Jump to content
avripaad

Baasainevahetuse kalorite hulk

Recommended Posts

Tere.

Oleks selline küsimus, et kalkulaatori abil sain teada, et minu baasainevahetus (BAV) on 1400 kcalorit.

Tahaksin teada, et kas ilma trennita, aga 1400 kcalori söömisega langeb kaal? Ma tean, et kuu ajaga neli kilo alla küll ei lähe, aga näiteks KAS ÜKS KILO VÕIB KUUS ALLA MINNA VÕI KAKS?

Kaal 58 kg, pikkus 165 cm

Käiks küll trennis, aga kahjuks hetkel tõesti aega ei ole! Juuni keskel saan paljudest asjadest vabaks ning saan trenni teha, aga tahaks juba varem mingil määral kaalu langetamisega tegeleda.

Võin veel nii palju öelda, et see ei tähenda, et ma üldse ei liiguks.

Praegu arvestasin, et ühest kohast teise on kõndimist nädalas umbes 14 kilomeetrit umbes 6 km/tunnis plus veel koolis ühest klassist teise- trepist käimised ning ka kaks 30- 40 minutilist tundi kooli kehalist.

Olen pool nädalat söönud 1400 kcalorit ning tervis täitsa hea, ei ole õgimishooge ega näljatunnet ning toitun tervislikult!

KAS KAAL LANGEB, KUI TRENNI EI TEE, AGA VÄHESEL MÄÄRAL LIIGUN NING KUI PALJU VÕIB TA KUUS KESKMISELT LANGEDA? TAHAKSIN UMBES 53 KG SAAVUTADA, KAS SEE OLEKS VÕIMALIK?

Ühest kohast öeldi, et kaal langeb ilma trennita siis, kui süüa 200 kalorit vähem oma BAV- st. Aga samas olen lugenud, et nii teed oma tervisele kurja? Aga mis mõttes see kuri on? Et ainevahetus jääb siis väga aeglaseks või muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See koormus mis sa praegu saad on vb natuke liiga vähe, aga kindlati on võimalik toitumisega kaalu alla saada. Kui palju kaloraazi peaks langetama ma ei oska öelda. Aga kõikide nende dieetide puhul ja langetataksegi kaloraazi, ja otsest trenni ette ei nähta. Samas nende dieetidega on see jama, et osade puhul pole arvestatud seda, et inimesel on vaja Kõiki aineid isegi siis kui ta dieedil on, ainult kogused peavad väiksemad olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1400 KCal tundub küll imevähe, aga mine tea, kui sa tõesti end hetkel eriti ei liiguta, äkki polegi nii vähe.

Mida sööd ja milliste vahedega? Kas on mingiks spetsiaalseks asjaks vaja kaal alla saada, mingi võistlus vms? Kui tunduvalt vähendada soola hulka toidus, siis vee arvelt langeb ka kaal natuke.

Loodetavasti ROtter annab parema vastuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Oleks selline küsimus, et kalkulaatori abil sain teada, et minu baasainevahetus (BAV) on 1400 kcalorit.

Tahaksin teada, et kas ilma trennita, aga 1400 kcalori söömisega langeb kaal? Ma tean, et kuu ajaga neli kilo alla küll ei lähe, aga näiteks KAS ÜKS KILO VÕIB KUUS ALLA MINNA VÕI KAKS?

Kaal 58 kg, pikkus 165 cm

Käiks küll trennis, aga kahjuks hetkel tõesti aega ei ole! Juuni keskel saan paljudest asjadest vabaks ning saan trenni teha, aga tahaks juba varem mingil määral kaalu langetamisega tegeleda.

Võin veel nii palju öelda, et see ei tähenda, et ma üldse ei liiguks.

Praegu arvestasin, et ühest kohast teise on kõndimist nädalas umbes 14 kilomeetrit umbes 6 km/tunnis plus veel koolis ühest klassist teise- trepist käimised ning ka kaks 30- 40 minutilist tundi kooli kehalist.

