Jump to content
Tishomingo

Sangad/õllekõht -- mis toimub?

Recommended Posts

Mure siis selline, et olen pikemat aega trenni teinud, kuid sangad ja õllekõht ei taha ära minna.

Olen 175cm pikk ja kaalun 65kg. Trenni alustades kaalusin 71+. Kõik sõbrad-tuttavad kelle kaalu ja pikkuse suhe on sarnane minu omaga (pikkus miinus 110) on alati täiesti peenikesed. Aga vaatamata väiksele kaalule ja trennis käimisele on mul ikka võrdlemisi suur õllekõht ning tugevad sangad külgedel. Õllekõht võiks veel olla, kuid need sangad muudavad kogu keha kuju väga nõmedaks.

Küsimus siis, et kas on spetsiaalseid harjutusi et sangu maha põletada? Olen palju teinud aeroobset - ratas, sörk, sõudmine jms, kuid vaatamata rohkem kui 6-kilosele püsivale kaalukaotusele on keha väga vähe muutunud.

Aitäh abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen pikemat aega trenni teinud,

Kui kaua on "pikemat aega"?

Siin foorumis on ennemgi tuldud küsima, "et olen juba 3 nädalat treenind, milliseid steroide ma peaksin kasutama hakkama"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole spetsiaalseid harjutusi, mis "sangad" ära põletaks! Kui arvestada sinu pikkust ja kaalu, siis sa ei tohiks väga rasvas olla..

Teine võimalus on arvatavasti see, et sinu lihasmass on väga pisike ning suurem osa kaalust tuleb rasva arvelt..

Tee endale korralik treening- ja toitumiskava ning küll sa peagi näed tulemusi :o

Edu!

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No toitumisel on siin-seal libastusi, aga üldiselt ei tarbi(nud) suhkrut ega piimatooteid.

Trenni olen vist 6 kuud vms teinud.

Fakt on see,et kui peeglist vaatab vastu sinu poolt kirjeldatud pilt,on söömisega mingi jama.

Too konkreetne näide oma menüü kohta.

Niisama lakke vaadates ei oska sulle keegi midagi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks küsiksin , et ega sa pole kunagi liiga kiirelt mingi 10-20 kg alla võtnud ? Siis oleks ka ju see võimalus , et nahk pole jõudnud tagasi tõmbuda ning sangade ja kõhu alaosas tunduks tühinahk nagu pekk... :o Kaalu ja pikkuse suhe tundub sul tõesti natuke naljakas õlleka ja sangade jaoks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks küsiksin , et ega sa pole kunagi liiga kiirelt mingi 10-20 kg alla võtnud ? Siis oleks ka ju see võimalus , et nahk pole jõudnud tagasi tõmbuda ning sangade ja kõhu alaosas tunduks tühinahk nagu pekk... :P Kaalu ja pikkuse suhe tundub sul tõesti natuke naljakas õlleka ja sangade jaoks

10-20kg kehakaalust vabanemine ei tohiks nüüd seda põhjustada.Kui inimenejust >60 ei ole ..., :o

Ja teema-algataja räägib 6,mitte 20kg kaotamisest.

Pigem on probleem liiga süsivesikurikkas ja rasva(ja valgu)vaeses menüüs.Kehakaal langes ,nagu ta mainis,aga lihaste arvelt.

P.S.

Korralikku toitumist ei asenda ükski pulber.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×