Jump to content
tsanm

Raua sisaldus veres

Recommended Posts

Tere,

Mul on tuttaval selline probleem, et keha ei omasta eriti rauda. Tavalisel inimesel peaks olema selle sisaldus 9, aga temal on 2. Ta on proovinud rauda süüa tabletikuuridena, kuid see on hoopis sisaldust vähendanud. Niisiis sooviks teada kuidas saaks nii, et keha omastaks rohkem rauda. Mida tuleks süüa jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Mul on tuttaval selline probleem, et keha ei omasta eriti rauda. Tavalisel inimesel peaks olema selle sisaldus 9, aga temal on 2. Ta on proovinud rauda süüa tabletikuuridena, kuid see on hoopis sisaldust vähendanud. Niisiis sooviks teada kuidas saaks nii, et keha omastaks rohkem rauda. Mida tuleks süüa jne?

Punane liha + C vitamiin aitab organismil rauda omastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Mul on tuttaval selline probleem, et keha ei omasta eriti rauda. Tavalisel inimesel peaks olema selle sisaldus 9, aga temal on 2. Ta on proovinud rauda süüa tabletikuuridena, kuid see on hoopis sisaldust vähendanud. Niisiis sooviks teada kuidas saaks nii, et keha omastaks rohkem rauda. Mida tuleks süüa jne?

Äkki tal on tsöliaakia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur tänu ROtter, sellest lingist oli palju kasu. Sümptomid olid täpselt sellised nagu seal kirjeldatud. Aitäh!

See on rauapuuduse tagajärg, vaja on leida põhjus, miks raud ei imendu.

Võib-olla on toidus vähe vitamiini B12, foolhapet ja rauda. Samuti võiks menüüst vähemalt paariks kuuks välja jätta kõik terviljast (nisu, rukis, oder) valmistatud tooted (k.a. pagaritooted, pastatooted, müslid jne.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×