Olen pool nädalat söönud 1400 kcalorit ning tervis täitsa hea, ei ole õgimishooge ega näljatunnet ning toitun tervislikult!

KAS KAAL LANGEB, KUI TRENNI EI TEE, AGA VÄHESEL MÄÄRAL LIIGUN NING KUI PALJU VÕIB TA KUUS KESKMISELT LANGEDA? TAHAKSIN UMBES 53 KG SAAVUTADA, KAS SEE OLEKS VÕIMALIK?

Ühest kohast öeldi, et kaal langeb ilma trennita siis, kui süüa 200 kalorit vähem oma BAV- st. Aga samas olen lugenud, et nii teed oma tervisele kurja? Aga mis mõttes see kuri on? Et ainevahetus jääb siis väga aeglaseks või muud?

Vaatasin oma ajakava üle ning nädalas saaksin 2 tundi teha shapingut (erinevad jõuharjutused kõhule, seljale, jalgadele). Võib- olla nüüd on kalorite põletamist rohkem ja kaal langeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen pool nädalat söönud 1400 kcalorit ning tervis täitsa hea, ei ole õgimishooge ega näljatunnet ning toitun tervislikult!

KAS KAAL LANGEB, KUI TRENNI EI TEE, AGA VÄHESEL MÄÄRAL LIIGUN NING KUI PALJU VÕIB TA KUUS KESKMISELT LANGEDA? TAHAKSIN UMBES 53 KG SAAVUTADA, KAS SEE OLEKS VÕIMALIK?

Ühest kohast öeldi, et kaal langeb ilma trennita siis, kui süüa 200 kalorit vähem oma BAV- st. Aga samas olen lugenud, et nii teed oma tervisele kurja? Aga mis mõttes see kuri on? Et ainevahetus jääb siis väga aeglaseks või muud?

Milline on sinu tervislik toitumine?

Kaalu on võimalik langetada ka ilma trenni tegemata ning 53 kg on võimalik saavutada aga võtmesõnaks on õige toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline on sinu tervislik toitumine?

Kaalu on võimalik langetada ka ilma trenni tegemata ning 53 kg on võimalik saavutada aga võtmesõnaks on õige toitumine.

Võib- olla ta nii väga tervislik pole, sest pole lugenud täpselt palju süsivesikuid, rasvu ja valke tarbin.

Olen nii proovinud tihti süüa, aga mitte palju. Ei söö nisujahutooteid, magusat, margariini ja rämpstoitu ning ei joo karastusjooke.

Hommikul kui tõusen, olen tavaliselt söönud üks ja pool klaasi jogurtit (tavaliselt kirsijogurt) ning ühe rukkileivaviilu koos pikkpoiss segahakklihast viiluga.

Vahepalaks olen söönud ühe õuna ja porgandi.

Lõunaks tavaliselt mõni supp umbes 250 grammi. Näiteks kana- riisi supp, borš või seljanka või kalasupp jne.

Vahepalaks olen söönud 10- 15 grammi (umbes 3 tl) kooritut päevalilleseemneid või pähkleid, 100 grammi kodujuustu (vahel rasvata, vahel 4 %) ning täna sõin ka lisaks 10 viinamarja ning 35 grammi atleet juustu(27 % rasva).

Õhtuks 50 grammi kooreta keedetud kartulit ning kanakaste ja peedisalat ning klaas piima. Vahel olen ka mõnda suppi õhtuks söönud või kanakaste asemel ahjus tehtud sealiha või kotletti.

Õhtu lisaks hiljem olen söönud nii et ei läheks üle 1400 kcalori. tavaliselt üks õun või mahla või porgandit

Muudetud kasutaja avripaad poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul söö jogurti asemel kaks muna keedetuna 3 min või praetult ja ca 10 g võid. Samuti lisa menüüsse kalamaksaõli 5 ml.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×