Jump to content
ennn

Piimatoodete kahjulikkus

Recommended Posts

No kaltsiumiallikana ei ole piimatooted nüüd küll parim valik, sest organism suudab heal juhul omastada kogu piimas leiduvast kaltsiumist vaid 25%. Seega. leian, et alternatiivide otsimine tundub olevat õigustatud.

Ma olen elav näide sellest. Kohupiima sai tarvitatud pea kohustuslikus korras oma aastakest 7 iga päev oma 300 g kindlasti... ja mida mul ikka ei olnud, olid küüned. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, kas on olemas selline toit või toiduaine, mille mittesöömine annab elueale 100 aastat juurde?

Hakkan kohe katsetama, alustan sellest, et ei söö üldse mitte midagi.

Sa oled õigel teel ;)

Cutting Calories Can Increase Your Lifespan

Posted by: Dr. Mercola

December 05 2001 | 2,556 views

Cutting calories has been shown to extend the life span of mammals, and now it seems a strict diet can even buy extra time for an already long-lived mutant mouse.

Scientists say their success in extending the lives of the unusually aged rodents was a surprise -- one that gives more weight to the idea that restricting calories can help people lead longer lives.

Illinois researchers describe their experiments with Ames dwarf mice, a type of mouse that lives 50% longer than their normal brethren thanks to the "longevity" gene they carry. These mutant mice are similar in some respects to normal mice whose life spans have been extended by calorie restriction.

To see whether calorie restriction could confer still-longer lives to the mutants, the scientists divided 2-month-old Ames dwarf mice into two groups: one allowed to feast at will, and one on a strict diet. They did the same with normal mice.

The investigators found that the dieting dwarf mice lived the longest of the four groups, while normal mice allowed to eat as they pleased had the shortest lives.

This certainly adds to the evidence that calorie restriction has a very impressive ability to prolong life. Experts suspect that the benefit of calorie restriction on life span has evolutionary roots. In times of food shortage, the body's metabolism adjusts to aid survival. And certain hormonal regulators of metabolism have been shown to help determine the life spans of flies, worms and yeast.

Nature November 22, 2001;414:412

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaltsiumi allikana ei ole piimatooted head, sest annavad happelise jäägi ja tõmbab kaltsiumi just välja. Aga Valguallikana tuleb midagi ikka süüa. Mis sis parem on, kui juust ja kodujuust kasulikud ei ole, kala ja kana ainult?

Luude tervist silmas pidades, on nt. punane liha kasulik tänu temas leiduvatele mineraalainetele(mida metsikum seda parem)mahe on ka hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen elav näide sellest. Kohupiima sai tarvitatud pea kohustuslikus korras oma aastakest 7 iga päev oma 300 g kindlasti... ja mida mul ikka ei olnud, olid küüned. ;)

Ca imendumiseks on vaja veel õige suhe Mg ja kindlasti oli sul D-vitamiini defitsiit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ca imendumiseks on vaja veel õige suhe Mg ja kindlasti oli sul D-vitamiini defitsiit.

Mul on toidutalumatus kohupiimale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on toidutalumatus kohupiimale...

Söö räimed, kilud luudega, brokkoli, punane paprika, herned, mandlid, sarapuupähklid, seesamiseemned.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö räimed, kilud luudega, brokkoli, punane paprika, herned, mandlid, sarapuupähklid, seesamiseemned.

Ma väga tänan, aga mul ei ole probleemi enam juba rohkem kui kaks aastat.

Seesamile on tundlikkus...räimele tundlikkus.... kilule tundlikus, heeringale tundlikkus... paprikaga on ka natuke kahtlased lood.

Mul on oma kolm aastat juba hea nii kyynte kui juuste kasv ;)

Ma ei üritanudki kurta, mul ei ole lihtsalt mitte midagi kurta... vaid jagada oma piimakogemusi. :o

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piima halbuse universaalsust on raske uskuda.

Jah, enamus kujundab arvamuse, aga ma olen kindel, et on protsent populatsioonist, kes on piimaga kohanenud ja neile piimatooted sobivad väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elamine on eluohtlik tegevus mis lõpeb surmaga nii või naa.

Kui kodus nurgas istud siis vast ohtlik ei ole, küll aga iga liigutus ja tegevus võib eluohtlik olla! Kergem on jah mitte üldse elada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kodus nurgas istud siis vast ohtlik ei ole, küll aga iga liigutus ja tegevus võib eluohtlik olla! Kergem on jah mitte üldse elada! :D

Kõige sagedasem on siiski surm kodus voodis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elamine on eluohtlik tegevus mis lõpeb surmaga nii või naa.

absoluutselt õige! aga enamasti kipub elu lõpupoole inimestel tervis käest minema ja siis on hilja midagi muuta. olen kohtunud vanuriga, kes näeb välja põvkonnajagu nooremana ja väga hea tervisega, aga ta on ka seda teadlikult mõjutanud terve elu. vanadus saabub nagunii ja palju varem, kui me seda oodatagi oskame :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kaltsiumiallikana ei ole piimatooted nüüd küll parim valik, sest organism suudab heal juhul omastada kogu piimas leiduvast kaltsiumist vaid 25%. Seega. leian, et alternatiivide otsimine tundub olevat õigustatud.

Kaltsiumiga oli minuteada nii, et selle omastatavus ongi väikse-protsendiline, olgu see kaltsium siis piimas või munakoores või mujal, et kaltsiumi puhul see % väike ongi. Ses suhtes polegi mõtet oodata, et selle % oleks saja-lähedane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nad nii ütlevad:D igatahes mina joon ikka sama usinalt piima edasi:)

suitsetamine on ka tervisele halb kas kõik suitsetamise lõpetanud ei:D

ja kui see piim nii eluohtlik oleks ega siis taevaisa seda niisama loonud;) B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×