Jump to content
Goleteral

Muusika mida treeningute ajal kuulate..

Recommended Posts

Enamuse ajast Volbeat kui saalis midagi teen. Ratast sõtkudes/joostes olen omandanud kalduvuse kuulata uuemat kantrit. Adkins, Lamberts, Wilson, jne. odd, but works. :] Ja lüürika võtab vahetevahel meeldivalt muigama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui olen trenniks korralikult taastunud siis enamasti ei vaja lisa ergutust muusika näol. Siis on rauakolin piisav minu jaoks, et teha väga hea trenn. Kui ka vahel tunnen vajadust ennast natuke tagant piitsutada siis seda ka ainult kõige raskema harjutuse juures, ntx kükk, jõutõmme või mõni selja , rinna harjutus. Terve trenn kuulata mingit rasket rock-i piitsa on topelt kurnav ja enamsti väldin seda. Selliseid treeninguid saan omale lubada siiski vaid oma koduklubis Elvas kui olen saalis üksi, so, siis enne ametlikku avamist. Mujal tiksub ikka alati midagi taustaks. Häirib aga see kui saalides mängib mingi selline raadiokanal kus möla on rohkem kui muusikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui olen trenniks korralikult taastunud siis enamasti ei vaja lisa ergutust muusika näol. Siis on rauakolin piisav minu jaoks, et teha väga hea trenn. Kui ka vahel tunnen vajadust ennast natuke tagant piitsutada siis seda ka ainult kõige raskema harjutuse juures, ntx kükk, jõutõmme või mõni selja , rinna harjutus. Terve trenn kuulata mingit rasket rock-i piitsa on topelt kurnav ja enamsti väldin seda. Selliseid treeninguid saan omale lubada siiski vaid oma koduklubis Elvas kui olen saalis üksi, so, siis enne ametlikku avamist. Mujal tiksub ikka alati midagi taustaks. Häirib aga see kui saalides mängib mingi selline raadiokanal kus möla on rohkem kui muusikat.

Lisaks sellele uus saal (valtu Spordikeskus), kus hetkel veel käin, polegi makki kus tuleks muusika, vaid mingi närakas telekakast, kust "kõvad" tegijad seebikaid vahivad. Ulme..!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis by default mängib Power (ära tüütab see korduv playlist, seega aeg-ajalt ka ipod kaasas). Muigama pani möödunud reedeõhtune sessioon, kui poweris käis eriti tehniline saagimine ja vanemad prouad selle saatel trenni tegid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×