Jump to content
Guest Pollar

Kõht saledaks

Recommended Posts

Guest Pollar

Teen 10 korda nädalas tõsiselt trenni(ujumine ja jõusaal), toitumine on ka korras.

Probleem on selles et, kõhupealt ei lähe kohe kuidagi peenemaks :D

Mis teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10 korda nädalas? Kaua sa tegelenud oled jõusaaliga? Ujumisega? Anna oma 1 päeva toitumiskava. Siis saab öelda kas su toitumine on korras ikka. ja räägi natuke endast lähemalt, treeningutest, vanus, kaal, jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen 10 korda nädalas tõsiselt trenni(ujumine ja jõusaal), toitumine on ka korras.

Probleem on selles et, kõhupealt ei lähe kohe kuidagi peenemaks :D

Mis teha?

Soovitan rasvapõletajat proovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vata kui tubli.Söömist korda saada pole vaja,ainult pulbrit sisse aja, :D

Peavalu raviks soovitad giljotiini?

No sina tegele oma söömisega,aga ise olen saanud pulbriga võimsa arengu nii vastupidavuses kui jõusaalis raua tõstmises.

Kui kõik muu on korras ja arengut pole siis aitavad toidulisandid suurepäraselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on üks artikkel pealkirjaga "Suvine six-pack ja toitumise tähtsus". Kindlasti leidub siin saidil veel häid artikleid õigest toitumisest.

(Artiklid on sellepoolest head, et seal pole postitajaid, kes omavahel vaidlema lähevad. Artikleid tõlgivad ja vaatavad üle asjatundjad. Ei tasu loota, et foorumis hakkavad vastama oma vabast ajast sellisele teemale näiteks Ader, Kalmus või Kiivikas.)

Teen 10 korda nädalas tõsiselt trenni(ujumine ja jõusaal), toitumine on ka korras.

Probleem on selles et, kõhupealt ei lähe kohe kuidagi peenemaks :D

Mis teha?

Muudetud kasutaja uskumatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sina tegele oma söömisega,aga ise olen saanud pulbriga võimsa arengu nii vastupidavuses kui jõusaalis raua tõstmises.

Kui kõik muu on korras ja arengut pole siis aitavad toidulisandid suurepäraselt!

WTF?

Mis krdi võimas areng?!Kes siin arengust räägib?

Sa ikka lugesid,mis teema-algatajal probleemiks?

Ei ole veel näinud ega kuulnud midagi inimesest,kes pulbritega ja toitumist korrastamata rasvaprotsenti vähendada suutis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on üks artikkel pealkirjaga "Suvine six-pack ja toitumise tähtsus". Kindlasti leidub siin saidil veel häid artikleid õigest toitumisest.

(Artiklid on sellepoolest head, et seal pole postitajaid, kes omavahel vaidlema lähevad. Artikleid tõlgivad ja vaatavad üle asjatundjad. Ei tasu loota, et foorumis hakkavad vastama oma vabast ajast sellisele teemale näiteks Ader, Kalmus või Kiivikas.)

Kui tundub, et aktsepteeritavad on ainult Ader, Kalmus ja Kiivikas...

..siis me lihtsalt l6petame kommenteerimise. Milleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tundub, et aktsepteeritavad on ainult Ader, Kalmus ja Kiivikas...

..siis me lihtsalt l6petame kommenteerimise. Milleks?

See on ainult tema arusaam. Ma usun et ma räägin paljude eest. Aksepteeritakse kõiki tipptasemele jõudnuid. Samuti pannakse ka kõrva taha ka nn. Vanade Tegijate nõuandeid ja teisi arukaid õpetusi.

Kõikide asjade puhul ei saagi olla otsest õiget vastust. Selle pärast tulebki foorumis olevatest postitutest leida see mida sulle vaja on. Kõhtu saab siledaks erinevate meetodite kasutamisega. ühed propagreerivad toitumise muutmist, teised aga efektiivsemat trenni. Tõde tulebki neist mõlemast kokku. Sa pead nii trenni tegema kui ka toitumist reguleerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen 10 korda nädalas tõsiselt trenni(ujumine ja jõusaal), toitumine on ka korras.

Probleem on selles et, kõhupealt ei lähe kohe kuidagi peenemaks :D

Mis teha?

Ujumine on vastupidavusala ja teha 2 x päevas trenni - see eeldab küllaltki süsivesikurikka toidu söömist ja õigete kellaaegade ning õigete vahekordadega valgu, rasva ja süsivesikute tarbimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Pollar
10 korda nädalas? Kaua sa tegelenud oled jõusaaliga? Ujumisega? Anna oma 1 päeva toitumiskava. Siis saab öelda kas su toitumine on korras ikka. ja räägi natuke endast lähemalt, treeningutest, vanus, kaal, jne.

