Jump to content
alex

Veel süsivesikutest

Recommended Posts

Mis on kõige paremad süsivesikute allikad? Tean, et sepik ja kartul jne. Ise joon peale trenni liitri Artic Sports jooki. Kuid seda mitte koos valgu sheigiga vaid eraldi - sest vlagupulbrit Arcticuga segades tekib meeletu vaht, mida mina ei oska vältida. Ehk siis - kui palju mida peaksin sööma, et vajaliku süsivesiku enne, peale trenni ja üldse päeva jooksul käte saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võta peale trenni, osta endale sellist toodet nagu trauben zucker see on puhas süsivesik 100g kohta on seal 99,5 g süsivesikuid. rahakotile on ta ka soodne 500g maksab 12 kr mustamäe supper netos

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne trenni nt malto6 (paar spl) valgujoogiga ning väike ports kaerahelbe putru keedisega,peale trenni 30-40gr dextrosi valgu ja kreatiiniga, lisaks üks banaan, või asenda banaan rosinatega (50gr)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda me loeme iga päev mida enne trenni tarvitada ja mida pärast. Mind huvitaks hoopis mida soovitatakse tarvitada treeningu ajal. Kas ainult vett või võib ka süsivesikuid lisada? Mida näiteks hr. Kiivikas tarbib oma 2-3h treeningu ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida täpsemalt massi lisamise alla silmas pead? Nagu ma olen aru saanud siis süsivesikute liig tarbimisega kaasneb süsvesikute rasvaks talletamine.

Mis moodi need massilisajad üldiselt toimivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×