Jump to content
Fitshop Sparta

Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Recommended Posts

He-hei kõik Tallinlased!

Sel nv-l Fitshop Spartas Tema Laiaselgsus Kristjan-Johannes "KIRP" Konsap isiklikult!

Täna on Fitshop Sparta avatud 12-20!

Mida ma Teile siis pakun? Peale meeldiva seltskonna ja igakülgse abi paksust toidulisanditemetsast läbimurdmisel on hetkel veel saadaval mõned soodushinnaga Pro Fx Luxus batoonid. Endine hind 42.-, UUS HIND 32.- !!!

Lisaks seisab letil ka kott uut, piparmündi-šokolaadi Muscle+, mida ma Teile hea meelega degusteerin!

Muidugi on Fitshop Spartas saadaval ka hea hinnaga Better Bodies ja GASP trenni- ja vabaajarõivaid!

Isegi Sparta kohalik pull Marek Morozov leidis endale uued püksid!

post-3216-1255684613_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, Fitshop Spartas on Power Wrist Straps olemas! Tegu on heast, tugevast riidematerjalist tõsterihmadega, mis ei veni välja nagu nahast rihmad ja on väga vastupidavad!

Tule Fitshop spartast läbi ja proovi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just astus minu juurest läbi viimaste EMV Bodyfitness +163cm 4. koha omanik Tiina Porgand!

post-3216-1255688793_thumb.jpg

Bodyfitnessis jätkuvalt ühe parima vormiga üllatav naisvõistleja üllatas mind kui toidulisandite suurt sõpra sellega, et tema lisandite tarvitamise ajalugu on üpris lühike. Õnneks sattus ta aga Fitshop Spartasse just siis, kui mina tööl olin ja nii sai ta usutavasti vastused kõigile oma lisanditealastele küsimustele.

Edu talle elu esimeseks kreatiinikuuriks, et ta järgmistel võistlustel suudaks kohtunikke üllatada möödapääsmatult hea üldpaketiga.

Täna on Fitshop Spartas juba nähtud selliseid Eesti tippkulturiste nagu Argo Ader, Indrek Viska ja Marek Morozov. Lisaks Eesti tuntumad nais(body)fitnessistid ja aeroobikainstruktorid...

Piparmündi-šokolaadi Muscle+ on valmis segatud ja ootab proovijaid!

post-3216-1255689092_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB!!! Meenus just, et Vend Vähk andis mulle kaasa 2 CDd 2 nädalat tagasi toimunud EMV piltidega. Kes tunneb nende vastu huvi, siis Fitshop Spartas on võimalik antud materjali vaadata ja meelepärased pildid endale organiseerida.

Niiet kõik võistlejad on piltidele järele oodatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb taaskord tõdeda, et erinevate Fitshoppide kaubavalik erineb piirkonniti. Niiet kui Te mõnikord netipoest enda lemiktoodet ei leia, siis tasub ka lähimast Fitshopist läbi hüpata: seal võib Sinu lemmikut veel olla...

Fitshop Spartas on näiteks olemas väga hea Muscletech toodete valik!

post-3216-1255693095_thumb.jpg

post-3216-1255693103_thumb.jpg

Samuti on olemas ka Dorian Yatesi endise koostööpartneri, CNP Professionali massilisajaid, kreatiine ja väga hea koostisega valgupulbreid!

post-3216-1255693108_thumb.jpg

Täna varahommikul toodi Fitshop Spartasse ka kaupa juurde, taas on saadaval FASTi hitt-tooted nagu Creatine 300g ja 600g, Muscle+, Prode90 jt erinevad maitsed ning taas ka ülipopulaarne HT-R!!!

post-3216-1255693115_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinna Fitshopid Eiselti batoone kahjuks ei müü, küll aga oled sellegipoolest oodatud Fitshop Spartast läbi astuma, suurema batoonihulga puhul saab ehk kokkuleppele jõuda...

Äääääh... Eiselti õunabatoon on parim variant üldse. Kindel, et kuidagi üht karbitäit Talina ei saaks sebida? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äääääh... Eiselti õunabatoon on parim variant üldse. Kindel, et kuidagi üht karbitäit Talina ei saaks sebida? :(

No nüüd olen ma juba otsapidi Spartas ja keegi teine sel nv-l arvatavasti Tallinna poole ei liigu.

Ise satun uuesti Tallinna 31. okt, ei julge lubada, et selleks ajaks neid veel järgi on. Soodushind kehtiski viimastele pildil olevatele batoonidele, neid oli seal ilmselt alla karbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, Fitshop Spartas on Power Wrist Straps olemas! Tegu on heast, tugevast riidematerjalist tõsterihmadega, mis ei veni välja nagu nahast rihmad ja on väga vastupidavad!

Tule Fitshop spartast läbi ja proovi!

eks siis laupäeval või pühapäeval tulen läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas!

Fitshop Sparta on taas oma uksed avanud, täna püsime avatuna kella 10.00 - 16.00!

Ära vaata vihmase ilmaga kodus seebikaid, vaid tule räägi veits spordijuttu, tee väike trenn ja luba endale üks maitsev valgubatoon ning elu ongi lill!

Täna hommikul külastas mind juba Sparta jõusaali üks usinaid kasutajaid, Rain Palmiste. Tegu on siis ajakirja Muscle & Fitness projekti "6 kanget" ühe osalejaga. Mida see projekt endast kujutab saad lugeda siit: Kliki siia!

Konkreetselt Raini tegemistel saad silma peal hoida siin: Rain Palmiste. Kindlasti uuri paremalt äärest ka tema treeningkava ja toitumise kohta!

Kuna Fitshop Spartas saab alati ka TASUTA enda rasvaprotsenti mõõta, siis huvi pärast tegime selle ära ja masin näitas ~19%, veel 19.sept oli see 22,7% nagu Raini treeningkava alt veenduda võite.

post-3216-1255766402_thumb.jpg

Edu talle selle projektiga ja kui ka Sina tahad professionaalset abi toitumise, treeningu ja toidulisandite vallas siis ootan Sind Fitshop Spartas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×