Jump to content
mc-getostyle

harjutus

Recommended Posts

teel lihtsalt rohkem harjutusi biitsale

mäletad küll

sul oli siis biits valus küll nagu ma mäletan

mul sama lugu et ega ta eriti valusaks ei taha jääda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen võimalikult suure raskusega, biceps curli, teen isegi varastamisega, sest see on ainuke, mis võtab biitsepsi verd täis ja jääb valusaks, ainuke mis mõjub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja siis kui enam ei jaksa, siis aitad teise käega imeõrnalt, aga nii et käsi ikkagi üles liiguks.

seda ta teeb juba ammu

(vabandust reostamise pärast. ei oskand kustutada)

Muudetud kasutaja -Raix- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(heihopsti @ 29 Apr 2009, 21:44) *

Ühe käega hantliga konsentreeritult

ja siis kui enam ei jaksa, siis aitad teise käega imeõrnalt, aga nii et käsi ikkagi üles liiguks.

seda ta teeb juba ammu aga ikka ei lähe valusaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere oleks selline kusimus et mis harjutus teil biitsepsi valusaks votab jargmiseks paevaks, endal votab ainult siis kui teen kükki. Biitsa trenni jarel ta valusaks ei jää.

oot, oot sain ma õigesti aru

kui teed kükki, siis jääb biitseps valusaks ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere oleks selline kusimus et mis harjutus teil biitsepsi valusaks votab jargmiseks paevaks, endal votab ainult siis kui teen kükki. Biitsa trenni jarel ta valusaks ei jää.

Milliseid harjutusi sa tavaliselt oma biitsepistrennil teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muuda harjutusi, nende järjestust vmt. Võiksid proovida ka sellist trenni, et võtad näiteks altplokil ette 8 minutise (jah, lugesiud õigesti) trenni ühe harjutusega ja hakkad pihta raskusega, milega suudad 10 kordust teha, siis 20 sek puhkust ja uuesti. Kui enam selle raskusega 10 üles ei lähe, siis vähendad raskust. peaks korralikult läbi põletama lihase ning järgnevaks päevaks valusaks saama. aga parim variant siiski on teiste harjutuste tegemine, kui tavaliselt oled teinud. Eile triitsepsi puhul tegin ja üle kahe kuu on nüüd lihas täna valus. Sama ka biitsal, millel võtsin sellest nädalast kasutusele teised harjutused. üleeile oli päris hull olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×