Jump to content
-webplix-

Kõhupekk

Recommended Posts

niisiss , mis harjutused aitavad kõhu pekki vastu , kui niisama kõhulihaseid teha , siss see teeb lihtsalt kõhulihased punni , aga ma tahan pekki ära saada , ja mis oleks kõige kiirem moodus , :) ,

tänan:d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastus on lihtne - muuda oma toitumist ja tee rasvapõletustrenni. Pelgalt kõhulihaste treenimisega kaugele ei jõua.

Siinsamas portaalis on rohkelt infot nii toitumistõdede kui rasvapõletuse kohta - kasuta otsingut.

Ja lihtsalt teadmiseks Sulle see kurb tõsiasi, et kõhult peki ära saamisel kaotad seda samaaegselt ka näiteks rindadest. Paikset pekipõletust paraku tervislikul moel ei eksistreeri...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiss , mis harjutused aitavad kõhu pekki vastu , kui niisama kõhulihaseid teha , siss see teeb lihtsalt kõhulihased punni , aga ma tahan pekki ära saada , ja mis oleks kõige kiirem moodus , :) ,

tänan:d

Lõpeta õgimine.

Söömist korrastamata võid kasvõi 24/7/365 oma kõhulihaseid treenida,soovitud tulemust saavutamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga seda , et kuidas teha kodus aeroobset trenni , ja millised harjutused sinna hulka kuuluvad? :) aeroobikas ma käima ei saa hakata , käin juba tantsimas , aga sooviksin kodus teha aeroobset trenni ,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga seda , et kuidas teha kodus aeroobset trenni , ja millised harjutused sinna hulka kuuluvad? :) aeroobikas ma käima ei saa hakata , käin juba tantsimas , aga sooviksin kodus teha aeroobset trenni ,

e-ee ...

sulle öeldi siin korduvalt,et kõhupeki-vastaseid harjutusi sooritatakse köögis.

Mis jäi arusaamatuks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire ja efektiivne lokaalne rasvapõletus on rasvaimu :) Sellest on varem ka juttu olnud, et siiski on olemas lokaalseid rasvapõletajaid geeli kujul, aga nende efektiivsus on väike kui toitumist korda ei tehta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mure siis nimelt selline, et viimased kuu aega olen nüüd tervislikult toitunud (õiges koguses valke, süsikaid ja rasvu), 4-5x nädalas trenni teinud ja nüüd paar viimast korda olen sheiki ka peale trenni joonud(hera80). Kuu-kahega kui olen hakkanud tervislikult toituma jättes menüüst välja liigselt rasvased asjad ja põhimõtteliselt kõik valgejahutooted. Kuu ajaga olen hetkeks alla võtnud 9kg. Kaalusin enne 96kg, nüüd kaalun 87, viimati olin isegi 86,4. Olen raske kondiga, ei olnud enne ka tüse. Peeglist vaadates tundub, et vorm on paranenud, biitseps näiteks isegi silmaga nähtavalt kasvanud ja jõudu ka aina rohkem juurde tulnud. Teen trenni siit fitness.ee'st võetud edasijõudnute kavaga (jaotatud kaheks), treenin regulaarselt 4x nädalas ja 1 kord nädalas käin ka taipoksis või jooksmas (4-5km). Töö on ka liikuv ja käin iga hommik tööle jalgrattaga (2-3km). Üldiselt elustiil on väga liikuv. Rasva on silmnähtavalt vähemaks jäänud, asendunud lihasmassiga, aga alakõht (mis on kõige keerulisem piirkond) on ikka veits punnis nagu. Siit siis küsimus, et kas peaksin oma menüüs vähendama rasva kogust (kuigi hetkel "normaalne"), et saada lahti ka sellest viimasest liigsest rasvast või kas nõnda edasi toitudes on ka võimalik sellest viimsest lahti saada? Arvan, et kulutan iga päev umbes sama palju kcal kui söön, mõni päev rohkem, mõni päev vähem. Problemaatika ongi nüüd selles, et ma tahaks kõhu pealt rasva põletada (mis tähendab et kaloreid põletada rohkem) aga samas tahaks ka, et lihas kasvaks (rohkem süüa kui põletada). Olen lugenud ka sarnaseid teemasid jne aga ehk oskab keegi omast kogemusest anda head nõu, kuidas siit maalt nüüd edasi tegutseda, et võimalikult kiiresti sellest punust lahti saada. Loodan, et moderaatorid andestavad mulle see kord, et tegin sarnase teema, nagu siin mitmeid teisi, vabandan ette!

