Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

esimese ja teise toidukorra vahele võid paigutada puuvilja ainult

viies nn õhtusöök võiks olla mingi kodujuust rasvatu / 200g veise vms fileed heal juhul kohupiim rosinatega vms . Viimane söök tundub liiga süsivesikurikas . Enne magamaminekut võid võtta ka kaseiini šheigi ,et hommikul väga suur nälg ei oleks ja nn lõhki ei söö end .

Dieedi ajal võid soolad endal menüüst välja võtta.

mul sama probleem aga mis mottes soolad mis ma pean siis magedat toitu sööma hakkama või .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiss , mis harjutused aitavad kõhu pekki vastu , kui niisama kõhulihaseid teha , siss see teeb lihtsalt kõhulihased punni , aga ma tahan pekki ära saada , ja mis oleks kõige kiirem moodus , :D ,

tänan:d

Vast kõige kiirem moodus on mõni opp! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sama probleem aga mis mottes soolad mis ma pean siis magedat toitu sööma hakkama või .

See soolade roll vormi parandamisel on minu arust ületähtsustatud. Peamine viis, kuidas välimust muuta ja kaalust alla võtta on ikkagi rasv ära põletada. Üleliigse vee kehast välja viimine on ikkagi rohkem võistluskulturistide teema, kes soovivad laval võimalikult reljeefset väljanägemist. Samuti viivad kulturistidki üleliigse vee organismist välja vaid ajutiselt, võistluste ajaks, sest pidevalt vedelikupuuduses elada ei ole ju võimalik.

Kui vaja, siis võib ju üleliigse vee tundidega organismist välja saada.

Ma küll ei kujuta ette, kui palju siis üks tavaline inimene päevas soola võib tarbida, kuid kui keegi küsib, kuidas paremasse vormi saada, siis mina ei pakuks küll kohe esimese asjana välja, et hakka jooksma ja võta soolad menüüst välja. :D

Kui on kõrge vererõhk vms siis soola tarbimise muutmine peaks jah kaasa aitama, aga see on juba teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks mõtle milleks sulle on vööd vaja? Kas on loomulik et inimene paneb tugivöö peale kui midagi maast võtab? Ei ole ju.

Järjekordne multimiljoni bisnise väljamõeldis et raha pumbata.

Loomulikult kui pole tahtmist korraliku tehnikat õppida ja ei viitsi kergete raskustega alustada, siis pane võltskindlus ümber ja kuku treenima, sest nii on lihtne ja turvaline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks mõtle milleks sulle on vööd vaja? Kas on loomulik et inimene paneb tugivöö peale kui midagi maast võtab? Ei ole ju.

Järjekordne multimiljoni bisnise väljamõeldis et raha pumbata.

Loomulikult kui pole tahtmist korraliku tehnikat õppida ja ei viitsi kergete raskustega alustada, siis pane võltskindlus ümber ja kuku treenima, sest nii on lihtne ja turvaline.

See oli kahjuks veidike loll lause.Tugivööde teema pole hype.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis, kus ma käin on need vööd olemas, ainult võta ja pane peale. Ega tükki küljest võtta, kui maksmagi ei pea, vigastust küll ei tahaks <_<

Vöö ei kaitse vigastuste eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin niipalju selgitada,et seljavöö pole võlts asi nagu sa arvad.Seljavigastusega aitab see selga korralikult paigal hoida ja toestab alaselga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vööd, kindad ja rihmad ning muu taoline on mõeldud selleks, et sa maksimumi lähedaste tööraskustega ÕIGE TEHNIKA puhul viiksid võimalikult minimaalseks vigastusriski. ise teen vaid maksimumraskusega tööseeriaid tõstevööga. samuti suure raskusega tõmbeid tööseeriates tõsterihmadega. Randmetugedega kindaid kasutan seotuna vaid siis, kui raskused on seal ülemise piiri lähedal. ja ikkagi, esimene asi on õige tehnika, mis tagab selle, et sa ennast ei vigastaks ja töötaksid seda lihast, mis ette nähtud. Mis kasu on teha kükki tõstevööga või mistahes moodi, kui tehnika on paigast ära. kõigepealt tagumik üles ja siis seljaga raskust üles kangutama, nagu näed mõnda egomaniakki tegemas. Aga.. minul on minu arvamus ja kellelgi teisel risti vastupidine arvamus. Mõlemas arvamuses on tõde sees selle esitaja poolt vaadatuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei aita. Siin oli üks pikem teema sellest ja seal oli üks uurimus ka postitatud.

Ma ei tea, minul isiklikult on vööga suurte raskustega mitu kordi "kindlam tunne" teha näiteks kükki ja jõutõmmet, kui ilma..

Vahet pole tegelikult nagunii, mis need uurimused näitavad, mida siin foorumis kõvemad mehed ütlevad, et "vöö ja kindad on pussydele" jnejne, ma kasutan neid endiselt, sest nõnda lihtsalt mugavam :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võin niipalju selgitada,et seljavöö pole võlts asi nagu sa arvad.Seljavigastusega aitab see selga korralikult paigal hoida ja toestab alaselga.

Seda ma tean isegi et toetab alaselga ja ka mul on vöö olemas ja ma ka kasutasin seda kuna ei olnud piisavalt informeeritud. Selle peale on see äri ju ülesehitatud, et newby-d näevad kuidas vööga tõstetakse ja kuidas pulbrit sisse aetakse ja kohe minnakse ostetakse ise ka. Ja selle seljavigastuse korral ei saa ma aru milleks üldse treenida kui selg vigastatud, et süvendada seda veelgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

ma arvan et ega see vöö mulle kahju teha ei saa , igaks juhuks panen ta ikka peale ja kui keegi mind sellepärast egomaniakiks vms kutsuma hakkab siis minu arust on see lihtsalt loll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et ega see vöö mulle kahju teha ei saa , igaks juhuks panen ta ikka peale ja kui keegi mind sellepärast egomaniakiks vms kutsuma hakkab siis minu arust on see lihtsalt loll

Kust vööd saada võiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×