Jump to content
tarmzz

Soodsad valgurikkad toiduained

Recommended Posts

Toodetakse siiski tooteid millel on turgu. Enamus inimesi ei huvita, mille allikas miski on ja söövad seda mis maitseb. Küllap siis rahvale maitseb ja ostetakse, kui toode müügil seisab ;)

Olen ka poes töötanud ja ütlen, et paljud asjad seisavad ja visatakse sama targalt minema nagu ka telliti. Kui ostetakse ikka 1-2 tk nädalas, siis kahju on suurem kui kasu.

AASA kodujuustu isegi ostetakse, aga meie Säästukas see Alpenrose üldse ei liigu, samal ajal kui Ekstra kogu aeg otsas. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne, kui midagi ära visatakse lükatakse ikka mingi soodushind ka letti... tavaliselt siis rahvas ikka ostab meelsasti ;) vahel on päris huvitav neid "Parim enne möödas" tähtaegu vaadata soodusajal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle kuidagi ei mahu pähe, miks need AASA kodujuustud igasugu marjadega on. Pealegi veel nii palju sv seal. Kodujuust on valgualliks ja mulle ei mahu pähe lihtsalt. Küll aga söön kodujuuste kas hapukoorega või ilma või lisan tomatit ja kurki jne.

Mõnele jälle meeldib Alpenrose. Ostsin rohelise ja viskasin kohe minema! Kollast aga pole proovinud. Eelistan eestimaist.

Mis siin nii imelikku on? Nagu mainiti siis kõik ei ole "kulturistid" ja kõik ei osta kodujuustu valguallika eesmärgil. ;) Mul peres ikka süüakse kodujuustu marjadega vöi moosiga ja mingi periood ,kus mulle soolane kodujuust absoluutselt ei istunud sõin kogu aeg kodujuustu murakamoosiga, vahest ka AASA tooteid ,kuigi nendes oli tõesti valgu süsivesiku suhe kehvem kui murakamoosiga variandis. Ma arvan ,et kui sellised tooted tooksid kahju siis ei oleks nad juba nii kaua poelettidel olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jutt valgurikastest toiduainetast siis mida arvate tuunikalakonservidest,oakonservidest ja näiteks kuivatatud kalast ?Neis ka valku suhteliselt palju.h

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin nii imelikku on? Nagu mainiti siis kõik ei ole "kulturistid" ja kõik ei osta kodujuustu valguallika eesmärgil. :D Mul peres ikka süüakse kodujuustu marjadega vöi moosiga ja mingi periood ,kus mulle soolane kodujuust absoluutselt ei istunud sõin kogu aeg kodujuustu murakamoosiga, vahest ka AASA tooteid ,kuigi nendes oli tõesti valgu süsivesiku suhe kehvem kui murakamoosiga variandis. Ma arvan ,et kui sellised tooted tooksid kahju siis ei oleks nad juba nii kaua poelettidel olnud.

Ma ütleks et mittekulturistid peaksid toidu süsivesikusisalduse pärast palju rohkem muret tundma kui kulturistid, kes need sv-d lihtsalt ära kasutavad ja kelle lihasrakkude insuliinitundlikkus palju parem on kui tavainimesel :)

Kulturismi asendaks lauses küll intensiivse anaeroobse koormusega... aga kes seda lauset pärast enam välja loeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maximas Farmi kodujuust 280g-ne 12.50-14.50 EEK. Ma polnud seda veel proovinud, kuid täna proovisin ja hea oli. Kuna ta on soodukas, siis otsustasin proovida, muidu ma seda pelgasin juba hinna ja koguse suhte pärast. Oli see vist kaubamaja toidumaailmas, kus selle tavahind on miski 20+EEK. Maximas tavahind 15EEK ringis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin siia lisada ühed sellised krõpsud nagu seda on "Ossi" krõpsud. Sattusin nende otsa täiesti juhuslikult ja imestasin väga, mida need sisaldavad. Tegu siis naturaalsete seakamarakrõpsudega, mida on kergelt soolastatud-mulle tundusid need etemad, kui kartulikrõpsud. Sisaldavad siis 100gr kohta rasva 31, süsivesikuid 1 ja valke 63gr. Müüakse 20gr pakkides ja pakk maksab olenevalt müügikohast 6-9kr. Eks teadjamad oskavad seletada paremini, kas need ikka kasulikud on või mis... :D Lihtsalt huvitav leid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin siia lisada ühed sellised krõpsud nagu seda on "Ossi" krõpsud. Sattusin nende otsa täiesti juhuslikult ja imestasin väga, mida need sisaldavad. Tegu siis naturaalsete seakamarakrõpsudega, mida on kergelt soolastatud-mulle tundusid need etemad, kui kartulikrõpsud. Sisaldavad siis 100gr kohta rasva 31, süsivesikuid 1 ja valke 63gr. Müüakse 20gr pakkides ja pakk maksab olenevalt müügikohast 6-9kr. Eks teadjamad oskavad seletada paremini, kas need ikka kasulikud on või mis... :D Lihtsalt huvitav leid.

täpselt, puutusin kokku hiljuti suitsetatud seakamaraga, vist nõo poolt valmistatud. ning valkude-rasvade suhe oli umbes sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rimis selle nädala lõpuni broilerifilee kg 49.90.- ning Selverites on tuunikalakonservid 10.-/tk. Pärnakatele veel nii palju infoks, et Kanpolis pidi olema tuunikalakonserv üldse 7.- ringis, ja sedagi tavahinnaga :D.