Vanust 19 (septembris 20)

Pikkus 192cm

Kaal: 86-88

Toon näiteks oma kõige tavalisema päeva (treeningpäeva) menüü:

I söök 7:30 - pruunistan pannil pool sibulat, 2 küünt küüslauku ja 2 hakitud viinerit. Segan valmis omleti 2 tervet muna + 1 ainult valge. Lisan veidi soolt/pipart/vahemere maitseainet. Vahest kõrvale ka must leib, viil või 2. Kohvi koorega on igahommikune sõber. Harva kui kõht mingit pidi väga tühi nosin peale ka paki kodujuustu.

II söök 12:00-12:30 - 200g kollast maitsestatud riisi, 3 rakvere kana-juustupiffi (130g), 150g kapsa-kurgi toorsalatit

III söök 17:30 - 18:00 (1h enne trenni) - 200g kodujuustu või 200g kohupiima ja õun/banaan

IV "söök" - peale trenni 20:00-20:30 - Shake (Hera80)

V söök 21:00 - 21:30 - Korralik praad, tavaliselt marineeritud kanafilee hautatud köögiviljadega / riisi või keedetud kartuliga

Ise olen muretsenud, et teise ja kolmanda söögikorra vahe kipub liiga pikaks. Kõht saab tühjaks tavaliselt umbes kell 4, kuid mitte nii tühjaks, et jube vajadus toidu järele oleks, arvestades sellega, et kui ma nihutaks oma lõuna kell 1-2 peale, siis oleks palju hullem piinlemine esimese ja teise söögikorra vahel. Aga ehk peaksin sisse tooma üldse veel 6. söögikorra sinna vahele kuskile? Samas kuidas see mõjutaks jälle rasvapõletust jne? Oodates vastuseid B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimese ja teise toidukorra vahele võid paigutada puuvilja ainult

viies nn õhtusöök võiks olla mingi kodujuust rasvatu / 200g veise vms fileed heal juhul kohupiim rosinatega vms . Viimane söök tundub liiga süsivesikurikas . Enne magamaminekut võid võtta ka kaseiini šheigi ,et hommikul väga suur nälg ei oleks ja nn lõhki ei söö end .

Dieedi ajal võid soolad endal menüüst välja võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mure siis nimelt selline, et viimased kuu aega olen nüüd tervislikult toitunud (õiges koguses valke, süsikaid ja rasvu), 4-5x nädalas trenni teinud ja nüüd paar viimast korda olen sheiki ka peale trenni joonud(hera80). Kuu-kahega kui olen hakkanud tervislikult toituma jättes menüüst välja liigselt rasvased asjad ja põhimõtteliselt kõik valgejahutooted. Kuu ajaga olen hetkeks alla võtnud 9kg. Kaalusin enne 96kg, nüüd kaalun 87, viimati olin isegi 86,4. Olen raske kondiga, ei olnud enne ka tüse. Peeglist vaadates tundub, et vorm on paranenud, biitseps näiteks isegi silmaga nähtavalt kasvanud ja jõudu ka aina rohkem juurde tulnud. Teen trenni siit fitness.ee'st võetud edasijõudnute kavaga (jaotatud kaheks), treenin regulaarselt 4x nädalas ja 1 kord nädalas käin ka taipoksis või jooksmas (4-5km). Töö on ka liikuv ja käin iga hommik tööle jalgrattaga (2-3km). Üldiselt elustiil on väga liikuv. Rasva on silmnähtavalt vähemaks jäänud, asendunud lihasmassiga, aga alakõht (mis on kõige keerulisem piirkond) on ikka veits punnis nagu. Siit siis küsimus, et kas peaksin oma menüüs vähendama rasva kogust (kuigi hetkel "normaalne"), et saada lahti ka sellest viimasest liigsest rasvast või kas nõnda edasi toitudes on ka võimalik sellest viimsest lahti saada? Arvan, et kulutan iga päev umbes sama palju kcal kui söön, mõni päev rohkem, mõni päev vähem. Problemaatika ongi nüüd selles, et ma tahaks kõhu pealt rasva põletada (mis tähendab et kaloreid põletada rohkem) aga samas tahaks ka, et lihas kasvaks (rohkem süüa kui põletada). Olen lugenud ka sarnaseid teemasid jne aga ehk oskab keegi omast kogemusest anda head nõu, kuidas siit maalt nüüd edasi tegutseda, et võimalikult kiiresti sellest punust lahti saada. Loodan, et moderaatorid andestavad mulle see kord, et tegin sarnase teema, nagu siin mitmeid teisi, vabandan ette!

Kulturistid teevad aastaid trenni ja on dieedil aastaringi, et vähendada üleliigset rasva kõhul, sina tahad paari kuuga. Naiivitar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esimese ja teise toidukorra vahele võid paigutada puuvilja ainult

viies nn õhtusöök võiks olla mingi kodujuust rasvatu / 200g veise vms fileed heal juhul kohupiim rosinatega vms . Viimane söök tundub liiga süsivesikurikas .

