Jump to content
Aile

Kuidas ravida Aknet.

Recommended Posts

Mida ma siis söön, kui saia, leiba, kartulit, makarone jne süüa ei tohi? :D

Neid on pmtslt võimatu välja jätta.

Ma saan küll ilma nendeta edukalt elatud. Kartul, tõsi, maitseb mulle väga ja aeg-ajalt ma seda endale ka luban, kuid võin siiski kinnitada, et jahu ja tärklist söömata on võimalik väga maitsvalt toituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan küll ilma nendeta edukalt elatud. Kartul, tõsi, maitseb mulle väga ja aeg-ajalt ma seda endale ka luban, kuid võin siiski kinnitada, et jahu ja tärklist söömata on võimalik väga maitsvalt toituda.

...ju siis ongi viimane aeg hakata p88rama t2helepanu ka teistele toiduainetele :o

Minu kommentaar videole aga... Me oleme k6ik erinevad st ka insuliinresistentsuse aste on erinev (t2nu tehnikasajandi toitumisharjumustele on raske leida rikkumata ainevahetust juba ysna varajases nooruses...)

Mina saan endale lubada marju, puuvilju, isetehtud leiba. Katsetage!

Kuid 2rge ignoreerige oma keha, mistahes m2rke ta meile annab. Mis oleksid head m2rgid?

1. Keel...katt, suurus, v2rv, l6hed

2. Kyyned... triibud, l6henenud, seenhaigused, v2rv, kasv

3. Juuksed... kasv, otste l6henemine

4. Nahk....v2rv, pigmendilaigud, akne, kuivus v6i rasusus, nahapaksendid, l6hed.

5. Nahaalune kude...tselluliit, tursed, striiad

6. Silmad... ma ei oska teile seletada kuidas...kuid mina n2en silmist ylihappesust, punetus

7.Higieritus...Kas liiga v2he, liiga palju, liiga soolane

8. Liigesed...liikuvus, tundlikkus

Edu!

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ju siis ongi viimane aeg hakata p88rama t2helepanu ka teistele toiduainetele :o

Millistele teistele toiduainetele? Jahule ja tärklisele? Ma tõesti ei näe vajadust neid igapäevaselt sisse süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile, ära aja udu, akne põhjused on hormonaalsed, mitte söögist tulenevad (v.a kui on allergia, nt shokolaadile jm magusale, aga see ei puutu asjasse). Kergemate vormide raviks on tetratsükliin ja kreemid, raskemate puhul Roaccutane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millistele teistele toiduainetele? Jahule ja tärklisele? Ma tõesti ei näe vajadust neid igapäevaselt sisse süüa.

Vabandust, kui ma valesti v2ljendusin... Ma m6tlesin vastupidi, kes on harjunud vaid kartulit ja saia s88ma, peaks avastama, et on ka muid toiduaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile, ära aja udu, akne põhjused on hormonaalsed, mitte söögist tulenevad (v.a kui on allergia, nt shokolaadile jm magusale, aga see ei puutu asjasse). Kergemate vormide raviks on tetratsükliin ja kreemid, raskemate puhul Roaccutane.

R22gime paarikymne aasta p2rast...v6i siis 6pi natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
R22gime paarikymne aasta p2rast...v6i siis 6pi natuke.

Foorumi anonüümsust on hea ära kasutada nipsakateks vastusteks, aga kas mõnele dermatoloogile kah nii ütleksid? Või astusin ma nüüd ühele "alternatiivmeditsiini" pooldajale varvastele?

Role of Hormones in Pilosebaceous Unit Development

Hormonal influences in acne

Acne pathophysiology

Ilma vaevata on leitav lõputult artikleid eelretsenseeritud teadusajakirjadest. Inimestel, kes seda teemat loevad, on võimalus vaadata, mida "päris" meditsiin asjast arvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Foorumi anonüümsust on hea ära kasutada nipsakateks vastusteks, aga kas mõnele dermatoloogile kah nii ütleksid? Või astusin ma nüüd ühele "alternatiivmeditsiini" pooldajale varvastele?

Role of Hormones in Pilosebaceous Unit Development

Hormonal influences in acne

Acne pathophysiology

Ilma vaevata on leitav lõputult artikleid eelretsenseeritud teadusajakirjadest. Inimestel, kes seda teemat loevad, on võimalus vaadata, mida "päris" meditsiin asjast arvab.

