Jump to content
margot

Säärevalu - luuümbrise põletik, väsimusmurrud (stressimõrad)

Recommended Posts

Selge, siis võib isegi edasi uurida.

Aga jah tean, et jõusaalis käib ju ka seinast seina inimesi, pidasin silmas lihtsalt neid, kes pigem massi kasvatamisele kui kahandamisele keskenduvad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal olid ka porbleemid sääreluu piirkonnas oleva valuga. Tegelesin kergejõustikuga päris aktiivselt jooksu oli umbes 3-4 korda nädalas. Määrisin erinevaid spordikreeme- need tulemust ei andnud.

Minu sain oma valust lahti tänu spetsiaalsetele taldadele, mis saab jalanõu sisse panna, mille spordiarst tegi (arsti nime ega täpset aadresssi ei mäleta, aga see oli Tartus). Sellest juba umbes 5-6 aastat möödas, kannan neid siiani kõikide jalanõudega, jooksunaelikute sisse mul nad ei mahtunud, aga juba sellest piisas, et nad olid botaste sees treeningu ajal. (jalatsi õiged tallad võtan välja, panen need arsti omad asemele).

Pärast kui tallad olin saanud, valu kadus juba mõne nädala pärast ja siiani ei ole mu sääred uuesti tunda andnud.

Nii, et kellel sääreluuprobleemid, siis marss spordiarstijuurde ja uuriga nende taldade kohta, usun et saate abi, mina ju sain ;)..soovitan!

Muudetud kasutaja FRX poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, et kellel sääreluuprobleemid, siis marss spordiarstijuurde ja uuriga nende taldade kohta, usun et saate abi, mina ju sain ;)..soovitan!

Postitus rubriigist "mind aitas, järelikult aitab teisi ka"

Sääre-põlve- või isegi puusajama võib tulla jala asendist, ja umbes pooltel juhtudel on selline tald ka abiks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Ka minul esineb sääreluu esine valu. Valu põhjus on mulle üsna selgesti teada. Nimelt olen hakanud harrastama poksitrenne, kus on kõva pinna peal hüppamist päris palju ja oma 115 kg-ga olen treeningute intensiivsust ka päris kõrgel hoidnud. Olen vahetanud botaseid, kuid peaks ostma ikkagi kõva tallaga spordijalanõud. Oskab keegi mulle soovitada millised need õiged oleksid?

Ettetänades,

Hardo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×