Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

Olen jõusaalis üle ühe aasta käinud olen kaalust ala võtnud 85 kuni 68 kg olen 16 aastat vana noormees pikkus 182 cm , käin 4 korda nädalas jõusaalis jooksen teen kõhu lihasedi ja teisi lihaseid ka , kuid kõhu pealt ei kao rasv kuhugi , tahaks abi saada , sest kõhu peal olev rasv tüütab ära , käisin täna jõusaalsi , 2h enne seda sõin pelmeen sest sellest ei saa palju rasva juurde käisin jõusaalis tegin kõhulihaseid,pärast jõusaali sõin 5-6 saia juustuga , kaalu juurde ei tule otseselt , aga kõhu pealt rasv ei kao. Kas keegi soovitaks kuidas ja mida sööma peab , et liigne kõhu rasv kaoks ja , et kõhulihased välja tuleks . Mida oleks rohkem tarvis teha , et kõhu pealt rasv kaoks joosta , sõuda , ratta sõit ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu võiks närvi mitte minna , mind lihtsalt huvitab see kuidas rasvast lahti saada, kui on uus teema vaadatakse rohkem !! :rolleyes:

Siin on taolisi teemasi, kust lugeda/õppida tohhuijaa i bolsje. Pealekauba on "artiklid" all igast head lugemist toitumise kohta. Juustusaiad peale trenni küll hea mõte pole ja ega pelmeenid enne trenni ka ideaalilähedane pole. Peale trenni võta banaan ja kohupiim/kodujuust näiteks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea mida siis veel süüa peale trenni , olen vaeva nöinud , et kaalust alla võttta , nüüd tahan kõhupealt rasva maha ajada , aga rasv ei kao põhimõteliselt kuhugi .

Äkki oskate soovitada toitumis kava :rolleyes:

Oskan: TOITUMISKAVA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas peale ostmise ei sa kuskilt rohkem toitumis kava

Loed siin postitusi, artikleid ja paned ise kava kokku. See on niiiiiiii läbinämmutatud teema, et isegi kui Sa iga oma postituse asemel uue teema teed, ei viitsi enam keegi sellest kirjutada.

Lehe paremas ülemises servas on otsing, kasuta seda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kipun samuti arvama, et sellise pikkuse/kaalu suhte juures ei ole asi selles, et kõhu peal suur rasvakiht oleks, pigem on asi nõrkades-olematutes kõhulihastes. Hakka treenima kõhulihaseid korduste arvuga 8-10 kordust seerias ja peagi näed isegi, kuidas pilt muutub hoopis teistsuguseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen jõusaalis üle ühe aasta käinud olen kaalust ala võtnud 85 kuni 68 kg olen 16 aastat vana noormees pikkus 182 cm , käin 4 korda nädalas jõusaalis jooksen teen kõhu lihasedi ja teisi lihaseid ka , kuid kõhu pealt ei kao rasv kuhugi , tahaks abi saada , sest kõhu peal olev rasv tüütab ära , käisin täna jõusaalsi , 2h enne seda sõin pelmeen sest sellest ei saa palju rasva juurde käisin jõusaalis tegin kõhulihaseid,pärast jõusaali sõin 5-6 saia juustuga , kaalu juurde ei tule otseselt , aga kõhu pealt rasv ei kao. Kas keegi soovitaks kuidas ja mida sööma peab , et liigne kõhu rasv kaoks ja , et kõhulihased välja tuleks . Mida oleks rohkem tarvis teha , et kõhu pealt rasv kaoks joosta , sõuda , ratta sõit ?

Selliste parameetritega veel rasvaprobleemid ...

aasta jõusaalis käidud ja lihased praktiliselt puuduvad ...

Mis sa jalutad saalis lihtsalt ringi või!?

Hakka ükskord ometi normaalselt trenni tegema!

Sul mingi kava ikka on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste parameetritega veel rasvaprobleemid ...

aasta jõusaalis käidud ja lihased praktiliselt puuduvad ...

Mis sa jalutad saalis lihtsalt ringi või!?

Hakka ükskord ometi normaalselt trenni tegema!

Sul mingi kava ikka on?

Tõenäoliselt on suurem viga ikkagi puudulikus toitumises, isegi kui mingit kindlat kava ei jälgi ja teab mis meeletult trenni ei tee siis MINGI kasv ikkagi toimuks kui vähegi normaalselt toituks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
68 kg 182 cm ,Mida oleks rohkem tarvis teha , et kõhu pealt rasv kaoks joosta

Sa räägid äärmiselt väiksest rasvahulgast kõhul, seda eemaldada on äärmiselt keerukas ka edasijõudnule. Ilma abivahenditeta sellist ülihead vormi ei saavuta, peaksid rasvapõletus-lisandid appi võtma niikuinii, isegi siis kui tuntud fraas "toitumine paiga sees" tõene/korras on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste parameetritega veel rasvaprobleemid ...

aasta jõusaalis käidud ja lihased praktiliselt puuduvad ...

Mis sa jalutad saalis lihtsalt ringi või!?

Hakka ükskord ometi normaalselt trenni tegema!

Sul mingi kava ikka on?

Ilmselt siis tema puhul ei kasva lihas juustusaiaga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt siis tema puhul ei kasva lihas juustusaiaga :rolleyes:

Teema-algataja paistab olema parim näide,mida võib saavutada ilma toitumis- ja treeningkavata.

Ehk siis - alakaalus inimene avastab,et on pekine, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis - alakaalus inimene avastab,et on pekine, :rolleyes:

Ma olen olnud alakaalus (162 cm, 45 kg, KMI 17,1) ja nats pekine (sangad). Nii võib juhtuda kui pole lihast, mis kaalu annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×