Jump to content
orav

Jõusaaal ja kanep!

Recommended Posts

Aitäh. Siirad jutustused oma kogemusest, mitte kokkukogutud faktid ongi need, mis annavad foorumile väärtuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada mida arvate kanepist ja selle mõjust jõusaalis treenimisele....

Tahad teada mida ma arvan??? Loe SIIT siis saad teada mida ma arvan!

Üldiselt on nii, et see teema on siin kunagi vana foorumi ajal juba olnud nii et ma umbes juba aiman kuhu sellega jõuate!

Ega midagi, kainet mõtlemist otsuste tegemisel!

seal artiklis on üks hea lõik: "Kanepi valmististe toime algul esineb erutusseisund, heaolutunne, motoorne erutus, liikumistung, naerutuju, tahtmine vigurdada, laulda, tantsida, RASKUSI TÕSTA."

lahe, sa veel küsid, kas on kasulik jõusaalitrennile. paneb mõned mahvid enne trenni, tekib tahtmine raskusi tõsta ja lähed kangi rebima nagu vana mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui arnold isegi tõmbas, siis peavad ju kõik tõmbama, äkki see oligi arnoldi edu saladus, peaks vist topelt niiplju tõmbama, äkki lähen veel suuremaks.. come on!!!

hästi panete.. a-la mõttetu ja sitt, aga vahest tõmban (???) milleks siis tõmmata??

pekske parem üksteisele nuiaga pähe, saab ka kaifi.. arnold ütles

ja see, kui palju keegi suitsu või alkoholi kuritarvitab, on igaühe enda teha.. kell mõistus ei võta see kallaku ennast sellest üle ja pangu siis põlema, pole vaja siin rääkida, et alkohol kellegi põhja on viin'd, inimene teeb oma valikud ise, keegi talle seda sisse ei kalla!!

Ma ei propageeri siin küll nüüd praegu mingied narkootikume, aga sellist teksti on lausa hale ju lugeda, comoon tulge kaasaega, mida see nuiaga pähe tagumise jutt peaks tähendama, oled proovinud, et kaiffi saab, tasuks ennem ikka mõelda, kui midagi öelda. Selle Arnoldi näite mõte oli, et ei taksita see weed kehalist arengut, vähemalt mitte väikestes kogustes. Loomulikult on igaühe enda asi, mida ta joob või tõmbab, aga täitest mõttetu on selline bläma, et a-la pane ennast põlema, inimene küsis siin kanepi mõjust trennile, mitte seda, mida sina kellestki arvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina tarbisin alkoholi väga arva, aga kui jooma kukkusin siis olid 2-4 päevased jooma hoood mis lõppesid kuni nädala kestnud võõrutus sündroomidega, enam pole alkoholi üldse tarbind juba aasta. Pidudel alko asemel teen nyyd kanepit (no iikka väga harva) ja tunnen kuidas ma säästan tervist sellega. Käin ka pidevalt trennis ja seal ei saa öelda et arengut ei toimu heas suunas...........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui arnold isegi tõmbas, siis peavad ju kõik tõmbama, äkki see oligi arnoldi edu saladus, peaks vist topelt niiplju tõmbama, äkki lähen veel suuremaks.. come on!!!

hästi panete.. a-la mõttetu ja sitt, aga vahest tõmban (???) milleks siis tõmmata??

pekske parem üksteisele nuiaga pähe, saab ka kaifi.. arnold ütles

ja see, kui palju keegi suitsu või alkoholi kuritarvitab, on igaühe enda teha.. kell mõistus ei võta see kallaku ennast sellest üle ja pangu siis põlema, pole vaja siin rääkida, et alkohol kellegi põhja on viin'd, inimene teeb oma valikud ise, keegi talle seda sisse ei kalla!!

Kuule Aryan88 sa võid iseennast nuiaga pähe peksta kui tahad.Kaotada pole midagi.Ega see sind enam lollimaks ei tee vist.Pärast võid ennast põlema ka panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vastutustundlikult tarbides ei kujuta suurt ohtu ja ka isiksuse väljakujunemisele aitab kaasa, avardab mõttemaailma jne, kuid kahjuks tihti kuritarvitatakse ja noh sis on teada

jõusaali poole pealt siis pärsib testosterooni ja naiselikuks teeb küll

öeldakse et arvutid ja narkootikumid on kaks parimat asja mis inimkonnaga juhtunud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada mida arvate kanepist ja selle mõjust jõusaalis treenimisele....

Tahad teada mida ma arvan??? Loe SIIT siis saad teada mida ma arvan!

Üldiselt on nii, et see teema on siin kunagi vana foorumi ajal juba olnud nii et ma umbes juba aiman kuhu sellega jõuate!

Ega midagi, kainet mõtlemist otsuste tegemisel!

seal artiklis on üks hea lõik: "Kanepi valmististe toime algul esineb erutusseisund, heaolutunne, motoorne erutus, liikumistung, naerutuju, tahtmine vigurdada, laulda, tantsida, RASKUSI TÕSTA."

lahe, sa veel küsid, kas on kasulik jõusaalitrennile. paneb mõned mahvid enne trenni, tekib tahtmine raskusi tõsta ja lähed kangi rebima nagu vana mees.

No sellega nii, et pool tundi on jube mõnus, aga siis hakkad ära väsima ja siis enam ei ole nii tore.

