hakati karmimalt trahvima, alla 6000.- ei tohtinud enam teha tarvitamise eest(saadi aru, et need 180(miinimum) ja 600eek ei kutsu kedagi korrale). Omaette(?) - mendil poh, kas suitsetad omaette salaja nurgas või kambakesi tänaval, karistatakse sind ainult narkootikumi tarvitamise eest! Ja kedagi ei koti ja ei tee kindlaks kas suitsetasid 10g(utoopiline) või tõmbasid korra! Kui taskust leitakse midagi, läheb kriminaalseks muidugi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jutt on nõnda hea ja elukogenud, et soovitan kõigil vaidlevatel sõnavõtjatel võtta vaevaks see läbi lugeda.

See on juhuks, kui mõni ei viitsi eelmiste lehekülgede postitustele tagasi vaadata.

Liim, heroiin, amfetamiin, ghb tarvitamine - selline inimvare kukub ka ilma kanepita kokku! Ja uut tsüklit kanepiga alustada - see oli talle kindlasti kõige kättesaadavam lihtsalt. Ma ütleks, et uus tsükkel võis tal hoopis tavalisest sigaretist pihta alata..

Selle pika jutu põhjal võiks samahästi võrrelda saunas õlu joovat meest süütevedelikku joova rentslis asotsiaaliga!!!

Muidugi tuleb kiita seda meest, kes suutis kõigi nende narkootikumide mõtlematust ja massilisest tarbimisest üldse eluga välja tulla! :)))

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanep ravib vähki ja http://forte.delfi.ee/archive/article.php?id=20249935

Ei ole see asi päris mustvalge, et kanep on narkootikum ja kõik. Suht absurdne, kuidas paljud inimesed kardavad ja põlastavad näiteks kanepit ja selle tarvitajaid, samas ise tirivad 2 pakki suitsu päevas või käivad ennast ennast pildituks joomas regulaarselt. Teadaolevalt on kanep põhjustanud paar tõestatud surma maailmas, samas kui enamus surmasid maailmas on põhjustatud kas alkoholi tarbimisest või suitsetamisest tekkinud haiguste tagajärjel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maru segane jutt, stoned? :) 2007a kevadest hakati karmimalt trahvima, alla 6000.- ei tohtinud enam teha tarvitamise eest(saadi aru, et need 180(miinimum) ja 600eek ei kutsu kedagi korrale). Omaette(?) - mendil poh, kas suitsetad omaette salaja nurgas või kambakesi tänaval, karistatakse sind ainult narkootikumi tarvitamise eest! Ja kedagi ei koti ja ei tee kindlaks kas suitsetasid 10g(utoopiline) või tõmbasid korra! Kui taskust leitakse midagi, läheb kriminaalseks muidugi..

isaette, sõber sai alles 600

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kanep ravib vähki ja http://forte.delfi.ee/archive/article.php?id=20249935

Ei ole see asi päris mustvalge, et kanep on narkootikum ja kõik. Suht absurdne, kuidas paljud inimesed kardavad ja põlastavad näiteks kanepit ja selle tarvitajaid, samas ise tirivad 2 pakki suitsu päevas või käivad ennast ennast pildituks joomas regulaarselt. Teadaolevalt on kanep põhjustanud paar tõestatud surma maailmas, samas kui enamus surmasid maailmas on põhjustatud kas alkoholi tarbimisest või suitsetamisest tekkinud haiguste tagajärjel.

:) Enamus surmi tuleb siiki raugaeas pehmes voodis südameseikumuse tagajärjel. Palju see alkohol või tubakas surma lähemale tõi, see juba individuaalne.

Ma olen seikukohal, kui sa oled 18 täis ja arukas inimene, ei ole hullu, kui vahetevahel tarvitada.

Igasugused tattnokad, kelle aju on veel tugevalt väljaarenemata hoidku kaarega eemale. Veel ei tohiks kanepit teha rumalad ja põhimõttenõrgad inimesed, kellele see võib tõesti olla nö hüppelauaks. Aga siin ongi küsimus, et kes tunnistab endale, et ma olen see loll ja nõrk, kes on tulevane potsensiaalne narkomaan. Veel peaks mainima, et kanepi vastased filmid ja reklaamid on tugevalt kallutatud(mis iseenesest on siiski väga õige).

Muudetud kasutaja QWE8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näita mulle steroidipanijat, kes enne ei oleks käinud jõusaalis? Jõusaal on hüppelaud steroididele?!?!

Või on hüppelauaks hoopis proteiinipulber...?!?!?

:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kanepi all tekkivad igasugused huvitavad ideed,ja kanep ei p2rsi ajutegevust.

Tihtipeale ainus idee mis kanepi all tekib on see, et sul justkui oleks huvitavaid ideid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tihtipeale ainus idee mis kanepi all tekib on see, et sul justkui oleks huvitavaid ideid...

ei ei,m6ned head muusikud just kanepi all m6ttlevad lugusid kuna ta annab loovust juurde palju,m6tte hakkab lendama:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks päris põnev teemakohane blogi: www.psyhhotroopika.blogspot.com Kirjutatud isiklikest kogemustest nii ilustamata kui ülistamata. Ja päris hästi kirjutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab huvitavaid asju jah mõelda ..ja paljudele nähtustele/juhtumitele tekib justkui väga loogiline ja lihtne seletus - kuid pärast ei mäleta mis täpselt :o.

Tark vend, justkui tarvitaja :)

Peace ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×