Jump to content
jorsin

Jooksmise kohad Tartus?

Recommended Posts

Seoses saabuva suvega plaan hakata käima jooksmas. Kus on Tartus normaalsed pehme teekattega kohad jooksmiseks. Ei taha eriti asfaldil joosta ülekaalu pärast.

Ihastes on metsas rajad.

Jänese matkarajal ka väga mõnus maastik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jänese matkarada on suht halb minu meelest. Kõva ja samas konarlik ja kitsas.

Mulle meeldibki, et see konarlik ja künklik on.

Ihastes on tasane muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartu politseimaja vastas Riia tn. pargis on väga korralik terviserada.

Jänese matkarada on praegusel hetkel poolenisti vee all, aga kes just sukeldumist tahab harrastada....

Jutt polegi praegusest. Kui ära kuivab, siis minu meelest ülimõnus koht.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldibki, et see konarlik ja künklik on.

Ihastes on tasane muidu.

Raske jalga stabiilsena hoida kui juba 10 kilti selja taga... Anoh, maitse ja treenituse asi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske jalga stabiilsena hoida kui juba 10 kilti selja taga... Anoh, maitse ja treenituse asi :lol:

Ega ma tglt suurem jooksu mees pole ja tavaliselt seal 10 ei jookse. 8 jooksen aga meeldib millegi pärast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jänese rajal pole muidu viga midagi, hea looduselähedane koht, kuid paraku hetkel kõik vee all. Ise soovitaks Tamme Staadionit... aiaringid, on ka väikesi tõuse-langusi küngaste näol. Üldiselt aga üleskutse kõigile, kel soov täna jooksma minna: Elvas Tartu Jooksumaratoni avatud rada - 10 km ja 16 km. Tulge!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seoses saabuva suvega plaan hakata käima jooksmas. Kus on Tartus normaalsed pehme teekattega kohad jooksmiseks. Ei taha eriti asfaldil joosta ülekaalu pärast.

Tamme staadionil ja tähtvere spordipargis on head rajad. Samas võid joosta ka ükskõik millises suuremat sorti pargis. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

laululava juures on ju hea jooosta . kuigi seal asfaldiga rada aga jooksed selle kõrval :lol: mulle meeldis seal väga ja meeldib :D need jõudu ja jaksu ... kui auto on siis saad ju Tartust välja sõita ja mujal jooksu teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
laululava juures on ju hea jooosta . kuigi seal asfaldiga rada aga jooksed selle kõrval :rolleyes: mulle meeldis seal väga ja meeldib :P need jõudu ja jaksu ... kui auto on siis saad ju Tartust välja sõita ja mujal jooksu teha :D

Jah, aga kuskil 10ndal ringil muutub see rada jube tüütuks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, aga kuskil 10ndal ringil muutub see rada jube tüütuks...

nuh mina ei oska sellepeale midagi öelda , kuna ma ei mõtle jooksmise ajal kas muutub tüütuks.. tuleb leida motivatsioon ...........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×