Jump to content
Fitshop Telliskivi

Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Recommended Posts

Tänane päevajook MUSCLE+ (vaarikamaitseline)

post-22-1267516805_thumb.jpg

Küsi ostuga kaasa ka MASSACRA proovipakki - kui oled väsinud ja ei jaksa ennast trenniks kokkuvõtta, siis see on just see mida vajad!

Alles on ka veel Reval - Spordi 1 korra pääsmeid - kui soovid treenida Eestis ühes suuremas jõusaalis, astu läbi ja küsi 1 korra pääset!

Ostuga kaasa ka Hear 80 proovipakk (šokolaad-piparmünt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NAISTEPÄEVA ERI!

OLEN ISE PIKKA PÄEVA TELLISKIVIS KOHAPEAL JA JAGAN NAISTELE LILLI!

Naistepäeva eripakkumineTASUTA KLIENDIKAART (Norm. hind 100.-) FIGUURIKOMBO -25% +HERA80 PROOVIPAKK + LILLEÕIS

post-22-1268037508_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea uudis kõigile neile, kes on Fitshopi töötajate seljas näinud kahte eri versiooni T- särki OLIMP toodete reklaamiga (slogan Im not a human...Im machine ja Massacra Episode)

Nüüd saadaval mõlemit särki esialgu küll 1 suurus XL (kuid olgu öeldud, et see on minul suht ümber, nii et väiksematele meestele peaks ka selga sobima)

HIND 195.- krooni (KLUBIKAARDIGA)

post-22-1268215735_thumb.jpg

post-22-1268215769_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saabusid uued FASTI tooteid tutvustavad reklaamid, õige pea peaksid need nähtavad olema kõigis FASTI müügikohtades üle Eesti.

Iga toote juures on ära toodud toote põhiinfo - et lihtsustada kasutajal arusaamast ,milline toode just talle sobib.

Küsi plakateid ka oma kodusaali või koju kõikidest FITSHOPIDEST

Imre pani minu pildi oma plaktaile, vastasime samaga..... :lol:

post-22-1268301426_thumb.jpg

post-22-1268301441_thumb.jpg

post-22-1268301466_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, kas millalgi on tulemas Olimpi väiksemaid särke ka? jube ägedad need, aga XL jääb mulle vist väga suureks

Kindlasti on, sest see hetk kui ma tellisin olid väiksemad otsas, annan koheselt teada kui väiksemaid särke ka tuleb. XL samas nagu mainisin on minul suht ümber, seega väiksemale mehele on ta natuke lohvakam, peab tulema proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täna ise pikka päeva Telliskivis - kellel soov lisaks taastusvahenditele ka asjaliku nõu saada, astuge läbi!

Jätkuvalt on anda 1x TASUTA pääsmeid Reval - Sporti (kus enamus härgi ka treenivad)

Samuti HERA80 proovipakke!

Lisaks muidugi suur valik toidulisandeid erinevatelt brändidelt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×