Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

Ei kujutaks ette elu ilma kartulita. Miks ta siis halb on?

Toiteaineväärtuselt on suht null minu jaoks, pole ~5 kuud kartulit söönud(1 korra tegelt tegin praekartulit ja siis viskasin selle ära.. :\)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris Ulmeline , ilma rasvata saledaks saada o.O

Vormi saab sind küll aidata järgmiseks aastaks , aga miks sellised mõtted üldse nii hilja tulevad , et NÜÜD TAHAKS saledaks saada . Kuu ajaga sa enam midagi eriti ei tee parimal juhul 500g rava suudad kaotada ja vee arvelt end kokku tõmmata ,et parem välja näha .

Peale trenni on taastus jooki vaja ( kui raha pole taastus pulbrite jaoks siis uuri natukene foorumis , teema olemas mis sobivad peale trenni taastusjoogiks ) ja söögiks kõlbab väga hästi väike kohupiim , lisad pähklit ja väike täisterakukkel . Ei tasu kokata ...

Ma olen teinud regulaarselt rasket treeningut alates Augustist 08. Lihtsalt täielikult jõusaali peale kolisin alles nüüd, siis tulin ka fitness foorumisse ja hakkasin uurima toitumise kohta. Enne ei huvitanudki niivõrd rasvapõletamine, nüüd huvitab. Nagu mainisin, polnud enne toitumise muutmist ka tüse, kõht oli umbes sama nagu praegu. Ma ei tea, kas sa üldse lugesid algse teema läbi, seal juba mainisin, et joon Hera80 sheiki peale treeningut. Ja mis mõttes vormi saab end ajada järgmiseks aastaks? Vabandan, aga ma tõesti ei mõista, mis sinu jaoks see "vorm" on siis, kui sa arvad, et vähem kui poole aastaga ei saavuta mitte mingit vormi. Võib olla peaksid ise siis ka mõningaid asju oma treeningus ja toitumises muutma B)

Kartulit söön vaid vahest lihale ja salatile lisandiks. Kui hakkasin "tervislikumalt" toituma, vahetasin menüüs enamus päevadel kartuli riisi vastu, sest millegipärast on kujunenud arvamus, et too on tervislikum jms. (ei tea kas tegelt ka on???) Ma ei kujuta ette, millised mu söögikorrad oleks täielikult ilma riisi ja kartulita ausalt öeldes, liha ja salat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millega asendada riisi ja kartulit? Kaerahelbepuder, tatrapuder, hirsipuder, läätsed... Nimekirja võib veel pikendada.

Igatahes valge riis ja kartul tõstavad sul veresuhkru taset väga kiiresti ja paari tunni pärast on kõht uuesti tühi. Muidugi eritub ka palju insuliini ja üleliigne suhkur tehakse rasvaks. Järeldused tee ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millega asendada riisi ja kartulit? Kaerahelbepuder, tatrapuder, hirsipuder, läätsed... Nimekirja võib veel pikendada.

Igatahes valge riis ja kartul tõstavad sul veresuhkru taset väga kiiresti ja paari tunni pärast on kõht uuesti tühi. Muidugi eritub ka palju insuliini ja üleliigne suhkur tehakse rasvaks. Järeldused tee ise.

Selge, tänud selle viite eest. Muidu tatart ja quinead (ei tea kas kirjut. nõnda) söön tavaliselt hommikuti vahelduseks omletile. Aga eks üritan seda siis tihedamalt asenduseks süüa. Veel küsimus omleti kohta. Nagu olen aru saanud, siis kõik rasvad munas peituvad kollases, kas oleks ehk mõistlikum siis minu olukorras teha omletti 1 terve +2-3 valget ? Vähem rasva, sama palju valku. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge, tänud selle viite eest. Muidu tatart ja quinead (ei tea kas kirjut. nõnda) söön tavaliselt hommikuti vahelduseks omletile. Aga eks üritan seda siis tihedamalt asenduseks süüa. Veel küsimus omleti kohta. Nagu olen aru saanud, siis kõik rasvad munas peituvad kollases, kas oleks ehk mõistlikum siis minu olukorras teha omletti 1 terve +2-3 valget ? Vähem rasva, sama palju valku. B)

Muna rasva sa nüüd küll kartma ei pea, tee ikka tervetest munadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muna rasva sa nüüd küll kartma ei pea, tee ikka tervetest munadest.

