Jump to content
j6ujunn

Rutiin?

Recommended Posts

Terv!

Kui suur tähtsus on rutiinil?Kui veel mõned kuud tagasi tööl käisin oli sel ajal kellajaliselt kõik paigas(ülestõus,1.,2.,3.,4.,5.,6. toidukord,trenn kindlal ajal ja magamaminek).Sel ajal oli ka areng kõige kõvem,kuid nüüd pikemat aega lähen siis magama kui uni ja tõusen kui puhand.Söögiajad ja trenni ajad on seoses sellega ka muutunud.Et siis hinnanguid rutiinist,selle vajalikkusest,kui hea kui halb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoorias peaks olema see, et kui sa teed trenni kindlatel nädalapäevadel ja enam vähem sama kella ajal, siis keha valmistub selleks. Umbes sama efekt kui kella keeramisel. Need kellele kella keeramine mõjub raskelt, ehk neil on raske kohaneda, peaksid seda rutiini rohkem järgima. Need kellele ei tekita see mingeid probleeme, ei pea seda rutiini ka nii väga tekitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas rutiin võib on hea või halb terviseel kui päevast päeva on kõik kellajaliselt paigas?Või on see hoopiski hea??

(kindel kellaaeg yles tõusul,kindel kellaeg magamine,kindel kellaaeg söök)

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omast kogemustest võin väita, et mulle mõjub rutiin hästi. Peaasi, et see stressi tekitama ei hakkaks.

sama siin ei..bodybuilding lihtssalt nõuab rutiini.On ju nii?Pealegi mulle meeldib ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omadest kogemustest võin öelda, et tüütab ära. Trenn ja söögi korrad olid ajaliselt paika pandud. Mina üle kahe kuu enam ei jaksanud. Päevad nagu korduksid. Söön siis kui tunnen et kõht hakkab tühjaks minema ja trenni lähen ka siis kui aeg nõuab. Ma ei taha uskuda et bodybuilding rutiini nõuab. Ja miks peaks rutiin üldse hästi mõjuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omadest kogemustest võin öelda, et tüütab ära. Trenn ja söögi korrad olid ajaliselt paika pandud. Mina üle kahe kuu enam ei jaksanud. Päevad nagu korduksid. Söön siis kui tunnen et kõht hakkab tühjaks minema ja trenni lähen ka siis kui aeg nõuab. Ma ei taha uskuda et bodybuilding rutiini nõuab. Ja miks peaks rutiin üldse hästi mõjuma?

no ntx kui lähen hiljem magama ja suvalisel aegadel siis mõjutavad ka need söögikordi et ntx muidu söön esimses eine kell 7 aga kui väga hilja tõus siis lükkub see mingi 12-2 peale isegi.Ma ei tea minul naq on jõudu rohkem ja areng parem nii.Kui rutiini ei oleks siis sööks ju suvalistel aegadel kui kõht tühjaks läheb aga mu ei lähe iga 3 h tagant kõht tyhjaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tugevalt üle 10 kuu rutiini olnud, trenni ajad on muutunud nüüd ainult, toidukorrad on 10 kuud täpselt samal ajal olnud, ei kurda :)

Eks siin ju oleneb ka sellest, et mida selle rutiini all mõelda ja millest see nüristav rutiin tekib.

Üks on aga siiski selge, et kui kaob trennist süsteemi-/eesmärgipärasus, siis... jääb järele kaootilisus.

Kui eesmärgiks on ehitada maja, siis TULEB laduda müüri. Ja siis pead seda ka laduma - kivi kivi järel ja piisava intervalliga, et segu ära ei kuiva. Alternatiiviks on kivihunnik või siis müür, mis ei pea ajasurvele vastu.

Nüristab selle ladumise juures aga... nüri ladumine - st. laod ja laod, aga eesmärki (milleks laduda) ei näe. Siis on tõesti väga nüri.

Vahest ongi küsimus erinevates eesmärkides?

Pole ju keegi väitnud, et KÕIK peavad ehitama maja. Eesmärke võib olla erinevaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Omadest kogemustest võin öelda, et tüütab ära. Trenn ja söögi korrad olid ajaliselt paika pandud. Mina üle kahe kuu enam ei jaksanud. Päevad nagu korduksid. Söön siis kui tunnen et kõht hakkab tühjaks minema ja trenni lähen ka siis kui aeg nõuab. Ma ei taha uskuda et bodybuilding rutiini nõuab. Ja miks peaks rutiin üldse hästi mõjuma?

Ma nõustun sellega mõnesmõttes - Mõned inimesed ajavad jõusaalis käimisega mulli lõhki. Ka mina ei usu et kehaehitamine harrastaja tasemel , ükskõik kui väga see harrastaja ka ei soovi lihaseid kasvatada nõuab asjade nii täpselt planeerimist nagu seda paljud teevad. Mõni tüüp mõtleb trenni ja toitumise peale 3x rohkem kui ta seda teeb. Korralikult süüa , korralikult magada ja korralikult trenni teha ja sellest piisab.Kõik ei pea käima rutiinis ja nagu kellavärk, ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks kõige tähtsam rutiin on treeningplaan ( mida vahetada 3-5 kuu tagant ) ja unereziim. aga see on minu arvamus.

söömine toimub suht loominguliselt ( suvalistel kellaaegadel iga 2,5 -3/4 tunni tagant) - selle koha pealt võid hulluks minna, kui mingit rutiini taga ajada. - tavainimese tasandil vähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks rutiin on muidugi hea, aga paraku on selle sajaprotsendiline jälgimine pikemas perspektiivis väga raske kui mitte võimatu, kuna nii kurb kui see ka ei ole, sõltume me üsnagi palju ka teistest inimestest ja ka juhustest. Tugeva tahtega on võimalik nende faktorite mõju vähendada suurel määral,aga täiesti nullida ei ole siiski võimalik. Pealegi, mõjub selline eluviis, kui sa elad ja mõtled kogu aeg ainult lihaskasvu peale, vaimsele tervisele pehmelt öeldes halvasti, pikemas perspektiivis võib kaduda võime maailma adekvaatselt tajuda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×