Jump to content
Riho.

Söögi ajal joomine.

Recommended Posts

Kõhu piirkonnast kaob rasv ainult kõhulihaseid treenides.

Sa võid treenida kõhulihaseid hommikust õhtuni ja ikka on kõht viimane, mis saledaks muutub. Rasva ei saa põletada ühest konkreetsest kohast. Nahaalune rasvakiht väheneb ühtlaselt igalt poolt. Kehapiirkonnad, kus on rasva kõige rohkem ladestunud, saavad kahjuks kõige viimasena vormi. Kõige kindlam viis kõhtu trimmida on ühendada mõistlik treening tervisliku toitumisega. otsustage ise kas on müüt või ei

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhu piirkonnast kaob rasv ainult kõhulihaseid treenides.

Misasja?

Rasva ei saa põletada ühest konkreetsest kohast. Nahaalune rasvakiht väheneb ühtlaselt igalt poolt. Kehapiirkonnad, kus on rasva kõige rohkem ladestunud, saavad kahjuks kõige viimasena vormi. Kõige kindlam viis kõhtu trimmida on ühendada mõistlik treening tervisliku toitumisega. otsustage ise kas on müüt või ei

Miks see peaks müüt olema, et hea vorm tuleb läbimõeldud treeningu ja toitumisega? Müüt on midagi muud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Su elukvaliteet on kõrgem, kui sa lihtsalt jood piima söögi kõrvale, kui isu on, selle asemel, et muretseda mis millega kokku käib.

Meri põlvini? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugused söömised-joomised ja ainevahetus on igal inimesel väga erinev. Mina joon siis kui ma tahan ja asi mutt! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasugused söömised-joomised ja ainevahetus on igal inimesel väga erinev. Mina joon siis kui ma tahan ja asi mutt! :D

Organism annab meile sellest märku, aga alati me ei pane seda ise tähele ja mõtleme, et ise otsustame, aga tegelikult meie eest juba alateadvuses otsustati. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×