Jump to content
wola

Kulturistide eluiga

Recommended Posts

Kiivikas ka amatöör? vaidleks :lol:

Vaidle-vaidle :D Minu teada pole talle veel profilitsentsi ulatatud ja pole ta ka ise seada taodelnud. Aga sa vaidle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeldusel, et ei kasutata steroide, elab kulturist keskmisest kauem, arvan mina! Minu arvates on variant, et esikohal on jõutrenn ja teisel kohal aeroobne-, vastupidavustrenn üldse kõige kasulikum variant ennast vormis hoida. Toidulisandid vaevalt eluiga lühendavad. Samas arvan, et ka osad steroidihundid võivad väga vanaks elada, väga individuaalne asi pakun, samamoodi nagu mõned elupõletajad, kes sinna 100 aasta kanti välja viskavad, olles samas vähemalt pool elu alko peal ja teine pool "astrat"-"priimat" kopsudesse kakkund! Mida statistika näitab, seda mina ei tea :lol:

Ja olge no normaalsed, millest siin raske aru oli saada, pean silmas teemaalgataja esimest posti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeldusel, et ei kasutata steroide, elab kulturist keskmisest kauem, arvan mina! Minu arvates on variant, et esikohal on jõutrenn ja teisel kohal aeroobne-, vastupidavustrenn üldse kõige kasulikum variant ennast vormis hoida. Toidulisandid vaevalt eluiga lühendavad. Samas arvan, et ka osad steroidihundid võivad väga vanaks elada, väga individuaalne asi pakun, samamoodi nagu mõned elupõletajad, kes sinna 100 aasta kanti välja viskavad, olles samas vähemalt pool elu alko peal ja teine pool "astrat"-"priimat" kopsudesse kakkund! Mida statistika näitab, seda mina ei tea :D

Ja olge no normaalsed, millest siin raske aru oli saada, pean silmas teemaalgataja esimest posti?

Esimene vastusemoodi kommentaar küsijale:D

Ma ei saa aru miks siin vahel asjad nii keeruliseks aetakse :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama kaua kui autojuhiluba ... Mis see siia puutub?

Mis see litsents üldse siia puutus? see et kiivikas pole ametlikult Pro, ei saa öelda, et ta mingi amatöör on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see litsents üldse siia puutus? see et kiivikas pole ametlikult Pro, ei saa öelda, et ta mingi amatöör on :lol:

Vaidle kuipalju tahad, kuid kuni sul pole luba profivõistlustel osaleda e. profilitsentsi, siis loetakse sind ametlikult amatööriks. Vaatamata sellele, et sa treenid nagu proff! Nii lihtne see ongi! Mõttetu teema vaidlemiseks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidle kuipalju tahad, kuid kuni sul pole luba profivõistlustel osaleda e. profilitsentsi, siis loetakse sind ametlikult amatööriks. Vaatamata sellele, et sa treenid nagu proff! Nii lihtne see ongi! Mõttetu teema vaidlemiseks ...

mida iganes mees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeme asja lihtsamaks. Kui sa ametlikult aineid ei pane ja litsentsi pole siis sa oled amatöör

Ametlikult jah, aga mitteametlikult küll teda amatööriks ei peaks:) Igatahes qannibalil on õigus, mõttetu teema mille üle vaielda :lol:

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetage see nääklemine ja iba ajamine. Tehke selle jaoks uus teema kui tahate. Pidevalt siin foorumis olukord, kus keegi soovib mingi teema kohta vastust saada ning siis tulevad kuskilt eitea kust mingid "jobud", kes hakkavad pläkutama eitea millest, peaasi et pläkutada saaks. Vastake asjadele, mida on küsitud ning kulutage oma ülejäänud aega millegi targema peale. Kui midagi asjalikku öelda pole, siis hoidke parem üldse suu kinni. Mingeid puberteetseid kommentaare minu öeldu kohta kuulda ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ongi suremine väga individuaalne, mida mõjutavad mitmed, mitmed tegurid.

Mõni kultruist võib aint 20 a. ka elada jäädes vähki või mida iganes.

Amatöör kulturist, kes ei kasuta steroide aga ei joo ega suitseta ma usun, et elab oma elu seni kaua, kuni talle seda geneetiliselt antud on.

:lol:

Samas statistika järgi oleks seda lahedam vaadata. Ameeriklased tulge lagedale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ph2h!!! Mis loeb siin teiste inimeste subjektiivne arvamus ja ihalus??? ...ka produktiivsus on v2ga suhteline m6iste.

Inimene peab oma elu jooksul ARENEMA... isikuna, kui seda ei toimu, siis on elu metsas.

Stressi on meil k6igil, kysimus on ainult stressiga toimetulekus. Kuid kui stressi tekitab lihtsalt omaenda elup6latajalik suhtumine, siis ei saa me ju v2ita, et inimene isikuna areneb.

Viimaste uuringute järgi pidi inimesel juba taandareng 27a tekkima hakkama;)

Niipalju siis arenemisest:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mõni kulturist on surnud noorelt, siis kui ta just otseselt end treeningul ei tapnud, ei saaks me kindlad olla, et ta ilma treenimata sama varakult surnud ei oleks. Ja teisest küljest kui mõni kulturist väga vanaks on elanud, ei tea me mis oleks olnud siis kui ta treeninud ei oleks.

Kui mõõdukalt treenida, siis kindlasti suure tõenäosusega elad kauem kui üldse ilma treenimata. Samas ma ei oleks kindel, et just konkreetselt kulturismialane treening on see, mida peaks harrastama lootuses kauem ja kvaliteetsemalt elada (võrreldes sellega kui üldse ei treeni).

Olen lugenud, et raske treening pidavat pikemas perspektiivis vererõhku tõstma. Mida selle kohta ütlete?

Üldiselt: “Don't worry about life, you're not going to survive it anyway.” :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks selle saab aastate möödudes välja uurida ja statistika reaalselt paika panna. Lepime kokku, et igaüks kes vähegi end kulturistiks peab teeb oma elu viimase postituse just siia, see 2-3 numbrit ikka jõuab enne sisse toksida kui minek käes :lol:

Mingi statistika saab ka vanu Flexe sirvides teha. Üksvahe oli seal kujunemas juba eraldi morbiidne nurgake, kuidas üks või teine läinud või kohe kohe minemas igavestele treeningu-maadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimaste uuringute järgi pidi inimesel juba taandareng 27a tekkima hakkama;)

Niipalju siis arenemisest:D

:lol:

Prof. Vello Salo ytles kord kuldsed s6nad:" 8eldakse, et inimene 6pib kuni elab, j2relikult on enamus meist juba ammu surnud." :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×