Jump to content
Fuuria

Palju seda jooma peab?

Recommended Posts

Mõned küsimused fat burneri kohta. Et kui tihti ja palju seda jooma peab. Teen trenni 3-4 korda nädalas, kui joon seda ainult ühe pudeli nädalas enne trenni ja trenni ajal kas siis see annab üldse mingit effekti? Ja kas see üldse mõjub. Ning kui millalgi peaks selle joomise ära jätma kas siis on ohtu et kaal võib tõusta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik otsivad mingeid imevahendeid, kuigi on ju teada täpselt kuidas kaalu langetada, hoida või tõsta.

Noh eks inimestele on ju vaja nende tegemistele kaasaaitajaid ja neid, kelle kaela hiljem ebaõnnestumised lükata... Niisiis FBist võib head kaaslast leida küll.

Ise joon ka seda, enamasti roosat - sest maitseb nagu siider <_< Kas ta ka pekki põletand on, ei tea. Aga et just juurde ka toond pole, siis olen asjade seisuga rahul. Vähenõudlik vist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh eks inimestele on ju vaja nende tegemistele kaasaaitajaid ja neid, kelle kaela hiljem ebaõnnestumised lükata... Niisiis FBist võib head kaaslast leida küll.

Ise joon ka seda, enamasti roosat - sest maitseb nagu siider <_< Kas ta ka pekki põletand on, ei tea. Aga et just juurde ka toond pole, siis olen asjade seisuga rahul. Vähenõudlik vist...

Väga positiivne suhtumine. See annab tõesti mingisuguse vaimse eelise nagu. Minu puhul on nt see, et kui ma enne jõutõmmet panen kindad kätte, siis see annab mulle juba niiöelda jõudu juurde ja sellist positiivset energiat.

"Kui väga uskuda et see sind aitab siis see aitabki"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu jah nö. reklaami ohvriks langeda, et kui pudelil on kiri "Fat burner", siis kohe seda tarbides saad rasvast lahti. :P Arvatavasti kui pudelil oleks kiri "Get big muscles very quickly" ja sees oleks õunamahl, siis sellele leiduks ka palju ostjaid. <_<

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×