Jump to content
Fitshop Sparta

Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Recommended Posts

Fitshop Spartas suur GASPi ja Better Bodiese soodusmüük!

Kõik GASP ja Better Bodies rõivad sel nädalavahetusel -50% !!!

Meelelahutust pakub Samakamees!

Rahvast voorib nagu murdu, seega pole pikalt aega lobiseda.

Valik ei ole piiramatu: kes ees, see mees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Käisin siis täna Fitshop Spartas, kuna avalehel reklaam, et 11-13 dets. BB ja Gaspi riided 25-50% odavamalt. Poest tulin sama targalt tagasi kui sinna läxin ja kahjuks ka ilma asjadeta. Tekkis küsimus, et kas riietel olevad hinnad on juba allahinnatud hinnad või pean hakkama ise arvutama, mis kui palju maxab. Arusaamatus tekkis ka sellest, et riietel oli vaid üks hinnasilt. Ning arusaamatux jäid esemed, mis oli -50% ja mis -25% allahindlusega. Kahjuks oli ka müüjal niipalju seletamist ja rääkimist seal mingite kodanikega, kes sõid seal kassa juures ning kuna käisin lõuna ajast, siis ei olnud aega oodata, millal tekib võimalus küsida, kui palju mingil esemel allahindlust on. See ei ole vingumisena mõeldud postitus, kuid palve, palun lahterdage riided, mis on -25% ühte kohta ja riided, mis -50% teise kohta. Võib olla teil juba oli nii, kuid mina ei pannud tähele vastavaid silte/märke. Kõike head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok samal ajal kui ma oma kirja trükkisin, siis tuli postitus, et kõik riided -50%, seega ühele küssale sain vastuse, kuid nüüd see teine küsimus, et see hind, mis riietel peal on, kas see on juba allahinnatud või sellest omakorda -50% ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Käisin siis täna Fitshop Spartas, kuna avalehel reklaam, et 11-13 dets. BB ja Gaspi riided 25-50% odavamalt. Poest tulin sama targalt tagasi kui sinna läxin ja kahjuks ka ilma asjadeta. Tekkis küsimus, et kas riietel olevad hinnad on juba allahinnatud hinnad või pean hakkama ise arvutama, mis kui palju maxab. Arusaamatus tekkis ka sellest, et riietel oli vaid üks hinnasilt. Ning arusaamatux jäid esemed, mis oli -50% ja mis -25% allahindlusega. Kahjuks oli ka müüjal niipalju seletamist ja rääkimist seal mingite kodanikega, kes sõid seal kassa juures ning kuna käisin lõuna ajast, siis ei olnud aega oodata, millal tekib võimalus küsida, kui palju mingil esemel allahindlust on. See ei ole vingumisena mõeldud postitus, kuid palve, palun lahterdage riided, mis on -25% ühte kohta ja riided, mis -50% teise kohta. Võib olla teil juba oli nii, kuid mina ei pannud tähele vastavaid silte/märke. Kõike head.

Kahju, et nii läks.

Kogu detsembrikuu on GASP ja Better Bodies -25% kuni -40%. Sellel nädalavahetusel on veel omakorda suurem soodustus: -50%!!!

Allahindlus -50% tuleb maha toote täishinnast, mis tootele märgitud. Kui on kaks hinda tootel, siis ikka suuremast hinnast: täishinnast. Kuna kaupa tuli alles juurde allahindluse puhuks ja allahindlused on erinevad: kogu detsembrikuu on viimane kollektsioon -25% ja eelviimane -40% ning nüüd vaid 3 päeva on -50%, siis kõiki hindu pole kahjuks jõutud vahetada.

Kui on lisaküsimusi siis mina olen ikka nõus vastama, kuigi rahvast on siin palju ja võivad tekkida väiksed järjekorrad.

Ootame Sind uuesti Fitshop Spartasse! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere laupäevahommikut kõigile!

Alanud on GASP ja Better Bodiese osturalli teine päev!

Endiselt kõik GASP ja Better Bodies rõivad -50%!!!

Eile õhtul käis Fitshop Spartas riiete valimine veel peale ametlikku sulgemistki ja tänagi on juba esimesed õnnelikud oma uute ürpidega meie poest lahkunud. :rolleyes:

Kiirematele parim valik, sest erinevaid suurusi ja värve ei ole lõputult!