Okei jätan meelde, ei hakka uut teemat küsima, küsin kohe siin ära veel ühe küsimuse, nimelt mul kavas kükki sees pole, aga jalgade kavas on 3x8 hack-kükk trenažöril küll olemas, kas sellest piisab, teoreetiliselt peaks ju sama harjutus olema, või ei? Kas peaksin sellegipoolest ülakeha kavasse lisama küki kangiga ka?

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei jätan meelde, ei hakka uut teemat küsima, küsin kohe siin ära veel ühe küsimuse, nimelt mul kavas kükki sees pole, aga jalgade kavas on 3x8 hack-kükk trenažöril küll olemas, kas sellest piisab, teoreetiliselt peaks ju sama harjutus olema, või ei? Kas peaksin sellegipoolest ülakeha kavasse lisama küki kangiga ka?

Kui kannatab siis kindlasti pigem teha kükki kui hack kükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kannatab siis kindlasti pigem teha kükki kui hack kükki.

Okei viimane küsimus, kui teha rinnalt surumist, jõutõmmet või kükki, siis olen märkanud, et paljud panevad ümber alaselja need vööd endale. Kas neid läheb vaja alates mingist kindlast raskusest, või on igal juhul parem/kindlam teha vööga? Samas olen tähele pannud, et mõned, kes samuti suruvad raskusi rinnalt +100 jälle ei kasuta vööd, mõned kes suruvad 60 jälle panevad. Ja kas vöö tuleb panna alaselja/kõhu ümber ja tõmmata ka pingule tugevalt? Olen päris võhik B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei viimane küsimus, kui teha rinnalt surumist, jõutõmmet või kükki, siis olen märkanud, et paljud panevad ümber alaselja need vööd endale. Kas neid läheb vaja alates mingist kindlast raskusest, või on igal juhul parem/kindlam teha vööga? Samas olen tähele pannud, et mõned, kes samuti suruvad raskusi rinnalt +100 jälle ei kasuta vööd, mõned kes suruvad 60 jälle panevad. Ja kas vöö tuleb panna alaselja/kõhu ümber ja tõmmata ka pingule tugevalt? Olen päris võhik B)

Kasutatakse vigastuse ennetamiseks. Jõutõmbel ja kükil võiks kindlasti kasutada. Surumisel nii oluline pole. Muidugi kõik oleneb raskustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka munakollases on palju valku. 4g vist oli. Siiski peetakse munavalge oma paremaks, aga see ei tähenda, et munakollase oma halb oleks.

Need vööd on eputajatele või siis tõesti 200 kilo rinnalt suruvatele jõutõstjatele. Korralik soojendus ja õige tehnika aitavad paremini vigastusi ennetada, kui see vöö. Ma ei väida muidugi, et see mõttetu on - kui raha on siis osta. Kindlasti on ka seda võimalik valesti peale panna või muid lollusi teha. Näiteks minnakse sellest härga täis ja pannakse kangile rekordist 40 kg suurem raskus peale või jäetakse soojendus tegemata, sest vöö ju kaitseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka munakollases on palju valku. 4g vist oli. Siiski peetakse munavalge oma paremaks, aga see ei tähenda, et munakollase oma halb oleks.