EDIT: See tuli ka meelde, et kodujuustud on Selverites (need, mis on 200g pakkides) nii 4%-ne kui ka rasvatu 10.-/pakk :D.

Muudetud kasutaja Spanktastic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige odavam maitsestamata 5% kohupiim, valku 200 grammis üle 30 grammi. Blenderisse lisaks pirne, banaane, apelsine, maasikaid - süsivesikuid mis käepärast on. Vajadusel veidi mahla või hapukoort ja ongi korralik sheik valmis. Külmkappi, termosesse, peale treeningut jahedana juua. (Y)

Selveris vahepeal polnud Ricotta kohupiima, proovisin siis muud 200g kohupiima ja 200ml õunamahla blenderisse panna, maitse ei olnud üldse hea.... ricotta ja õunamahlaga ei anna üldse võrrelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No praegult on Selveris Põltsamaa Ricotta R8% kohupiim 5.00 krooni. Nädalalõpu pakkumine. Mulle see ei maitse ja ei söö, aga möödaminnes jäi silma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No praegult on Selveris Põltsamaa Ricotta R8% kohupiim 5.00 krooni. Nädalalõpu pakkumine. Mulle see ei maitse ja ei söö, aga möödaminnes jäi silma. :D

Ärge väga tormake, seal säilivusaeg 5. ja 7. juuli, sellepärast. Eks paar päeva siia sinna külmikus ka ei juhti miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge väga tormake, seal säilivusaeg 5. ja 7. juuli, sellepärast. Eks paar päeva siia sinna külmikus ka ei juhti miskit.

Jah, vot seda ma ei osanud üldse vaadata, möödaminnes salvestasngi ainult hinna ja toote mällu. Aga Maximas oli ka Tervise kohupiim ja miskine muu, Ricotta R8% kohupiim 7.90 krooni. Sealt ma võtsingi pähe, et mulle see Ricotta ei maitse. Äkki see Põltsamaa oma ikkagi parem. Aga ma ei mäleta, mis säilivusajaga need olid ja kaua see soodusmüük kestab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd ju selveril ka oma kohupiimad - 7.90 250g. olen näinud rasvatut (või väherasvast) ja vanilli oma, mõlemad täitsa head!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nüüd ju selveril ka oma kohupiimad - 7.90 250g. olen näinud rasvatut (või väherasvast) ja vanilli oma, mõlemad täitsa head!

Ma viskan igahommik pudru sisse 250 grammise vanilli oma, nagu loodud, täpselt paras suurus ja hind :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma viskan igahommik pudru sisse 250 grammise vanilli oma, nagu loodud, täpselt paras suurus ja hind :D

Selveri vanillimaitseline kohupiim on ka minu lemmik. 200-grammine pakk ja hind hetkel 8,10 eeki.

Toiteväärtus 100 g kohta

energiat 484 kJ / 114 kcal

valke 16,2 g

süsikaid 11,3 g

rasvu 0,4 g

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selveri vanillimaitseline kohupiim on ka minu lemmik. 200-grammine pakk ja hind hetkel 8,10 eeki.

Toiteväärtus 100 g kohta

energiat 484 kJ / 114 kcal

valke 16,2 g

süsikaid 11,3 g

rasvu 0,4 g

njah... veel mõni aeg tagasi oli selveri kohupiim 250g ja maksis 7.90. hiljuti aga avastasin, et on 200g-ks kahanenud, samas hind tõusis 8.20-le :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnele jälle meeldib Alpenrose. Ostsin rohelise ja viskasin kohe minema! Kollast aga pole proovinud. Eelistan eestimaist.

kui nüüd pakendit lugeda, siis alpenrose (kui mälu mind ei peta) tegelikult ka eestis valmistatud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui nüüd pakendit lugeda, siis alpenrose (kui mälu mind ei peta) tegelikult ka eestis valmistatud...

See ei tähenda ka midagi. Eesti piim müüakse enamjaolt välja. Kodumaise toodangu sildi all sööme me tegelikult tont teab kelle toorainet sisse, mis ei pruugi muidugi tähendada, et see vähem või rohkem kvaliteetne oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×