Täna on Fitshop Sparta avatud 10.00- 16.00!

post-3216-1260608500_thumb.jpg

post-3216-1260608527_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just äsja jõudis Fitshop Spartasse uus kogus Fitness.ee 2010 a kalendreid!

Üle 100.- ostuga saad kalendri kauba peale! Kalendri tavahind 100.-!

Detsembri lõpuni GASP & Better Bodies rõivad -25%!

Rahva tungival nõudmisel on Fitshop Spartaski taas müügil All-Starsi imemaitsvad batoonid!

post-3216-1260884526_thumb.jpg

Hetkel veel saadaval Ultralife Lean Gain ja Protein, BSNi tooted ja ka Tai Kane hitt-tooted!

post-3216-1260884532_thumb.jpg

Fit Whey, Fit Crea ja Fit Mass ka täiesti olemas!

post-3216-1260884541_thumb.jpg

...ning muidugi lademetes FASTi populaarseid tooteid jpm.

post-3216-1260884547_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin Teiega jagada, et mul oli just suur au Härra Cool D-le üks Lean Gain müüa.

See on pea sama hea, et Sinu jõusaali astub sisse Hr. Schwarzenegger.

Fitshop Sparta on täna avatud kella 20.00ni ja kui ma sellest kogetud katarsisest toibuda suudan, olen ka homme õhtul siin tööl...

Tänan tähelepanu eest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitshop Spartasse tuli uut kaupa!

Nüüd saadaval nii maasika, vanilje kui ka šokolaadi Lean Gain, samuti ka nii maasika kui šokolaadi Syntha6 ning juurde tuli ka Tai Kane legendaarset taastusjooki, WDGP.

post-3216-1260972414_thumb.jpg

post-3216-1260972419_thumb.jpg

Fit Cread tuli ka juurde, sest paar purki Fit Cread korraga ära osta pole ju mingi näitaja...

post-3216-1260972426_thumb.jpg

Täienes ka FASTi toodete valik, nüüd peaksid kõik maitsed olemas olema.

post-3216-1260972432_thumb.jpg

Taas on müügil ka üks soodsaima kilohinnaga massilisaja, Mass Blast!

post-3216-1260972438_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai Fitshop Sparta kaubalisa maailmakuulsate Muscletechi toodete näol!

post-3216-1261058741_thumb.jpg

Neile, kes soovivad endale ise masslisaja soodsa hinnaga kokku keerata on meil nüüd pakkuda üks No Brandi 4kgne Malto! Paki hind 295.- ja kilo hind seega 74.- Klubikaardiga läheb sellest veel 10% alla!

post-3216-1261058757_thumb.jpg

Kellel valku veel pole, võib endale sealtsamast kõrvalt võtta No Brandi 4kgse Whey! Maitsestamata hinnaks 1237.-, maasika/šokolaadi hinnaks 1462.- ! Sellise komboga veab vabalt jõuludest lihavõteteni välja. :)

Lisaks sai FASTi valik taaskord täiendust. Nüüd ei tohiks kauba otsa lõppemist karta ka suurema osturalli puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, 20.detsembril ehk neljandal advendil on Fitshop Sparta avatud 12.00-19.00, täna olen Teid nõu ja jõuga aitamas mina!

Kel veel vana aasta sees valgukoti põhjas tühjus haigutab või spordisõpradele kingid ostmata jäänud, on täna Fitshop Spartasse oodatud!

Detsembri lõpuni GASP ja Better Bodies rõivad -25%!!! Müügil on valmis kingipakid, hinnaks 450.- !

post-3216-1261305509_thumb.jpg

Samuti on võimalus ise kingipaki sisu kokku panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna degusteerin teile maasika Dietmixi!

post-3216-1261309422_thumb.jpg

Samakamees, kes antud toodet pikka aega proovida soovinud, tuli kõhutunde peale kohale.

Algusest oli mees näost üsna kaame, ilmselt raske nädalavahetus seljataga.

post-3216-1261309429_thumb.jpg

Kui mainisin, et degusteerimisel on tema lemmik Dietmix, nõjatus Samakamees lausa üle leti, karjudes: "KUS?"

post-3216-1261309436_thumb.jpg

Vastasin: "Minust vasakul, leti taga"... ja läinud ta oligi...

post-3216-1261309442_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×