Need vööd on eputajatele või siis tõesti 200 kilo rinnalt suruvatele jõutõstjatele. Korralik soojendus ja õige tehnika aitavad paremini vigastusi ennetada, kui see vöö. Ma ei väida muidugi, et see mõttetu on - kui raha on siis osta. Kindlasti on ka seda võimalik valesti peale panna või muid lollusi teha. Näiteks minnakse sellest härga täis ja pannakse kangile rekordist 40 kg suurem raskus peale või jäetakse soojendus tegemata, sest vöö ju kaitseb.

Vöö on selle jaoks et JUHUL kui midagi peaks juhtuma on sul mingi väike toepindki olemas mis tõsistest vigastustest hoiduda lubab..

Ma olen 10x enne eputaja kui vigase seljaga..

Ja loll jutt mingitest maksimumidest, ka väikse raskusega võid endale viga teha, piisab ühest higipiisast mis haardele mõjub või libastumisest ja oledki katkise selja/muu lihasega..

Oeh..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vöö on selle jaoks et JUHUL kui midagi peaks juhtuma on sul mingi väike toepindki olemas mis tõsistest vigastustest hoiduda lubab..

Ma olen 10x enne eputaja kui vigase seljaga..

Ja loll jutt mingitest maksimumidest, ka väikse raskusega võid endale viga teha, piisab ühest higipiisast mis haardele mõjub või libastumisest ja oledki katkise selja/muu lihasega..

Oeh..

Ma tõmbasin selja kunagi ammu suht esimese tööseeriaga ära... nii , et ei pea ilmtingimata pingutamagi , väike nõks ja pool aastat pekkis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vigastus ja väga kerge tulema, ma kardan, et ma tegin ka endale jalapressiga liiga, lasin liiga sügavale ja nüüd alaseljas vasakul pool mingi kahtlane valu sees :D

Duubeldan Golaterali ja Samakameest B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need vööd on eputajatele või siis tõesti 200 kilo rinnalt suruvatele jõutõstjatele. Korralik soojendus ja õige tehnika aitavad paremini vigastusi ennetada, kui see vöö. Ma ei väida muidugi, et see mõttetu on - kui raha on siis osta.

Jõusaalis, kus ma käin on need vööd olemas, ainult võta ja pane peale. Ega tükki küljest võtta, kui maksmagi ei pea, vigastust küll ei tahaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi vöö ümber ja ego kaasa, nii õige treenimine käibki! Õiget tehnikat ärge kindlasti kasutage B)

tegelt kasutage ikka, muidu olete peagi noored pensionäärid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu olen aru saanud, siis see tuleb lihtsalt panna alaselja/kõhu ümber ja suhteliselt pingule tõmmata? Nii, et ei sega olemist aga et nagu vaba õhuruumi ka vahele ei jää? Ehk siis ta peaks alaselga toetama vist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seljavalust niipalju, et pühapäeval oli mul raske kükipäev. Tegin 5x5 145 kg-ga ning 5ndal seerial eelviimase küki ajal käis mingi nihestus seljast läbi. Edasine trenn oli suht rikutud, kuna alaseljas oli parajalt mõnus valu. Autoga sõita oli vastik, toolil istuda ei kannatanud ja üldse oli igati kehv. Sõber andis siis Aloe Heat Lotion kreemi, see nagu spordikreem, vaid sisaldab aloed (kel huvi googledagu seda). Peale pannes tõmbas terve selja kohutavalt tuliseks, nagu oleks keevat vett selga valatud ja juba 15 min pärast oli valu vähenenud. Esmasp õhtul enam ei tundnudki midagi. Teisipäeval trennis oli küll rinna päev, aga selja korrasoleku testiks tegin 10 kükki 120 kiloga ning absoluutselt ei mingit valu. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süüa võid kõike vaheta lihtsalt snäkid juur ja puuviljade vastu praegu suvi ja elad maal siis saad neid ma arvan külluses .Käi jooksmas ujumas ja rattaga sõitmas praegu suvi koike voimalik teha vabas õhus :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×