Aga kas peale treeningut pole mitte süsivesikuid lihastele vajalikud? Või saavad nad sheigist piisavalt juba?

V söök kell 21.00-21.30 - natukene hiljavõitu tundub korraliku prae jaoks ???

No ma söön põhimõtteliselt kohe, kui trennist koju jõuan. Magama lähen 11-12 vahel iga öö, nii et aega seedimiseks on vast küll? B)

Kulturistid teevad aastaid trenni ja on dieedil aastaringi, et vähendada üleliigset rasva kõhul, sina tahad paari kuuga. Naiivitar.

No ma ei ole praegu ega kavatse tulevikus olla kulturist. Ma tahan lihtsalt kiiremas korras saledat kõhtu ja ma tean, et paari kuuga on sellised tulemused, nagu mina ootan täiesti võimalikud. Olen seda mitme sõbra peal näinud, küll aga nemad on lihtsalt viinud oma rasve protsendi lihtsalt nii madalale, tehes iga päev mitu km jooksu ja pidades phimõtteliselt rasvavaba dieeti ja see on õnnestunud. Aga rasvadest loobumine ja igapäevane jooks ei ole mu eesmärgiks. Ma hindan palju spetsialiste nende teadmiste poolest ja nende lahkusest teisi aidata, samas küll kui tõesti midagi abistavat öelda ei taha/viitsi, siis pole ju niisama mõtet hakuda ka, aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas peale treeningut pole mitte süsivesikuid lihastele vajalikud? Või saavad nad sheigist piisavalt juba?

No ma söön põhimõtteliselt kohe, kui trennist koju jõuan. Magama lähen 11-12 vahel iga öö, nii et aega seedimiseks on vast küll? B)

No ma ei ole praegu ega kavatse tulevikus olla kulturist. Ma tahan lihtsalt kiiremas korras saledat kõhtu ja ma tean, et paari kuuga on sellised tulemused, nagu mina ootan täiesti võimalikud. Olen seda mitme sõbra peal näinud, küll aga nemad on lihtsalt viinud oma rasve protsendi lihtsalt nii madalale, tehes iga päev mitu km jooksu ja pidades phimõtteliselt rasvavaba dieeti ja see on õnnestunud. Aga rasvadest loobumine ja igapäevane jooks ei ole mu eesmärgiks. Ma hindan palju spetsialiste nende teadmiste poolest ja nende lahkusest teisi aidata, samas küll kui tõesti midagi abistavat öelda ei taha/viitsi, siis pole ju niisama mõtet hakuda ka, aitäh.

Ma tahan lihtsalt kiiremas korras...

See on minu sõnade tõestuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen seda mitme sõbra peal näinud, küll aga nemad on lihtsalt viinud oma rasve protsendi lihtsalt nii madalale, tehes iga päev mitu km jooksu ja pidades phimõtteliselt rasvavaba dieeti ja see on õnnestunud.

Päris Ulmeline , ilma rasvata saledaks saada o.O

Vormi saab sind küll aidata järgmiseks aastaks , aga miks sellised mõtted üldse nii hilja tulevad , et NÜÜD TAHAKS saledaks saada . Kuu ajaga sa enam midagi eriti ei tee parimal juhul 500g rava suudad kaotada ja vee arvelt end kokku tõmmata ,et parem välja näha .

Peale trenni on taastus jooki vaja ( kui raha pole taastus pulbrite jaoks siis uuri natukene foorumis , teema olemas mis sobivad peale trenni taastusjoogiks ) ja söögiks kõlbab väga hästi väike kohupiim , lisad pähklit ja väike täisterakukkel . Ei tasu kokata ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vormi saab sind küll aidata järgmiseks aastaks , aga miks sellised mõtted üldse nii hilja tulevad , et NÜÜD TAHAKS saledaks saada . Kuu ajaga sa enam midagi eriti ei tee parimal juhul 500g rava suudad kaotada ja vee arvelt end kokku tõmmata ,et parem välja näha .

Peale trenni on taastus jooki vaja ( kui raha pole taastus pulbrite jaoks siis uuri natukene foorumis , teema olemas mis sobivad peale trenni taastusjoogiks ) ja söögiks kõlbab väga hästi väike kohupiim , lisad pähklit ja väike täisterakukkel . Ei tasu kokata ...

Kui sa arvad et nii ongi, siis palun lõpeta postitamine! Teised hommikul sysikate sööjad/soovitajad, harige end ja koguge kogemusi, mu kliendid kaotavad 1 kuuga vähemalt 3kg rasva ning on vaga rahul. Noriatele: ma ei tea koike, aga tean kuidas "ok" keha kiiresti heaks treenida õige toitumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×