Jump to content
tarmzz

Soodsad valgurikkad toiduained

Recommended Posts

Säästukas müüakse üliodavalt ALpenrose rasvatut kohupiima (mingi 7 eek vist?).. Panen sinna hapukoort ja kakaopulbrit - tulemus ülihea ja ülisoodne :rolleyes:

Vahepeal müüdi kas tere kohupiim, 6 eeki oli 200gr, siis sai 1kg nädalas ostetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuunikala võtan ise alati prismast ja ühte toodet ja seda mitmel põhjusel, Nimelt on selline toode nagu rainbow tuunikala tükid vees (need siis suured tükid, mitte see pulbriks lastud jama, mis kaane vahelt kallates koos veega minema paneb), plussid on soolasisaldus kõigest max 1,2% (teistes olen täheldanud 2 ja üle ikka) ning kiir avamiskaan, mulle tööl söömisel oluline. Hind on 17-18 kanti, aga see 5-6 karpi nädalas ei tapa ka, vähemalt on hea asi. Süües kallan alati oliiviõli ise peale kui vesi maha valatud. Soola kohta niipalju, et megalt seda ei karda, aga kuna mul niigi see soovituslik max 5gr ööpäevas tuleb erinevatest asjadest täis (kuhugi ei lisa soole juurde ise) siis parem jälgida kui võimalik ikka.

Kohupiim prismas jätkuvalt tere rasvata maitseta 6,50, seda läheb ikka 7 pakki nädalas ära:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuunikala võtan ise alati prismast ja ühte toodet ja seda mitmel põhjusel, Nimelt on selline toode nagu rainbow tuunikala tükid vees (need siis suured tükid, mitte see pulbriks lastud jama, mis kaane vahelt kallates koos veega minema paneb), plussid on soolasisaldus kõigest max 1,2% (teistes olen täheldanud 2 ja üle ikka) ning kiir avamiskaan, mulle tööl söömisel oluline. Hind on 17-18 kanti, aga see 5-6 karpi nädalas ei tapa ka, vähemalt on hea asi. Süües kallan alati oliiviõli ise peale kui vesi maha valatud. Soola kohta niipalju, et megalt seda ei karda, aga kuna mul niigi see soovituslik max 5gr ööpäevas tuleb erinevatest asjadest täis (kuhugi ei lisa soole juurde ise) siis parem jälgida kui võimalik ikka.

Kohupiim prismas jätkuvalt tere rasvata maitseta 6,50, seda läheb ikka 7 pakki nädalas ära:-)

Kui ma ei eksi, siis see Rainbow ongi vist parim tuunikala konserv, mida ma ise söönud olen (loodan, et ei aja sassi midagi..vanasti ostsin Prismast täpselt sellist, mida kirjeldasid)

Ma kahjuks pole neid Tere kohupiimasid näinud - peab ikka silmad rohkem lahti hoidma ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Säästumarket - Alpenrose rasvatu kohupiim 4.40!!!!!

200 g pakk, 100 g kohupiimas on 16 g valku.

ANNAB ÜLE TRUMBATA!!!!

Oi kurja.. peab otsima minema..

Siiani ostnud 12 EEK, 280 g Kodujuustu, milles on 18g valku 100g kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi kurja.. peab otsima minema..

Siiani ostnud 12 EEK, 280 g Kodujuustu, milles on 18g valku 100g kohta.

Soovitan sellele kohupiimale hapukoort ning kakaod sisse panna - tulemus on super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan sellele kohupiimale hapukoort ning kakaod sisse panna - tulemus on super!

Kuidas suhtute sojapallikestesse, Selverist ostsin üleeile, mingi vist 18g valku oli 100 grammis, maitseb nagu liha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks peaks sööma midagi, mis maitseb nagu liha, kui on võimalik süüa midagi, mis ONGI liha. Mis selle mõte on? Kui põhimõtted liha süüa ei luba, siis ei tohiks lihamaitse ka meeltmööda olla ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks peaks sööma midagi, mis maitseb nagu liha, kui on võimalik süüa midagi, mis ONGI liha. Mis selle mõte on? Kui põhimõtted liha süüa ei luba, siis ei tohiks lihamaitse ka meeltmööda olla ju.

[/quote

Ikkagi MASU ju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks peaks sööma midagi, mis maitseb nagu liha, kui on võimalik süüa midagi, mis ONGI liha. Mis selle mõte on? Kui põhimõtted liha süüa ei luba, siis ei tohiks lihamaitse ka meeltmööda olla ju.

Liha on raskesti seeditav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan sellele kohupiimale hapukoort ning kakaod sisse panna - tulemus on super!

Arumaisaa ...

osta rasvata kohupiima ...

ja siis igasugu lisanditega ta kordades rasvasemaks muuta kui tavaline kohupiim ...

no ei jõua asja loogika minuni, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arumaisaa ...

osta rasvata kohupiima ...

ja siis igasugu lisanditega ta kordades rasvasemaks muuta kui tavaline kohupiim ...

no ei jõua asja loogika minuni, :P

aga kui maitestamata jogurtit hapukoore asemel panna;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui maitestamata jogurtit hapukoore asemel panna;)

Hapukoor ja maitsestamata jogurt on ju kaks eineva maitsega asja, esimene on maitsev, ja teine pole, ma maitsestamata jogurtit küll hapukoore vastu ei vahetaks. Soomes pidavat elu nii olema, et hapukoort ei sööda, küll aga maitsestamata jogurtit selle asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hapukoor ja maitsestamata jogurt on ju kaks eineva maitsega asja, esimene on maitsev, ja teine pole, ma maitsestamata jogurtit küll hapukoore vastu ei vahetaks. Soomes pidavat elu nii olema, et hapukoort ei sööda, küll aga maitsestamata jogurtit selle asemel.

no kui kakaod sisse panna angu ülal mainitud siis vaevalt erilist maitse vahet on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arumaisaa ...

osta rasvata kohupiima ...

ja siis igasugu lisanditega ta kordades rasvasemaks muuta kui tavaline kohupiim ...

no ei jõua asja loogika minuni, ;)

See on sinu probleem, kui sa ei ole kohupiimade hindadega kursis ning ei oska arvutada.. pole vaja uilata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×