Kui midagi on siin foorumis minu jaoks olematu...siis on see anonyymsus.

Ma olen ikka ja j2lle valmis vaidlema arstidega. Yks minu viimaseid ja arvata v6ib, et selle yle saab veel aaaaastaid vaieldud, on kolesterooli ja statiine puudutav teema.

Arstid ei tea kahjuks toitumisest suurt midagi. Vesi farmaatsiat88stuse veskile... :o Kellelegi ei ole vaja meditsiini, mis tegeleb ainult symptomite k6rvaldamisega.

6ppige siis, kuidas on neurohumoraalne regulatsioon seotud s88misega

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ikka ja j2lle valmis vaidlema arstidega. Yks minu viimaseid ja arvata v6ib, et selle yle saab veel aaaaastaid vaieldud, on kolesterooli ja statiine puudutav teema.

Arstid ei tea kahjuks toitumisest suurt midagi. Vesi farmaatsiat88stuse veskile... :o Kellelegi ei ole vaja meditsiini, mis tegeleb ainult symptomite k6rvaldamisega.

Nõus. Tervislikum on sümptomeid ennetada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõus. Tervislikum on sümptomeid ennetada :o

Ennetada, v6i siis ravida p6hjust.

Hetkel oleme aga olukorras, kus meditsiin on samasugune 2ri, v2ikeste eranditega, nagu iga teinegi. Neil on vaja turgu ja kasumlikkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et ma massikaval olen:(

Ei ole hullu! V2ikesi ja v2ga positiivseid muudatusi saab ikkagi teha. Kui on mure, siis saada mulle oma hetkemenyy ja ma kohendan seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm... mul oli ka akne! :P

Ja see küll toitumisest ei tulnud..

Eluaeg ühtemoodi toitunud ja järsku siis lõi välja? Ja ravisin ära ja enam pole? Ikka endiselt söön samamoodi!

Kuidagi naljakas mõelda, et see oleks võinud tuleneda minu söömisest...

Kui aknet ravida tahad pöördu nahaarsti poole, ta on ju ikkagi oma ala spetsialist, sealt sain ka mina kunagi ammu abi!

Dalacin ja Differin olid need imet tegevad ravimid, kindlasti pead oma nägu pesema hommikuti ja õhtuti ja minu jaoks on parimad olnud sebamed ja louis widmeri näopesu vahud, praeguseks olen avastanud enda jaoks ka neutrogena, mis on minu arvastes ka ülihea ja aitab nahka korras hoida! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin, pöördusin nahaarsti juurde, kirjutas mulle Dicali, Differini ja Dalacini. Nägu on läinud palju paremaks.

Kord kuus käin kosmeetikus. Toitumist olen ka ikka jälgima rohkem hakanud. Joon porgandmahla igapäev ja muud. Minu arvates on see akne suurus mingil määral sõltuv toidust. Mingi aeg kus ma jõin väga palju piima, tekkis mul kohe palju rohkem punne, kuigi allergiat mul pole.

Aga loomulikult, mõnele on antud ilus ja terve nahk, ja nad võivad süüa ja juu ükskõik mida, nahk ikka ilus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul aknet pole õnneks...aga turjal on punne küll täis ... võib see ka toitumisest oleneda(ei tahaks usukuda)

Mul on ka massikasvatamisega turjale punnid tulnud , nii et ma olen 100% kindel , et see toitumisest :o

edit: unustasin sõna "kindel" lisada xD

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust, kui ma valesti v2ljendusin... Ma m6tlesin vastupidi, kes on harjunud vaid kartulit ja saia s88ma, peaks avastama, et on ka muid toiduaineid.

Eks minu arusaamisvõme võiks ka parem olla :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm... mul oli ka akne! :P

Ja see küll toitumisest ei tulnud..

Eluaeg ühtemoodi toitunud ja järsku siis lõi välja? Ja ravisin ära ja enam pole? Ikka endiselt söön samamoodi!

Kuidagi naljakas mõelda, et see oleks võinud tuleneda minu söömisest...

Kui aknet ravida tahad pöördu nahaarsti poole, ta on ju ikkagi oma ala spetsialist, sealt sain ka mina kunagi ammu abi!

