Jump to content
Reili

Kehakaal 68kg pealt 55kilole???

Recommended Posts

Tere, olen 18a tütarlaps, käin korralikult trennis olen 170cm pikk ja kaalun 68 kg. Mul on selline küsimus, et ma tahaksin suve keskpaigaks saada kaalu võimalikult alla ideaalis 55kg peale, kas see on võimalik kui jah, siis mida peaksin ma täpsemalt tegema? Praegu käin jõusaalis teen nii aeroobset kui jõutrenni ja söön vähem, rasvaseid ja magusaid asju püüan võimalikult palju vältida ja tarvitan fasti dietmixi peale trenni..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 18a tütarlaps, käin korralikult trennis olen 170cm pikk ja kaalun 68 kg. Mul on selline küsimus, et ma tahaksin suve keskpaigaks saada kaalu võimalikult alla ideaalis 55kg peale, kas see on võimalik kui jah, siis mida peaksin ma täpsemalt tegema? Praegu käin jõusaalis teen nii aeroobset kui jõutrenni ja söön vähem, rasvaseid ja magusaid asju püüan võimalikult palju vältida ja tarvitan fasti dietmixi peale trenni..

Esimese asjana peaksid kindlasti toitumiskava kokku panema, sest päris kindlasti toitumine sul korras pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 18a tütarlaps, käin korralikult trennis olen 170cm pikk ja kaalun 68 kg. Mul on selline küsimus, et ma tahaksin suve keskpaigaks saada kaalu võimalikult alla ideaalis 55kg peale, kas see on võimalik kui jah, siis mida peaksin ma täpsemalt tegema? Praegu käin jõusaalis teen nii aeroobset kui jõutrenni ja söön vähem, rasvaseid ja magusaid asju püüan võimalikult palju vältida ja tarvitan fasti dietmixi peale trenni..

Liiga kiiresti nagu tahad ...

kui sa just amputeerimist ei planeeri, :rolleyes:

Üldiselt - vaata veidi foorumis ringi,analoogilistel teemadel siin jutt olnud, ja kui miski arusaamatuks jääb,küsi uuesti.

Või telli kava spetsialistilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viska oma toitumiskava siia. Detailne. Mitte a'la hommikul söön natuke seda ja natuke toda vaid täpsemalt mis kell mida palju sööd. Trennikava ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskava mul hetkel pole.

Trennikava aga olemas.On see piisavalt tõhus või mitte?

1. päev

» Lamades surumine hantlitega 3 x 10 - 12

» Pullover ( ületõmbed ) hantliga 3 x 12 - 15

» Õlalihastele lendamine küljele 3 x 12 - 15

» Ploki alla surumine seistes 3 x 12 - 15

» Keretõsted kõhupingil 4 x max

2. päev

» Aeroobne treening (crosstrainer,sõudmine,ratas)

» Käärkükk smithi trenazööril 3 x 12 - 15

» Jalgade kõverdamine istudes trenazööril 3 x 12 - 15

» Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 12 - 15

» Säärtele istudes trenazööril pöiale tõus 3 x 12 - 15

3. päev

» Ploki tõmbed ülevalt ( lai haare ) 3 x 10 - 12

» Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 12 - 15

» Ühe käega hantli tõmme küljele 3 x 12 - 15

» Biitsepsitele küünarvarte kõverdamine 3 x 12 - 15

» Seljasirutajale keretõsted pukil 4 x max

» Keretõsted kõhupingil 4 x max

Märkused:

Enne jõuharjutusi teha soojendus 10-15 min. ( ratas, stepper, jooksurada ),

peale jõuharjutusi venitus lõdvestus.

Kava teha soovitatavalt kaks trenni, üks vaba, kaks trenni, kaks vaba, kaks trenni jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub ka et sinu eesmärk 55kg oleks natuke vähe, kuigi eks inimesi on nn "erineva kondiga". Lisaks on ka küsimus, et mida sa pärast tahad teha kui 55kg oled saavutanud? Mida sa tahad jaksata teha? Sporti tehes tuleb arvestada, et lihasmassi tõttu kaalu on võibolla rohkem kui kellelgi teisel, kes sporti ei tee aga kannab sama numbriga riideid. Ise olen 172cm ja kaalun 60-62kg. Kannan number 38 riideid. peki-polstrit pole, küll aga parajas koguses trimmis lihased. ja on kerge..ja on tugev tunne :rolleyes: Trenni teen nädalas ca 7tundi, millest jämedalt võttes üle poole on liikumisharrastus (suusatamine, ratas, jooks) ja teine pool jõusaal ja jooga.

