Jump to content
michel

Madal vererõhk

Recommended Posts

Tere. Vererõhk 105/65. Madalavõitu. Minu küsimus oleks Teile, et mida peaksin tegema, et normi saada? Kohvi ei joo. Treeningud on nii aeroobsed kui anaeroobsed. Puhkepulss alla 45. Toidilisanditest tarbin C-vitamiin, magneesium, tsink, glükosamiin, kalamaksaõli. Toitumine mitmekesine. Uneaeg 4 päeva nädalas üle 8 tunni korraga, 3 päeva nädalas 6tundi öösel ja 2tundi päeval ehk 8 kokku. M.190/90/30a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Madalat vererõhku ei ravi mitte miski. Sellega tuleb lihtsalt leppida ja elama õppida.

Mul muidu normaalne 100(105)/50(60)-le. Teen sporti või söön mida tahes, ikka ei mõju. Mul veel kusjuures nii, et mida väiksem kehakaal, seda madalamaks läheb ka vererõhk.

Aga pigem on ju tähtis, kuidas Sul enesetunne, mitte see konkreetne numbriline näitaja. Minul on see näitaja ka 90/40-le olnud ja ma ei saanud ise midagi aru, et oleks madal või halb sellest - täitsa OK oli olla, lihtsalt arst oli paanikas :rolleyes:

NN ülemise ja alumise näitaja vahe peab vähemalt 40 olema, mida suurem vahe, seda paremat südamelihase "puhkamisoskust" see näitab (no kui ülemine normis muidugi).

Aaa ... ja perearst ütles, et naiste puhul pidi ainuke ravi rasedus olema, Sind sellega kahjuks lohutada ei saa :D

Aga võin öelda, et mul ei ole isegi see "ravim" aidanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga võin öelda, et mul ei ole isegi see "ravim" aidanud :D

Sul ju "kuur" alles kestab :rolleyes:

Endal 90/60, magada tahan tiba palju, aga ega ma tea, kas see sellest tingitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Vererõhk 105/65. Madalavõitu. Minu küsimus oleks Teile, et mida peaksin tegema, et normi saada? Kohvi ei joo. Treeningud on nii aeroobsed kui anaeroobsed. Puhkepulss alla 45. Toidilisanditest tarbin C-vitamiin, magneesium, tsink, glükosamiin, kalamaksaõli. Toitumine mitmekesine. Uneaeg 4 päeva nädalas üle 8 tunni korraga, 3 päeva nädalas 6tundi öösel ja 2tundi päeval ehk 8 kokku. M.190/90/30a.

Minul oli sama mure tänu pidevale angiinile - hakkas südamele lihtsalt.

Öeldi, et süda oli reumas vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×