Jump to content
kristen106

patu päev.

Recommended Posts

Nimelt tegin endale karuteene ja pingutasin dieediga veidi üle jättes ennast millestki vajalikust ilma ja nüüd toimus selline nö patu päev :) ja küsimus selle kohta et kui see patu söömaaeg sisaldab toite mis on seinast seina ja on väga kalori rikas nii seda iga nurga alt vaadatuna (valgud, rasvad, süsivesikud) siis kas kehal on mingeid kindlaid parameetreid kaa kui palju ta maksimaalselt suudab kõiki toitaineid korraga omastada/salvestada (valgud,rasvad,süsivesikud) või on see ikka kõik otse naha alla? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hullu, paari päevaga peaks normaliseeruma ja kehakaal vähenema, kui sa hakkad uuesti normaalselt kava järgi toituma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka et pole midagi hullu. Isegi soovitaks etteplaneeritult selliseid päevi teha. Igatahes mõjub see värskendavalt nii vaimule kui trennile. Kehakaal võib küll korra tõusta, aga keda see ikka kotib. Paar päeva hiljem asi ju jälle kontrolli all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise kaa mõtlen vaimu koha pealt nii :) muidu trenni ei tee eriti hetkel(saan kaa toitumisega kaalunumbrit näha kahanemas) kuid kuna sai patustatud kõvasti siis lähen hommikul enne kooli tühja kõhuga kardiot tegema . söödud sai pea einena salatit(jogurti majoneesiga) juustu võileibasi koos singiga (kaetuna majoneesiga) läks kaa nigu nalja (neid kohe läks õige mitu), kartul koos kapsaga ja siis oli juba juhe koos, võtsin suure koguse jäätist (peaaegu kilo) ja valasin jäätise üle M&Ms kommidega nagu ameerika filmis :D komme jm majustusi sõin kaa juurde. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise kaa mõtlen vaimu koha pealt nii :) muidu trenni ei tee eriti hetkel(saan kaa toitumisega kaalunumbrit näha kahanemas) kuid kuna sai patustatud kõvasti siis lähen hommikul enne kooli tühja kõhuga kardiot tegema . söödud sai pea einena salatit(jogurti majoneesiga) juustu võileibasi koos singiga (kaetuna majoneesiga) läks kaa nigu nalja (neid kohe läks õige mitu), kartul koos kapsaga ja siis oli juba juhe koos, võtsin suure koguse jäätist (peaaegu kilo) ja valasin jäätise üle M&Ms kommidega nagu ameerika filmis :D komme jm majustusi sõin kaa juurde. :D

ohohoohooo , mis eine :D . Pidi ikka suur nälg olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ma üle pingutanud olen oma dieediga aga mis teha kui mind innustab kaalu numbri järjepidev kukkumine. :) kindlasti tellin varsti kava kaa fitnessist aga hetkel katsun omade jõududega hakkama saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma söön vähemalt 10k kaloreid cheating päeval :D , mitte et ma seda tahaks, vaid tunnen kuidas keha tahab laadida ennast üle nädala :)

Kui mul juhtub, siis ma lasen ka ikka mingi 10 - 15 000 kcal'i sisse..

Õnneks pole nüüd nii hulli päevi enam olnud - eks toitumine on kõvasti paranenud ka, aga nii nädalas korra võiks küll süüa mingi toidukord ennast natuke rohkem täis, et vaimu värskendada vähemalt ja seedimist ka.

Nagu Jokker ütles, et teha ette plaanitud 'patu päevi' . Isegi sellised dieedid on olemas nagu CheatToBeLean :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minumeelest need patupäevad on täielikud rikkujad. Üle 2 kuu kava järgimist tegin ka 1 patupäeva võtsin räigelt kaalus juurde, see kadus küll ära, kuid enam lihtsalt toit mida peaks sööma sisse ei lähe.Süda läheb pahaks ja kõht läheb korrast ära.Vahepeal vägisi surusin kava jörgi toitu sisse, aga siis jäin nii haigeks, et lausa oksendasin.Ei teagi siis kus see tõde on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minumeelest need patupäevad on täielikud rikkujad. Üle 2 kuu kava järgimist tegin ka 1 patupäeva võtsin räigelt kaalus juurde, see kadus küll ära, kuid enam lihtsalt toit mida peaks sööma sisse ei lähe.Süda läheb pahaks ja kõht läheb korrast ära.Vahepeal vägisi surusin kava jörgi toitu sisse, aga siis jäin nii haigeks, et lausa oksendasin.Ei teagi siis kus see tõde on :)