Dalacin ja Differin olid need imet tegevad ravimid, kindlasti pead oma nägu pesema hommikuti ja õhtuti ja minu jaoks on parimad olnud sebamed ja louis widmeri näopesu vahud, praeguseks olen avastanud enda jaoks ka neutrogena, mis on minu arvastes ka ülihea ja aitab nahka korras hoida! :o

Antibiootikume tuleb kasutada vaid 22rmuslikes situatsioonides.

Doctors Ignore Acne Drug Birth Defect Warnings

The US Centers for Disease Control and Prevention (CDC) released a report indicating that some women taking the acne drug Accutane become pregnant despite efforts to warn them that the product is known to cause severe birth defects.

The CDC also said that a symbol used to remind women of the teratogenic effects of medicines is commonly misinterpreted. A teratogen is a substance that causes birth defects.

According to the agency, current recommendations for Accutane suggest that women have two negative pregnancy tests, including one on the second day of their next normal menstrual period, before taking the medication. Additionally, women taking Accutane should use two forms of birth control, have repeat pregnancy tests every month and register with a survey that monitors the experience of women taking the drug.

The CDC said that over 2,000 pregnancies in US women taking Accutane were reported to the Food and Drug Administration (FDA) between 1982 and March 2000.

In its report, the CDC also said that many uncounseled women who saw the teratogen warning symbol -- a pregnant woman depicted in a circle with a slash through it -- were unable to tell what it meant. Many women confused medication bearing this symbol with birth control.

Another example of a drug based solution gone bad. This is especially sad as changing one's eating choices seems to resolve most cases of acne. Severe cases might require some additional, more sophisticated natural medical therapies, but rarely, if ever is Accutane needed.

I have no problems with topical Retin A, which is most likely beneficial and probably prevents and even reverses several types of skin cancers.

However, Accutane should be used with great caution and only if one has not seen improvement with the eating plan and consulting with a natural medical clinician.

In addition to Accutane, it would be best to avoid ALL medications, even over-the-counter ones, if there is any chance of pregnancy. No drug has been proven to be completely safe during pregnancy.

As I said in December when I reviewed the evidence that Accutane is also associated depression and suicide:

Accutane is not the miracle cure-all for acne that it is promoted to be. It has a category X for pregnancy which means that it causes birth defects in nearly 100% of pregnant women.

The key to eliminating acne is to stop all soft drinks, juice, and milk and to drink one quart of pure water for every fifty pounds of body weight. It is also necessary to eliminate ALL sugar and chocolate. This strategy works in the majority of people, but some have elevated testosterone levels, which can promote acne.

In this case, non-synthetic vitamin A (the real McCoy-my favorite is emulsified vitamin A from Biotics Research) is very helpful. It is likely not toxic in pregnancy, but nonetheless should be avoided.

To be effective one must use a high dose of 100-200,000 IU per day. The dose should not be used for longer than several months as toxicity could be an issue (as detailed above) if taken much longer.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
The key to eliminating acne is to stop all soft drinks, juice, and milk and to drink one quart of pure water for every fifty pounds of body weight.

Enne räägiti, et tuleb süsivesikutest loobuda, miks on nüüd ka piim juurde lisatud? Kui tuleb loobuda süsikatest ja piimatoodetest, pole asi enam seda väärt.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need ei olnudki antibiootikumid ju, mu tädil on ka akne ja tema peab võtma tablette aga need, mida mina kasutasin olid peale määrimiseks ainult...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida arvata sinisest valgusest? Ostaks pirni 20 krooniga keeraks laualampi ja katsetaks.

Müüakse ka spetslampe, pidavat akne baktereid hävitama ja tõhusalt. Keegi oskab kommenteerida, kas mõju on pikaajaline või tuuletallamine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need ei olnudki antibiootikumid ju, mu tädil on ka akne ja tema peab võtma tablette aga need, mida mina kasutasin olid peale määrimiseks ainult...

Dalacin on antibiootik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne räägiti, et tuleb süsivesikutest loobuda, miks on nüüd ka piim juurde lisatud? Kui tuleb loobuda süsikatest ja piimatoodetest, pole asi enam seda väärt.

Piim vallandab insuliini väga hästi, sellepärast vbl :rolleyes:

Insuliin tõstab lühiajalises plaanis testot ja testo paneb rasunäärmed tööle.

Pikaajalist mõju testole ei tea, arvan et nii ilus see pole.

Seda ma ei tea kas testo tõstmine on ainuke toimemehhanism.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×