Jump to content
Ott Kiivikas

Markus Ruhl comeback

Recommended Posts

See nüüd küll naljaga pooleks, aga...ma siuksi elukaid vaadates ikka mõtlen vahel, et huvitav, kuidas nad oma igapäevast elu elavad? Läheb näiteks mees toidupoodi ja äkki hirmus pissihäda. No kas mahub sealt marketi kempsuuksest sisse või ei mahu B) Või kuidas ta ennast näiteks lennukisse istuma pakib, kui lendamist peaks ette tulema.. nad on oma elu ikka suht ebamugavaks teind, tundub mulle. :D

Okei, nali naljaks, tegelikult on ikka maru vaadata, kui kaugel see kehaehitamise piir üleüldse olla võiks, sest eks tema üks seal piiripeal käijatest on vast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See nüüd küll naljaga pooleks, aga...ma siuksi elukaid vaadates ikka mõtlen vahel, et huvitav, kuidas nad oma igapäevast elu elavad? Läheb näiteks mees toidupoodi ja äkki hirmus pissihäda. No kas mahub sealt marketi kempsuuksest sisse või ei mahu B) Või kuidas ta ennast näiteks lennukisse istuma pakib, kui lendamist peaks ette tulema.. nad on oma elu ikka suht ebamugavaks teind, tundub mulle. :D

Okei, nali naljaks, tegelikult on ikka maru vaadata, kui kaugel see kehaehitamise piir üleüldse olla võiks, sest eks tema üks seal piiripeal käijatest on vast...

Vastused sinu küsimustele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja meid kõiki peaks sinu arvamus huvitama ?

Ma usun et mees teeb rohkem trenni kuu aja jooksul kui sina aasta jooksul kokku,ega keemiat tarvitades lihas ise ei kasva.Selle jaoks tuleb trenni teha ja kõvasti

Ta võib ühe päeva jooksul ka rohkem tenni teha kui ma terve elu jooksul, aga ilma räige koguse "keemiata" sellist tulemust ei saavutaks.

Üks parimaid kehaehitajaid IMO. Lisan õli natuke tulle sellega, et mehed - kadedad olete, et teist PALJU suuremaid mehi leidub :D:P. Mul tuli just meelde, et minu elu pöörleb ainult lihaste ja nende kasvatamise ümber. :D

Lõpuks ometi sain teada, mis on elu mõte? B)

Nagu osaliselt juba ütlesin, ta võib minust PALJU suurem olla ja kasvõi kahe kloonitud labori-lehma suurune, kade küll ei ole. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõista mina seda viha keemikute vastu, ega ta ei varjagi et tarbib. Ja kui ei tarbiks, siis mina neid pilte küll vaadata ei viitsiks. Oma keha, enda asi mis sellega teeb. Dopingu kontrolli minuarvates tippspordis ei peakski olema. Kiireim, parim, suurim mees on kiireim, parim või suurim olenemata sellest kas midagi tarbib või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klge jah Rühl just helistas mulle. Luges siinseid postitusi enda kohta, et ala ta mõtetu mees ja kole keha jne. No mees oli tõsiselt mures oma imago pärast. Ütles, et nüüd ta silmad avanesid ja nägi valgustust. Ja et ta tänab kogu südamest neid pisikesi poisse, kes ta silmad siin avasid ja veel ütles, et ta võtab nüüd end igasugu kuuridelt maha, ei söö ja ei treeni enam nii palju ning sügisel tuleb klassikalises kulturismis välja ja seda loomulikult amatöörides.

Ja veel mees naljatas, et kui Kalmusel on teine tulemine, siis tal nüüd teine minemine B)

post-2073-1241587619_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, vorm on hea ning profikulturism ongi ju ebapuhas ning kes siin kommivad, et sellest aru ei saa! Selline ongi profikulturism, meie eestlased aga amatöörid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal võistlusel tuleb Ruhlile vastu ka kauaaegne rivaal Paco Bautista (kes ei tea, siis see mees oli varem M.M treener).

Paistab ,et nüüd on ka ennast puhevile ajanud nagu lihaveis :lol:

Veenduge ise

post-22-1241881710_thumb.jpg

post-22-1241881728_thumb.jpg

post-22-1241881749_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks selle viimase mehega olen võistelnud ka samal võistlusel 1999a maailmameistrivõistlustel amatöörides, ta võitis siis raskekaalu, oli juba siis nagu teiselt planeedilt (hiljem võeti dopinguga maha, miks ma ei imesta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal võistlusel tulevad lavale veel

Jevgeni Mishin (Euroopa meister 2002)

post-22-1241882072_thumb.jpg

Tareq El Setouhi (eelmise aasta Arnold Classic amatöörid abs võitja)

post-22-1241882110_thumb.jpg

Jari Mentula (Soome, seda meest olen isegi võitnud, muidugi oli ta siis väiksem)

post-22-1241882190_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnusad lihaveised :lol:

Huvitav palju sellised seltsimehed söövad päevas ? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tareg näidisesinemisel nädal tagasi

post-22-1241882393_thumb.jpg

Bull

post-22-1241882414_thumb.jpg

Paco Mula (selle mehega võistlesin samas kategoorias 2003 EM Peterburis sai 4.koha -90kg, mehe pikkus on mingi 160cm ja vanus 49 aastat)

post-22-1241882484_thumb.jpg

post-22-1241882508_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks parimaid kehaehitajaid IMO. Lisan õli natuke tulle sellega, et mehed - kadedad olete, et teist PALJU suuremaid mehi leidub :lol:;). Mul tuli just meelde, et minu elu pöörleb ainult lihaste ja nende kasvatamise ümber. :D

Ma ei saa aru sellest loogikast, millega tahetakse nagu alati "ära panna" (peamiselt esineb seda siin foorumis, teistes seltskondades ei virtuaalsetes ega füüsilistes ei ole seda kohanud), selleks loogikaks on "kadedus". Ma tahaksin tegelikult selle selgeks teha,sest mind, personaalselt, väga huvitab see, et miks ma peaksin olema kellegi (antud hetkel Ruhli) peale kade, puhtalt sellepärast, et ta on minust suurem. Ole hea mees ja reasta need.

PS! Jätaks Freudi puutumata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×