Eks inimesed on erinevad, kuidas kellele paremini sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minumeelest need patupäevad on täielikud rikkujad. Üle 2 kuu kava järgimist tegin ka 1 patupäeva võtsin räigelt kaalus juurde, see kadus küll ära, kuid enam lihtsalt toit mida peaks sööma sisse ei lähe.Süda läheb pahaks ja kõht läheb korrast ära.Vahepeal vägisi surusin kava jörgi toitu sisse, aga siis jäin nii haigeks, et lausa oksendasin.Ei teagi siis kus see tõde on :)

Kui 2 kuud oled keha hoidnud dieedirezhiimis, siis loomulikult esiteks viskab kohe kaalu juude, vesi jääb kehasse kinni ja teiseks ei saa võibolla enam pidama keelatud söökidega. Regulaarsus on asja võti + leia omale õiged toiduained, millega laadida (laadimine ei tähenda ilmtingimata kommide ja burgerite tohututes kogustes sisseõgimist).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mul juhtub, siis ma lasen ka ikka mingi 10 - 15 000 kcal'i sisse..

Õnneks pole nüüd nii hulli päevi enam olnud - eks toitumine on kõvasti paranenud ka, aga nii nädalas korra võiks küll süüa mingi toidukord ennast natuke rohkem täis, et vaimu värskendada vähemalt ja seedimist ka.

Nagu Jokker ütles, et teha ette plaanitud 'patu päevi' . Isegi sellised dieedid on olemas nagu CheatToBeLean :)

Noo, seepäev oli mul ka vist ainulaadne elus - sellist masendust annab järgi teha ! :D

Hommikul oli vist 3 kaussi putru, väga palju võileibu igasuguste lisanditega, mida saada oli. Moosi läks kuskil 200g pudru peale.

Paari - kolme tunni pärast järgnes 400g halvaad, 1 liiter nestead.

sellele veel kas oli 7 või 10 jäätist jutti.

Peab mainime, et ma käisin see päev mitu korda hädal ka, endal oli väga ebameeldiv olla koguaeg, kuid pidama ei saanud.

Õhtu tuli veel rohkem ulme ! Läksin isaga Hesburgerisse, kus võtsin megaeine ning poest ostsin koju omale mingeid sajakesi, 1 liitri jäätist ning 2 kohupiimakreemi - lõpuks olin omadega nii ülesöönud, et okse oli väga lähedal, jäin aken lahti magama - lihtsalt nii palav oli, otsaesine oli täiesti märg

PS - see oli ammu ja kindlasti oli seal sööki veel..

Sama jama on mul siiamaani, kuid nüüd olen ta nö kontrolli alla saanud ja mulle piisab tavaliselt paarist kausist pudrust moosiga, või keefir + kookoshelbed ning proovin alati ajastada seda sellele päevale, kus on kõvasti trenni tehtud, kui 60% juhtudest juhtub see ikkagi puhkepäevadel :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo, seepäev oli mul ka vist ainulaadne elus - sellist masendust annab järgi teha ! :)

Hommikul oli vist 3 kaussi putru, väga palju võileibu igasuguste lisanditega, mida saada oli. Moosi läks kuskil 200g pudru peale.

Paari - kolme tunni pärast järgnes 400g halvaad, 1 liiter nestead.

sellele veel kas oli 7 või 10 jäätist jutti.

Peab mainime, et ma käisin see päev mitu korda hädal ka, endal oli väga ebameeldiv olla koguaeg, kuid pidama ei saanud.

Õhtu tuli veel rohkem ulme ! Läksin isaga Hesburgerisse, kus võtsin megaeine ning poest ostsin koju omale mingeid sajakesi, 1 liitri jäätist ning 2 kohupiimakreemi - lõpuks olin omadega nii ülesöönud, et okse oli väga lähedal, jäin aken lahti magama - lihtsalt nii palav oli, otsaesine oli täiesti märg

PS - see oli ammu ja kindlasti oli seal sööki veel..