Nädal on selline, et esmaspäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel on hommikul ujumistrenn, siis olen koolis ja peale kooli on õhtune trenn- jõusaal(esmasp, kolmap, neljap. Reedel on venitamine enne trenni)+ ujumine, teisipäeviti on ainult ujumine(1,5h) ning laupäeval ujumine (1,5- 2h), pühapäev on vaba.

1 päeva toitumiskava on nt selline:

Trennieelne söök: jogurt ja banaan

Trennijärgne vahepala : puuvili

Koolilõuna: supp, leib

Lõunasöök: hautatud juurviljad ja kalafilee nt

Õhtusöök ja trennijärgnesöök: kodujuust, banaan

Ise olen 15 a vana( kuu ajapärast 16) Pikkus on 170 cm ja kaal u .63-64 kg. Tegelen professionaalselt ujumisega.

Põhimõtteliselt on polster ainult kõhul, kuigi olen delfiiniujuja(kui see midagi loeb)- kõhulihased saavad trennis ikka hea koormuse. Polstri tahaks aga kõhu pealt kaotada...

Jaanuari alguses olin vahepeal dieedil ja kaal langes 65 kg'lt 60 kg'le, aga ka siis polnud kõhul erilisi tulemusi- kaal langes igaltpoolt peale kõhu, aga siis tuli ka võistlusperiood ja kaal tõusis 63kg'le(kuigi erilisi muutsi toitumises ei olnud) ja nüüd pole suutnud kaalu alandada, kuigi toitun põhimõtteliselt samamoodi nagu dieedi ajal. Maiustusi ja saia ei söö ning puhast piima ei joo ka(laktoositalumatus)

Muudetud kasutaja Pollar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii suure trennikoormuse kohta sööd Sa väga vähe. Ilmselt ka sellepärast kaal ei lange, keha hoiab rasvast kinni, kuna oled liiga suures kaloridefitsiidis.

Söö rohkem, peaks ka kaal langema hakkama, eelduses, et sa sööd u. 500kcal vähem kui päevas ära kulutad. Hetkel oled ilmselt liiga miinustes oma kaloritega.

Kuigi ma ei mõista miks sul on vaja kaalu langetada. Oled üprski normaal kaalus ja liiga madal rasvaprotsent takistab ka sinu füüsilist arengut ja lihaskasvu.

(Ei kinnita, et minu tekst tõele vastas, kui eksisin, palun targematel minu poolt toodud väited ümber lükata)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegeled professionaalselt ujumisega? Miks ma seda sõna "professionaalselt" ei usu....

Sul on meeletu treeningkoormus, aga sööd sa nagu tuvi. Valku saad ka vähe. Rasva ei saa ilmselt üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Pollar
Nii suure trennikoormuse kohta sööd Sa väga vähe. Ilmselt ka sellepärast kaal ei lange, keha hoiab rasvast kinni, kuna oled liiga suures kaloridefitsiidis.

Söö rohkem, peaks ka kaal langema hakkama, eelduses, et sa sööd u. 500kcal vähem kui päevas ära kulutad. Hetkel oled ilmselt liiga miinustes oma kaloritega.

Kuigi ma ei mõista miks sul on vaja kaalu langetada. Oled üprski normaal kaalus ja liiga madal rasvaprotsent takistab ka sinu füüsilist arengut ja lihaskasvu.

(Ei kinnita, et minu tekst tõele vastas, kui eksisin, palun targematel minu poolt toodud väited ümber lükata)

Minuarust söön ma normaalselt, mulle täitsa piisab hea enesetunde jaoks.

Lähen 1 aprillil spordiarsti juurde, seal tehakse kõik vajalikud testid- eelmine kord kui spordiarsti juures käisin öeldi, et rasvaprotsent võiks madalam olla. Vees ka parem veetunnetus kui oled kergem vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Pollar
Tegeled professionaalselt ujumisega? Miks ma seda sõna "professionaalselt" ei usu....

Sul on meeletu treeningkoormus, aga sööd sa nagu tuvi. Valku saad ka vähe. Rasva ei saa ilmselt üldse.

Miks ei usu siis?

Valgu kohapealt unustasin mainida, et peale õhtust trenni joon taastusjooki ka(Hera 80)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohati isegi 80% on toitumise osa kõhulihase reljeefsuses. Ka mina trenin aastaringselt, aga kõhulihas tuleb korralikult nähtavale alles siis kui olen 5-6 kg alla võtnud ja toitumist totaalselt muutnud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×