Jump to content
tarmzz

Soodsad valgurikkad toiduained

Recommended Posts

Müüdid müütide otsa.

Rasv on taastumiseks vajalik ja kaseiin annab paremaid tulemusi kui vadak.

Mulle meeldib süüa Tere 0,5%(võin protsendiga veidi eksida) rosinatega kohupiima. Väga maitsev kohupiim;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas säästu kodujuust(rasvatu) oli küll paras jama, liistakad hulpisisid vees. Vb oleks millegiga segades süüa kannatanud, aga võtsin tööle paljalt kaasa ja poolvägisi sõin seda.

Ei vali toitu firmanime järgi, vaid hinna ja enda kogemuste põhjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Säästu omadest olen maitsetut kohupiima söönud - hea ja kuiv, vähemalt ei ulbi vee sees, kui pakendist välja võtta nagu seda on läti kohupiimade puhul. Kodujuustud ei ole just kõige paremad, sest hapukoorega kodujuustud on hapukoorega üle uputatud (olenevalt partiist, hiljuti sain isegi normaalse paki, kuid muidu eelmised korrad on olnud selline, kus kodujuust on niigi hapukoore sees ja kodujuustu peal veel lisaks sendimeeter puhast hapukoort) ja rasvatud kodujuustud rasvavaba piimaga üle uputatud. Ju siis et pakendile kaalu juurde anda ja vähem kodujuustu sisse panna vms :lol: .

OT küsimus: kas enne trenni oleks parem süüa maitsetut kohupiima kui mingit vanilje/rosinatega kohupiima? Kusagilt nagu jäi meelde, et süsivesikuid enne trenni ei tohiks väga võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Säästu omadest olen maitsetut kohupiima söönud - hea ja kuiv, vähemalt ei ulbi vee sees, kui pakendist välja võtta nagu seda on läti kohupiimade puhul. Kodujuustud ei ole just kõige paremad, sest hapukoorega kodujuustud on hapukoorega üle uputatud (olenevalt partiist, hiljuti sain isegi normaalse paki, kuid muidu eelmised korrad on olnud selline, kus kodujuust on niigi hapukoore sees ja kodujuustu peal veel lisaks sendimeeter puhast hapukoort) ja rasvatud kodujuustud rasvavaba piimaga üle uputatud. Ju siis et pakendile kaalu juurde anda ja vähem kodujuustu sisse panna vms :lol: .

OT küsimus: kas enne trenni oleks parem süüa maitsetut kohupiima kui mingit vanilje/rosinatega kohupiima? Kusagilt nagu jäi meelde, et süsivesikuid enne trenni ei tohiks väga võtta.

Võta ikka vanilje/rosinatega, süsikaid ikka vaja trennis energiaks.

Säästu kohupiimad on tõesti üsna maitsva

Muudetud kasutaja -Egert poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kõige parem on ikkagi maitsetu kohupiim (või hapukoor)+natuke suhkrut+kakao. Muidu suhkrut väga ei tarbigi, aga kohvi ja selle kohupiimamögla peale raatsin seda raisata küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kõige parem on ikkagi maitsetu kohupiim (või hapukoor)+natuke suhkrut+kakao. Muidu suhkrut väga ei tarbigi, aga kohvi ja selle kohupiimamögla peale raatsin seda raisata küll.

Mis mõttega sa maitsetu kohupiima ostad, kui sa sinna ikkagi süsivesikuid lisad (suhkur + kakao)?

Samahästi võiks süüa mingit maailma kõige rasvavaesemat kodujuustu ja sinna kõrvale veel seapekki järada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaidleks vastu, esiteks on per gr valgu hind soodsam, teiseks ei pane sa suhkrut ju 100gr peale 10gr pluss, nagu valmistootes. Muidugi on mõistlikum suhkrut üldse mitte panna, aga poe jogurtid ja kohupiimad on reeglina nii julmalt üle suhkrustatud, piisaks vabalt 3-4x vähemast, et maitseelamus kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen 150gr kohupiimale 5gr suhkrut ja 2 gr kakaod. Tean täpselt, sest kaalun kõik asjad üle. Suhkru kogus on väga väike, samas päris ilma pole maitseelamus teab mis suur.

