Jump to content
lifer

paluks vastuseid siis ainult spetsialistidelt

Recommended Posts

omalt poolt oskan sulle öelda nii palju, et kõige pealt proovi endal treeningkava paika saada. Kindlasti tuleb harjutused sooritada õigesti ja toituda tuleb ka vastavalt. Need on põhilised asjad. Kui need juba enam vähem ja vähemalt kogemust ka paar kuud, siis võid omal riskil proovida. Aga alguses on areng niigi hea toidulisanditega, vähemalt mul oli. Sa tahad kiiresti liiga palju ja see ei saa hästi lõppeda. Ilma trennita ei saa kahjuks midagi. Kui sa arvad, et käid paar kuud jõusaalis ja siis teed pausi paar kuud, siis selle pausi lõpuks on su töö pmst kadunud. See on lihtsalt minu arvamus, aga anna kindlasti teada kuidas asi kulgeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI PROPAGEERI MIDAGI

seda et steroidid on halvad ei pea vast ütlema siiski valisin välja winstroli, ehk siis 1 kõige ohutuimaid steroide

aga tekkisid küsimused KAS IKKA ON MÕTET?

teie kui pidevad jõusaali kasutajad, kindalsti puutunud kokku ise või siis inimestega kes tarvitanud steroide, ja kuulnud ka lugusid,

ei ole kunagi olnud jõusaali klient, vahest tõstan kangi, teen kätekõverdusi kõhulihaseid ja käin jooksmas. pikkus 170 ja kaal 67kg, eesmärk ei ole sada mingiks lihamäeks, lihtaslt tahaks vööd natuke lõdvamaks lasta, ja kuna olen suitsetaja siis ei tule ka kilosid vaid pigem olen väiksemaks jäänud. eesmärk juurde saada max 10-15 kilo, (natuke massi)

muretsesin endale sellised asjad, näeb välja täpselt nii nagu siin antud pildil http://www.napsgear.net/images/catalog/23/gp_stan_10.jpg 2 pakki 200 talbletti

1 tean et nad kõik sisaldavad toksilisi aineid. ok

toon võrdluse

on 1 hea sõber mul kes tegi 10 a tagasi trenni, ainult legaalsete lisainetega, kreatiin jne. trenni tegi ta 5 aastat

pärast 10 aastat näeb ikkagi suht hea välja

2. küsimis, kui teen paar kuud winstroliga trenni (selle aja jooksul ei vii organismi väga palju mürkaineid, arvestades seda kuidas mõned inimesed aastaid steroididega treenivad), tean, et need ei kasvata vesist lihast, AGA KAS NEED JÄÄVAD PÜSIMA NAGU RÄÄGITAKSE, JA KUI KAUAKS SEDA ILU ON????? sest ma ei kavatse eluaeg steroididega tappa ennast mõeldes pidevalt et muskel ära ei vaju, eesmärk lihtsalt saada natuke ümaramaks

oleks tänulik nende vastuste eest

olen lugenud netist ainet ainet ülistavaid inimeste juttu, ja ka väga koledaid lugusid

kuidas asi tegelikult on?

aitäh

Tekstist kumab läbi, et sul liiga vähe treeningstaazi, et lisandeidki tarbima hakata. Steroidid unusta ära. Tee enne nii kaua trenni kui organism areneb, sealt edasi otsi viise kuidas jätkata. Sisuliselt on sul aega ca 2..3 aasta vähemalt regulaarset treeningut, enne kui jõuad sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekstist kumab läbi, et sul liiga vähe treeningstaazi, et lisandeidki tarbima hakata. Steroidid unusta ära. Tee enne nii kaua trenni kui organism areneb, sealt edasi otsi viise kuidas jätkata. Sisuliselt on sul aega ca 2..3 aasta vähemalt regulaarset treeningut, enne kui jõuad sinna.

Juba kasutab neid, enam pole midagi rääkida sellest B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok

Meie foorumis on siis nüüd ametlik katsejänes olemas. Seni kuni lolle leidub, ootan mina põnevusega muinasjutu lõppu. Olgu see siis kas hea või alb B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×