Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

Ma kipun samuti arvama, et sellise pikkuse/kaalu suhte juures ei ole asi selles, et kõhu peal suur rasvakiht oleks, pigem on asi nõrkades-olematutes kõhulihastes. Hakka treenima kõhulihaseid korduste arvuga 8-10 kordust seerias ja peagi näed isegi, kuidas pilt muutub hoopis teistsuguseks :rolleyes:

nädalas teen 720 korda kõhulihaseid .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nädalas teen 720 korda kõhulihaseid .

Sa võid ennast pildituks treenida nendest kõhulihastest, kuid see pehme kõht jääb ikkagi, kui toitumine paigas pole. Lihtne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Müstiline vend oled. Lokaalset rasvapõletust pole olemas.

Täpselt. Ja kõht tuleb välja, kui rasvaprotsent on alla 9%. Aja mujalt ära, siis viimasena kaob kõhult. Kahjuks. Kuid ühte väikest lihast selleks lõpmatult piinata on mõttetu. Hoia kõht toonuses või tee tavalisi lihashüpertroofia harjutusi kõhule ja põleta rasv teiste harjutustega ja köögis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poiss sa oled 182cm pikk ja sa kaalud 68kg.

KUS KOHAS SUL SEE RASV ON :rolleyes:?

Tee lihas alla (söö palju,treeni,puhka) ja seda "rasva" pole enam nähagi.

Kõhna ja rasvane sobivad vägagi hästi ühte lausesse. Harv juhus on kui leiad kellegi kes peale väga kõhna olemise, omab ka madalat rasva protsenti.

Müstiline vend oled. Lokaalset rasvapõletust pole olemas.

See lause ei ütle teema algatajale midagi. Ütle kohe välja, et kõhulihaste treenimisest ei saa rasvast lahti.

Mis aga puutub teema algatajasse, siis oleks kena kui postitaksid oma treeningkava. On jäänud mulje, et see pole suurem asi ise...

Enne jõusaali söö ntx kohupiima muu kõrvalt ja pärast jõusaali ntx liha ja puuvilju.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nädalas teen 720 korda kõhulihaseid .

Üldarv ei näita midagi, kui tahad omale tugevaid ja võimsaid kõhulihaseid, siis on vaja teha lühikesi seeriad, vajadusel ka lisaraskus kätte võtta :D

Hästi, kui mitte öelda väga hästi, mõjuvad kõhule ka kükk ja jõutõmme :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See lause ei ütle teema algatajale midagi.

Samamoodi ei ütle midagi populaarne ütlus "pane toitumine paiga sisse".

Enne jõusaali söö ntx kohupiima muu kõrvalt ja pärast jõusaali ntx liha ja puuvilju.

Sinu teadmised näivad olema sellised: "toitumine on paigas kui külmkapis on ainult valgud nagu liha ja kohupiim". See mida süüakse, ei oma mingit tähtsust kõhulihaste paistvusele. Kõhulihaste paistvus on ainult ja ainult seotud eelkõige toidukorra portsjoni suurusega, see kas seal portsjoni sees on beebitoit nagu kohupiim või täiskasvanute toit nagu liha, ei oma mingit tähtsust. Milleks sisi teema-algatajale soovitada mingeid kahte-kolme pudinat, see ei anna ega ütle talle midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ott

Ma olen suhteliselt peenike, kunagi isegi alakaalus aga nüüd käin jõusaalis ja söön rohkem ja olen normaal kaalus. Aga ainuke mure on see, et kõhul on pekk, kuigi teised kohad väga peenikesed on kõht natuke ees. Teen ülepäeviti kõhulihaseid aga kasu pole. Ehk oskate midagi soovitada??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine ja treening korda. Siin pole kiiret "fixi", lahendus võtab aega kuid ning üldjuhul omapea foorumites niisama kergelt abi ei saa. Võta treener appi ning hakka asja vaikselt ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suhteliselt peenike, kunagi isegi alakaalus aga nüüd käin jõusaalis ja söön rohkem ja olen normaal kaalus. Aga ainuke mure on see, et kõhul on pekk, kuigi teised kohad väga peenikesed on kõht natuke ees. Teen ülepäeviti kõhulihaseid aga kasu pole. Ehk oskate midagi soovitada??

Kõhulihaste treenimine ei kuluta rasva kõhupiirkonnast. Köögis kokkamine kulutab rasva kõhupiirkonnast. Kõhulihaste treenimine treenib kõhulihaseid. Kasutame asju milleks nad on mõeldud ;)

post-29847-0-26859800-1367693109.gif

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhmhh..tuttav lugu jällegi eriti naiste puhul...keha muidu suht timm aga kõhul on kerge peki kumerus. Olen 2 kuud kõhulihast teind aga pekk ei kao kuhugile :)

Söök ja põletamine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×