Eespool pakutud kava tundub liiga jõusaalis kinni olevat. Ilm on nüüd enam-vähem ilus ja väljas olla on ka tervislik. Aeroobikatesse minul usku pole....parem mine metsa jooksma või orienteeruma. Kiirkuurina mõjuvad aga kergemat sorti kilometraalsed eneseületamised. Nt mine roheliste rattamatkale (kõik kohustuslikud 3 päeva ilma viilimisteta ja 4 päeval tahad juba uuesti sõitma minna :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 55kg käes tahan ainult vormis püsida, et siis käiksin jõusaalis nii palju, et vormist mitte välja minna.ma ise kannan 36 ja 38 suuruses riideid.mul nagu on pekki, millest ma lahti tahangi saada.Nu mina ei tunne ennast kergena aga piisavalt tugevana tunnen küll.Jõusaalis kinni ma ei tea, ma jalutan ja liigun värskes õhus ka päris palju ringi.Joosta ma ei saa sest mul hingamisteedega mingi väike kamm ja kui jooksen siis nats läheb mööda ja mul plaksti lööb hinge kinni, ma ei tea miks see nii on, mudu nagu terve elu sporti teinud võrkpalli mänginud ja tennist ka.Pärast neid trenne hakkaski hingamisteedega suurem jama pihta.Samuti on mul põlved kannatada saanud ja valutavad külma ilmaga, vahel ka mõnd harjutust tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 55kg käes tahan ainult vormis püsida, et siis käiksin jõusaalis nii palju, et vormist mitte välja minna.ma ise kannan 36 ja 38 suuruses riideid.mul nagu on pekki, millest ma lahti tahangi saada.Nu mina ei tunne ennast kergena aga piisavalt tugevana tunnen küll.Jõusaalis kinni ma ei tea, ma jalutan ja liigun värskes õhus ka päris palju ringi.Joosta ma ei saa sest mul hingamisteedega mingi väike kamm ja kui jooksen siis nats läheb mööda ja mul plaksti lööb hinge kinni, ma ei tea miks see nii on, mudu nagu terve elu sporti teinud võrkpalli mänginud ja tennist ka.Pärast neid trenne hakkaski hingamisteedega suurem jama pihta.Samuti on mul põlved kannatada saanud ja valutavad külma ilmaga, vahel ka mõnd harjutust tehes.

Võiksid kopsuarstile näidata ennast, laseb Sul astmatesti igaks juhuks teha

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoreetiliselt on võimalik 55. kg kehakaal saavutada.

Mina võtsin kahe nädalaga maha 4kg, rasvaprotsent vähenes 3 võrra. Selleks koostasin toitumiskava ja treeningkava. Tarbitavate kalorite hulka vähendasin 1500-le (Kaalu säilitamiseks on mul vaja u. 2100 kalorit). Trenni tegin ülepäeviti umbes 20 min. Ma ei näljutanud ennast, ega kahjustanud tervist ühekülgse toiduga.

Kaalu langetamine ei ole raske kui oled pühendunud ja tead mida teed. Tegelikult pole kaal oluline vaid vööumbermõõt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 55kg käes tahan ainult vormis püsida, et siis käiksin jõusaalis nii palju, et vormist mitte välja minna.ma ise kannan 36 ja 38 suuruses riideid.mul nagu on pekki, millest ma lahti tahangi saada.Nu mina ei tunne ennast kergena aga piisavalt tugevana tunnen küll.Jõusaalis kinni ma ei tea, ma jalutan ja liigun värskes õhus ka päris palju ringi.Joosta ma ei saa sest mul hingamisteedega mingi väike kamm ja kui jooksen siis nats läheb mööda ja mul plaksti lööb hinge kinni, ma ei tea miks see nii on, mudu nagu terve elu sporti teinud võrkpalli mänginud ja tennist ka.Pärast neid trenne hakkaski hingamisteedega suurem jama pihta.Samuti on mul põlved kannatada saanud ja valutavad külma ilmaga, vahel ka mõnd harjutust tehes.

Ma sinust 2 cm lühem, rõiva suurus alumisel otsal umbes sinna 38 kanti, kohati ka 36 (dieedi ajal veel nr väiksem), ülemine ots kipub 40 kanti minema, viimati sai ostetud üks jakk lausa 42. :P Kaalu on aga kõvasti rohkem kui 55 kg :o Suures osas ei ole pekk muide.