Kanep küll mõningal määral suurendab keskendumis võimet, nii lihtsamate asjade puhul. Enne mata eksamit ei soovita eriti ;) (kui sa just täielik pothead ei ole)

Ise olen aastaid suitsetanud iga päev,(enam mitte) ja saab hakkama küll ka koolis 9 lõpus sain sellise tunnistuse , et :blink: 4-5.

Aga siiski tegemist on narkootikumiga ja sellise pikaajalise tarbimisega noooooo..... Ei ole tegelikult ikka kõige parem mõtte.

Praegu ikka vahepeal saab tehtud, lõõgastumise kohapealt ei ole midagi halba öelda. Saad sõpradega kokku ja teed ühe spliffi ja lõõgastud täielikult, su mured kaovad tahaplaanile ja see ongi teglikult see mis lõõgastumiseks vaja.

Oma probleemidega võid ka homme tegeleda ja võtad lihtsalt päeva vabaks.

P.S pikaajaliselt see ikka hea asi ei ole, aga päeva maha võtmiseks küll väga hea. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti ta nii hullult ei mõju tervisele kui alko.

Kui ikka alkost täielikult rihmaks tõmmata, siis järgmisel päeval on trennis väga-väga raske, kanepist korralikult pilve tõmmanuna võid tunda kerget väsimust järgmisel päeval. Otseloomulikult ei soovita ma seda tarbida, parem ärge tarbige midagi, ka jõusaal on hea viis lõõgastumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

neile, kes mu kommentaarist aru ei saan'd.

loe seda uuesti ja uuesti ja äkki ükskord suudad välja lugeda, mida ma sellega öelda tahtsin... aga kui juba aju meelemürgist pehme :blink: , siis on tõesti raske sellest aru saaada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ta ole nii jah.. ma olen kanepit teinud ja sellest sünnib vaid halba.. ma olen nõrk ja mind ei koti, te mõnel teisel midagi ei juhtunud. noh , vähemnalt ma enam ei tarbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise eriti ei poolda narkootikume aga kui rasked ajad on siis kanep aitab :lol: tekitab suure söögi isu ja uinutab ka hästi uni tuleb peale) söömine ja uni ei ole otseses mõttes kahjulikud kulturistidele - massiperioodil võib kasuks tulla ;) muudest mõjudest organismile ei taha mõeldagi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võrdsustaks kanepi alkoholiga. Kumbki ei tule kasuks,aga nii lõõgastuseks vahest harva. Teinud kanepit ikka kõvasti rohkem,kui ükskord ja ainuke asi mis muutunud, on lühimälu. Aga seegi taastub mingi aja pärast. Füüsiliselt jõuan ikka sama palju ,kui muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt ei saa aru inimestest, kes püüavad narkootikume õigustada!

Ma saan aru sellest, kui neid aineid kasutatakse ravimise eesmärgil, et tõesti on vaja(valud jne.).

Kuid, siis ma küsiksin neilt, kes kanepis midagi eriti hullu ei näe, järgmist- miks siis seda enamikes riikides legaliseeritud pole, kui see nii kahjutu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt ei saa aru inimestest, kes püüavad narkootikume õigustada!

Ma saan aru sellest, kui neid aineid kasutatakse ravimise eesmärgil, et tõesti on vaja(valud jne.).

Kuid, siis ma küsiksin neilt, kes kanepis midagi eriti hullu ei näe, järgmist- miks siis seda enamikes riikides legaliseeritud pole, kui see nii kahjutu on?

No vaevalt et keegi nüüd tahaks õigustada siin narkootikume.lihtsalt keegi küsis mida foorumlased arvavad kanepist ja selle mõjust.Ja inimesed jagasid oma arvamust ja teadmisi.Ja see et kanep paljudes riikides keelatud on ,pole kindlasti tema kahjulikust mõjust.Tegelikult alkohol ju kanepist igas asjas palju kahjulikum,aga ikkagi legaalne.aga oki ma nüüd rauda väänama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt ei saa aru inimestest, kes püüavad narkootikume õigustada!

Ma saan aru sellest, kui neid aineid kasutatakse ravimise eesmärgil, et tõesti on vaja(valud jne.).

Kuid, siis ma küsiksin neilt, kes kanepis midagi eriti hullu ei näe, järgmist- miks siis seda enamikes riikides legaliseeritud pole, kui see nii kahjutu on?

Kas sa samamoodi ei saa aru inimestst kes ennast täis joovad :lol: Ise oled terve elu elanud kordagi nina täis võtmata?

Pole just palju inimesi kes pole kunagi purjus olnud. Kes neist edasi joodikuks saab on vähe, mõni proovib ja ei joo enam kunagi. Samamoodi tõmbab mõni kanepit, ei meeldi ,ei mõista ja enam ei tee. Kanep on suhteliselt raskesti sõltuvust tekitav, aga eks see oleneb ka inimesest.

;) Ja alkoholi nt ei saaks illegaalseks muuta, sest iga teine eesti mees hakkaks lihtsalt trotsist puskarit ajama.

Kindlasti ei saa öelda , et kanep on kahjutu, seda pole ükski narkootikum ent minu kogemuste pagasi puhu võin öelda , et ta ei ole mingil juhul alkoholist ohtlikum aine.

Muudetud kasutaja sazzix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan küll, et kui mõistlikuse piirides kanepit kasutada,tuleb see pigem kasuks kui kahjuks.Kanep on rahusti,aitab maandada igasugu pingeid.

ouu ouuu ei usu küll et kasuks tuleb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×