Jump to content
Riho.

Söögi ajal joomine.

Recommended Posts

Nagu kuskil oli krijas või näidati telekast ma täpselt ei mäleta aga öeldi et tegelikult ei tohiks söögi ajal juua.Alles peale sööki mingi 10 min vms,et süljenäärmed peavad ise tekitama piisavalt sülge ja saama piisavalt koormust vms,et peab korralikult mäluma siis ei ole vajaudst juua ka söögi ajal !? Mis te arvate? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu kuskil oli krijas või näidati telekast ma täpselt ei mäleta aga öeldi et tegelikult ei tohiks söögi ajal juua.Alles peale sööki mingi 10 min vms,et süljenäärmed peavad ise tekitama piisavalt sülge ja saama piisavalt koormust vms,et peab korralikult mäluma siis ei ole vajaudst juua ka söögi ajal !? Mis te arvate? <_<

Ma kujutan ette, et see võib seedimist ka segada. Maohapet lahjendad ju omale meelepärase joogiga söömise ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole nii tegija, et seda 100% kindlalt väita julgen, aga vein peaks olema vist happeline, nagu maohapegi, seega ta ei lahjenda seda (oluliselt) võrreldes näiteks vee, tee, kohvi vms-ga. Et söök efektiivselt seediks ja sellest võimalikult palju energiat kätte saaks, siis peaks sööma väga aeglaselt ja juua oli vist soovitav isegi mitte hiljem kui u. 1 tund enne sööki (tegija soovitus). Peale sööki ei mäleta, võibolla võis natuke varem kui 1 tund.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kui hakata mõtlema et juba Vanas-Kreekas joodi söögi vahele veini. On see siis halb?

Miks selle peale siis varem pole tuldud et söögi vahele ei tohi juua?

Jah, Vanas-Kreekas õpetasid aristokraatidest vanad elukogenud mehed noori poisse ka. Mitte ainult koolitarkusi <_<

Aga ega ma ei tahtnud üleliia elevust tekitada, ärge nüüd muretsege et maohappe ära neutraliseerite või midagi - ain't gonna' happen. (and ain't ain't a word, so don't use it :P )

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaadata loomi, kes kõik tegutsevad ju ürgsete instinktide järgi, mitte aga mõistuse sunnil, siis nemad vist pigem söövad ja hiljem joovad peale.

Nt koer sööb kausi tühjaks ja vahetult peale seda joob vett peale. Sellel võivad ka muidugi muud põhjused olla (toit on vaja kiirelt süüa, et konkurendid sellele ligi ei tikuks)

<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodybuilding.com-ist.

Always drink 10-15 minutes before you eat. That way you wash all the leftovers, acids in your stomach before new food enters.

Never drink while you eat, you need your saliva for better, faster digesting and saliva kills gems while you chewing it, so chew it slowly and thoroughly.

Don’t drink after your have eat for at least two hours (four hours if you had meat products like beef, pork, chicken, fish), because you need your acids in your stomach not mixed with other liquids.

If you add any other liquids in your stomach right after you have eat your body have to waste even more energy and time to digest your food and its just go down the road from there. Food might not get digested all the way through and you get only half or less on the nutrition’s.

It’s simple chemistry.

You not going to die if you won’t drink for few hours … people last for over 5-10 days without water and they are fine.

Now you might say, “But what if I want to drink during that time?â€

Well, if you really thirsty after you have eat then your diet isn’t right, you probably had food high in sodium or something else.

You do get used to drink before eating and not drinking after and it feels much better.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vaadata loomi, kes kõik tegutsevad ju ürgsete instinktide järgi, mitte aga mõistuse sunnil, siis nemad vist pigem söövad ja hiljem joovad peale.

Nt koer sööb kausi tühjaks ja vahetult peale seda joob vett peale. Sellel võivad ka muidugi muud põhjused olla (toit on vaja kiirelt süüa, et konkurendid sellele ligi ei tikuks)

<_<

Vana-Kreeka...ei ole just hea tervislikkuse eeskuju. Koerad sobivad paremini :P

Kui juua, siis vett ja mahuliselt 1/3 toiduhulgast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen isegi seda juttu kuulnud. Alati kui keegi sellist asja mulle räägib,küsin tal: aga supp? Kuidas sellega on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen isegi seda juttu kuulnud. Alati kui keegi sellist asja mulle räägib,küsin tal: aga supp? Kuidas sellega on?

Kui mina alustasin oma judotreeninguid, siis treener oli meil nii haritud, et ei lubanud meil juua (vett...) mitte ainult trenni ajal, vaid ka kaks tundi peale trenni (me rikkuvat oma sydame 2ra....) :P ...ja inimene harjub k6igega.

Supp, ei kuulu kyll minu menyysse, kuid joon ma nii, kuidas tunne on. Kui tahan juua, siis joon. Toitumisteadlased r22givad hetkel seinast seina. Yks ytleb joo, teine 2ra joo... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P.S. If you're doctor told you to drink during meals - then by all means, listen to 'em. Also drink plenty of water while you take your fiber supplement. If you don't you'll have a big bunch of fiber sitting like concrete.

<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga supp? Kuidas sellega on?

Ma arvan, et üks lihaskasvust maksimumi võtta üritav kulturist ei söö suppi (samuti pole kuulnud et mõnes spetsialisti poolt koostatud toitumiskavas supp oleks). Nö. tavainimesel ju niikuinii pole eriti mõtet sellistesse detailidesse laskuda, et kas, kui palju ja millal juua enne/pärast sööki. <_<

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise joon väga tihti söögi kõrvale apelsinimahla, tuleks ära lõpetada?:P

Ära karda, las teised ajavad siin juuksekarva lõhki. Tavainimese jaoks pole erilist vahet. Ise joon ka söögi ajal. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära karda, las teised ajavad siin juuksekarva lõhki. Tavainimese jaoks pole erilist vahet. Ise joon ka söögi ajal. <_<

Ma ei saa siin foorumis vahest aru, kas lugemisoskus ikka on olemas? V6i on selle syndroomi nimeks ADD (Attention-deficit disorder).

Apelsinimahl ei ole s88gik6rvane jook. Juuakse vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa siin foorumis vahest aru, kas lugemisoskus ikka on olemas? V6i on selle syndroomi nimeks ADD (Attention-deficit disorder).

Apelsinimahl ei ole s88gik6rvane jook. Juuakse vett.

Valgusta mind selles siis. Miks mahla ei tohiks juua söögi kõrvale, et ainult vett oleks soovitatav juua? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mahl on midagi enamat kui jook. Vett ja mahla ei saa võrrelda. Jah, mõlemad on vedelad. Sellega see asi ka piirdub.

Seda ma tean, aga sooviks teada miks mahla joomine söömise ajal pole soovitatav, aga vett samas võib (nagu mainis Aile)? <_<

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma tean, aga sooviks teada miks mahla joomine söömise ajal pole soovitatav, aga vett samas võib (nagu mainis Aile)? <_<

Mis siin ikka p88ritada... Vesi on lahusti ja iga toidu juurde ei ole seda vaja. St, te peate ise aru saama, kas toit on nii kiudainerikas, et seda oleks vaja lahjendada.

Te nii v6i naa s88te liiga palju raskesti seeditavaid kombinatsioone. Mahl ajab kogu selle kupatuse veelgi segasemaks.

Asi on selgem, kui mahlade asemel oleks puuvili v6i mari.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×