Kakaopulbris on sv 28, valku 24 ja rasva 12gr, seda kõike 100gr kohta looumulikult. On olemas ka vähema rasvasisaldusega kakopulber. Tee kiired arvutused ja vaata kas seda saab seapekiga võrrelda :lol:

Head isu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, see oleneb tõesti sellest, kui palju sa seda suhkrut ja kakaod paned. Kui piisavalt palju panna, siis tuleb kodujuustu-seapeki efekt; kui panna vähem kui valmistootes, siis on natuke parem küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ükspäev oma kodu ligidal asuvas Maximas ning avastasin Mumuu 200g kodujuustud kurgi-tilliga ja makraga mida ennem pole näinud. Otse loomulikult kohe ostsin mõlemad ning need osutusid väga maitsvateks. Hind ka väga soodne 10.50 karp samas alma kohupiim 200g 4% maksab 12.50 ning hapukurgi/tilliga vabsje 14.00eeki. Kindlasti minu uued lemmikud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu MAXIMAS ka 300g Ekstra kodujuustud (tavaline punane ja hapukoorega) 11 krooni ringis.

Ma ostsin selle tavalise, R4% (ilma hapukoore ja maitsestamata jogurtiga) - see leidis tee kohe prügikasti. Kas mina olen imelik, aga see tõesti oli halva maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostsin selle tavalise, R4% (ilma hapukoore ja maitsestamata jogurtiga) - see leidis tee kohe prügikasti. Kas mina olen imelik, aga see tõesti oli halva maitsega.

Ma vägistasin selle tatraga segamini alla kunagi, aga jah...ei istu mulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostsin selle tavalise, R4% (ilma hapukoore ja maitsestamata jogurtiga) - see leidis tee kohe prügikasti. Kas mina olen imelik, aga see tõesti oli halva maitsega.

Maitsestamata jogurtiga on minu jaoks rõve. Hapukoorega (roheline) ja tavalist (punane) võin kilodega ära süüa. Nii mahlased ja head. Võib-olla sulle sattus mingi osa halvast partiist või tõesti pole sinu maitse!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ostan suht tihti kodujuustu lahtiselt turu pealt peaks R6% olema. Väga õudselt maitsev on ja pole väga liiga kallis ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ostan suht tihti kodujuustu lahtiselt turu pealt peaks R6% olema. Väga õudselt maitsev on ja pole väga liiga kallis ka

Kas nagu "lihtsalt jube kui hea" võõõi maitseb väga jubedalt? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjas on ju: VÄGA ÕUDSELT MAITSEV, seega jubeda maitsega!

Väga jube keelekasutus minu poolt ;) Siiski maitsev on, mitte õudse maitsega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu vaieldamatult parim kodujuust on AASA kodujuust hind maximas ca 12 ,- . Ilma lisanditeta parima maitsega (muidugi maitse üle ei vaielda).Küll muid kodujuuste hea miksida ananassi,hapukurgi või muu taolisega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu vaieldamatult parim kodujuust on AASA kodujuust hind maximas ca 12 ,- . Ilma lisanditeta parima maitsega (muidugi maitse üle ei vaielda).Küll muid kodujuuste hea miksida ananassi,hapukurgi või muu taolisega. ;)

Mulle kuidagi ei mahu pähe, miks need AASA kodujuustud igasugu marjadega on. Pealegi veel nii palju sv seal. Kodujuust on valgualliks ja mulle ei mahu pähe lihtsalt. Küll aga söön kodujuuste kas hapukoorega või ilma või lisan tomatit ja kurki jne.

Mõnele jälle meeldib Alpenrose. Ostsin rohelise ja viskasin kohe minema! Kollast aga pole proovinud. Eelistan eestimaist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle kuidagi ei mahu pähe, miks need AASA kodujuustud igasugu marjadega on. Pealegi veel nii palju sv seal. Kodujuust on valgualliks ja mulle ei mahu pähe lihtsalt. Küll aga söön kodujuuste kas hapukoorega või ilma või lisan tomatit ja kurki jne.

Mõnele jälle meeldib Alpenrose. Ostsin rohelise ja viskasin kohe minema! Kollast aga pole proovinud. Eelistan eestimaist.

Toodetakse siiski tooteid millel on turgu. Enamus inimesi ei huvita, mille allikas miski on ja söövad seda mis maitseb. Küllap siis rahvale maitseb ja ostetakse, kui toode müügil seisab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×