Jump to content
big poppa pump

Toores muna!

Toore muna joomine  

174 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas oled kunagi suure hurraaga (või lihtsalt niisama) joonud tooreid mune?

    • Jah
      69
    • Ei
      35
    • Ei, sest kardan salmonelloosi
      10
    • Ei, sest mulle ei meeldi/eelistan teisi muna tarbimisviise
      53


Recommended Posts

Kui toores muna paljalt juua vastik on, pange siis sinna nö. ümber midagi. Ise teen vahel sellist koksi, mis koosneb toorest munast, toorjuustust ja kohupiimapastast. Kogused on vastavalt sellele, kui vedelat jooki tahan või palju joojaid on(mul peres maitseb see kõigile)Maitseks juurde natuke vaniljesuhkurt. Kõik see staff blenderis segamini ja voila! valmis ta ongi! :o Magustoiduks väga hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul käib muna tarbimine üsna lihtsalt - 2-3 muna löön tassi, 1-2 tl suhkrut peale, lusikaga klopin 20-30sek laiali ja joon ära. Pole mingeid klimpe ega värke ja hea magusa maitsega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul käib muna tarbimine üsna lihtsalt - 2-3 muna löön tassi, 1-2 tl suhkrut peale, lusikaga klopin 20-30sek laiali ja joon ära. Pole mingeid klimpe ega värke ja hea magusa maitsega :)

peaks proovima nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on juba harjumus blenderisse toppida kõik, mis leian: muna, banaane, õunu, viinamarju, apelsine, maasikaid, piima, jogurtit, šokolaadi jne.

Nii läheb kergemini ja kiiremini alla ning meenutab maitse poolest mõnda jäätisekoksi. Kui muna enne teiste toiduainete lisamist ära vahustada, jääb jook mõnus õhkjas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh kunagi jõin toorest muna naq hull mees :D , võin j2rjest 50 muna ka ära juua midagi ei juhtu , vaid enne muna joomist peske muna korralikult 'ra tehke mõlemale poole augud siis ühel hoige n2pp peal ja imege se kõik sealt ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
heh kunagi jõin toorest muna naq hull mees :P , võin j2rjest 50 muna ka ära juua midagi ei juhtu , vaid enne muna joomist peske muna korralikult 'ra tehke mõlemale poole augud siis ühel hoige n2pp peal ja imege se kõik sealt ära :D

Ära kelgi. :D

Sellest kogusest saad ca 350 g valku ja selle koguse seedimine lõpeb surmaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen piisavalt meeleheitel, et see salmonelloos mind küll ei hirmuta. Mul on kehamassi indeks alla igasugust arvestust ja kavatsen süüa kõike mis sisaldab valku ja salmonelloosi kasvõi läbisegi. Hommikul läheb üks muna kindlalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen piisavalt meeleheitel, et see salmonelloos mind küll ei hirmuta. Mul on kehamassi indeks alla igasugust arvestust ja kavatsen süüa kõike mis sisaldab valku ja salmonelloosi kasvõi läbisegi. Hommikul läheb üks muna kindlalt.

Kehamassi indeksi muutmiseks ainult valgu söömisest ei piisa..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen sellega kursis, ammendan koguaeg uut infot toitumise kohta. Lihtsalt pean muna väga oluliseks, noob olen noh. Eks ma uurin edasi, esialgu on mu isiklik treener google.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on ka väga häid artikleid ja enamusi on ka foorumis korralikult lahatud. Ma ei pea muna väga oluliseks, saan sellest ainult u 15% päevasest valgust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eksitav ja ebat2pne.

Jutt on munavalgest, mis t6esti sisaldab yhte valku, mis seob yhte B grupi vitamiinidest... kuid

Sellest see munavalge kalgendamise soovitus.

The problem is that it also completely deactivates nearly every other protein in the egg white. While you will still obtain nutritional benefits from consuming cooked egg whites, from a nutritional perspective it would seem far better to consume them uncooked.

...ja munakollane yks suuremaid biotiini allikaid, nii et...

http://et.wikipedia.org/wiki/Biotiin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kunagi toorest muna limpsinud ja ega eriti ei tahagi :rolleyes:

Sa oled paljustki heast ilma jäänud - aga kui ei proovi, ei saagi teada. :)

Kui ma umbes 5-aastane olin ja salmonelloosist ei teadnud midagi, siis oli minu lemmiktoit koogel-moogel. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×