Sama jama on mul siiamaani, kuid nüüd olen ta nö kontrolli alla saanud ja mulle piisab tavaliselt paarist kausist pudrust moosiga, või keefir + kookoshelbed ning proovin alati ajastada seda sellele päevale, kus on kõvasti trenni tehtud, kui 60% juhtudest juhtub see ikkagi puhkepäevadel :S

no see kogus on ikka suur kuid tunde(vaimse söögi isu) poolest ma täiesti mõistan sind.(on juhtunud hilisemas minevikus kus olen söönud 10 juustu burgerit umbes tunni aja jooksul ära :D ) Pärast selle teema loomist sõin ma veel lisaks juustu,sinihallitus juustu,loomaliha sinki,siis mingit rasvase ribaga sea sinki,majoneesi, a le cog i kalja, ja tegin uue ringi jäätist nii et pidi kaa peaaegu ülesse tulema. und kaa r..isk ei saanud mingi 2 tundi vähkresin :D aga hommikul tegin jooksu (830 kcal /50 %fat) ja tundsin ennast pärast seda palju paremini. Nüüd võtan siis arvesse oma nälja hooge ja plaanin ette :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no see kogus on ikka suur kuid tunde(vaimse söögi isu) poolest ma täiesti mõistan sind.(on juhtunud hilisemas minevikus kus olen söönud 10 juustu burgerit umbes tunni aja jooksul ära :D ) Pärast selle teema loomist sõin ma veel lisaks juustu,sinihallitus juustu,loomaliha sinki,siis mingit rasvase ribaga sea sinki,majoneesi, a le cog i kalja, ja tegin uue ringi jäätist nii et pidi kaa peaaegu ülesse tulema. und kaa r..isk ei saanud mingi 2 tundi vähkresin :D aga hommikul tegin jooksu (830 kcal /50 %fat) ja tundsin ennast pärast seda palju paremini. Nüüd võtan siis arvesse oma nälja hooge ja plaanin ette :D

Kurb, aga tuleb tunnistada, et ka mulle tuttav teema. Ja need enesesüüdistused ja tagantjärgi tarkus... Tekib selline tung süüa palju, imestan, et kuhu see kõik ära mahub? Viimasel ajal olen suutnud seda tungi ohjeldada õige toiduvalikuga ja vältides hundiisu tekkimist. Kui süüa võimalikult naturaalseid toiduaineid, kus ei ole sõltuvust tekitavaid glutamaate jt. lisaaineid ning suhkrut, siis organism ei nõua ka nii palju.

Lisaks veel, et tegelikult on põhjus ju eelkõige emotsionaalne. Toit kompenseerib mingit puudujääki. Minul näiteks tekib see söömistung tavaliselt siis kui tunnen end üksikuna või kui tuleb selline tühjusetunne. Enamasti juhtub see nendel kahenädalastel perioodidel, kui elukaaslase töö iseloomu tõttu üksi olen (õnneks on päeval kõik kontrolli all, sest töö juures ikka ju inimesed ümberringi). Kui ta tagasi, siis on kõik jälle OK, elu ilus ja kaal langeb. :)

Inimene on siiski emotsionaalne sotsiaalne olevus :D

Aga jah, enesetunnet pärast suurt söömist aitab parandada see, kui palju vett juua ja järgmine päev rohkem liikuda. Järgmisel päeval võiks väiksemaid portsjoneid süüa ;) Kuid mina siiski sinu asemel prooviks (ja proovingi) neist sööstudest vabaneda ja võtta hoiak normaalse toitumise suunas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo, seepäev oli mul ka vist ainulaadne elus - sellist masendust annab järgi teha ! :)

Hommikul oli vist 3 kaussi putru, väga palju võileibu igasuguste lisanditega, mida saada oli. Moosi läks kuskil 200g pudru peale.

Paari - kolme tunni pärast järgnes 400g halvaad, 1 liiter nestead.

sellele veel kas oli 7 või 10 jäätist jutti.

Peab mainime, et ma käisin see päev mitu korda hädal ka, endal oli väga ebameeldiv olla koguaeg, kuid pidama ei saanud.

Õhtu tuli veel rohkem ulme ! Läksin isaga Hesburgerisse, kus võtsin megaeine ning poest ostsin koju omale mingeid sajakesi, 1 liitri jäätist ning 2 kohupiimakreemi - lõpuks olin omadega nii ülesöönud, et okse oli väga lähedal, jäin aken lahti magama - lihtsalt nii palav oli, otsaesine oli täiesti märg

PS - see oli ammu ja kindlasti oli seal sööki veel..

Sama jama on mul siiamaani, kuid nüüd olen ta nö kontrolli alla saanud ja mulle piisab tavaliselt paarist kausist pudrust moosiga, või keefir + kookoshelbed ning proovin alati ajastada seda sellele päevale, kus on kõvasti trenni tehtud, kui 60% juhtudest juhtub see ikkagi puhkepäevadel :S

See on kas idiootsus või buliimia. Ravima peab igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×