Mis ma öelda tahan? Seda, et kaal ei tähenda midagi, välimus loeb. Peki asemele treeni ja söö omale lihas, palju ilusam vaadata. Kui juba praegu kannad oma kaalu juures suurust 36, siis mida hakkad kandma siis kui 55 kaalud? Asi tuleb hoolikalt läbi mõelda, ning tasakaalu seada nii treening kui toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
astmat mul pole.See juba teada.

Kui sa parandad oma vastupidavust siis nihkub see nn astmahoog ka edasi. Trenni pead tegema aga t6esti oma v6imekuse piirimail, st kuni hingamisraskuseni (6pi tunnetama m6ni sekund enne...), v6tad minutiks paariks tempo madalamaks...siis t6stad uuesti.

T88, t88 ja veel kord t88. Kuid see tasub ennast 2ra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuuule tütarlaps minu arust on ka nagu 170cm pikkusele 55kg liiga vähe! Ideaal kaal on sinu pikkuse kohta 63 vb isegi 65kg aga no jah see sõltub väga palju inimese keha kujust ja kõigest muust! Mäletan isegi, et kui olin 60kg oli mu unistus saada 55kg (ma olen samas pikkuses, mis sina) See sai täiesti minu kinnisideeks ja ma koguaeg arvasin, et ma olen jõle paks, kuigi ise käisin body pumpis ja tennises ja võrkpallis ja ma tegin tohutult palju füüsilist ja mu keha oli täiesti ideaalne, ei sangasid, ei kõhtu ees (kõht oli lihastes) ei pekki mitte kuskil. Aga nagu ma ütlesin sai see mu kinnisideeks ja peeglisse vaadates nägin ennast 5 korda paksemana kui tegelikult olin.. Ja väga palju teeb ära tööd just inimese vaimne pool, kuna ma koguaeg masetsesin selle keha pärast siis ma hakkasingi juurde koguma ja see tuli nii järsku ja ma ei saanud, seda peatada! Nüüdseks olen veitsa ikka paksuke küll :o Aga vb oli mul just seda vaja, et arusaada, et ma olin täiesti normaalne ennem! Ja küll mul ka see kehakaal tagasi tõmbab, ma olen kõik paika pannud trennid ja toitumise jne... Aga organismis ei hakka ennem midagi liikuma, kui sa koguaeg masetsed ja võtad seda kui kinnisideena, et sa pead alla võtma! Tee kõike õieti (toitu, treeni) ja tunne sellest mõnu, ära tee seda sellepärast, et tahad kaalukaotada ja õpi oma keha armastama ka sellisena nagu praegu oled... Siis on tulemused kiiiremad tulema! Ise juba 4 kuud üritan alla saada ja ma olen endaarust teinud kõike õieti aga mingeid väga suuri tulemusi ei ole, aga ma ei anna alla, kõik tuleb tasapisi! Ja seda tahtsin ka öelda, et ära keela endale midagi, muidugi ära õgi iga päevaselt rämpsu näost sisse aga näiteks see on vale kui maistused ja teatud asjad täiesti ära jätad, sest jah dieeti pidades sa võtad kiiiresti alla, kuid see kaal ei jää püsima. See on vaid hetke seisund! Kaalu tuleb langetada kõike süües aga õigetes kogustes! Sest nagu sa neid asju uuesti sööma hakkad tuled kõik kordades tagasi! Mul nii paljud sõbrannad langetasid oma kaalu pms sellega et keelasid endale paljud asjad ära ja sõid ainult rohelist jne... ja see oli täiesti ajutine seisund, kõik tuli tagasi, niii et langeta oma kaalu kõike süües aga õigetes kogustes! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa öelda, et see on kinnisidee, sest ma teen trenni mõnuga ja söön kõike vähestes kogustes ja mõnuga, nii et mul kõik ok.Ta võib ju tunduda et vähe aga eks ma siis ise näen kui kaal käes kui olen liiga kõhnuke siis võtan mõned kilod juurde ja kõik korras.Magusat mai keela söön lihtalt veidi vähem ja valin maiustusi, kus pole nii palju neid rasvasid jms.Tänu kõigele sellele kaotasin paari päevaga kohe kilo, nii et ma arvan, et kõik on korras :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sinust 2 cm lühem, rõiva suurus alumisel otsal umbes sinna 38 kanti, kohati ka 36 (dieedi ajal veel nr väiksem), ülemine ots kipub 40 kanti minema, viimati sai ostetud üks jakk lausa 42. :D Kaalu on aga kõvasti rohkem kui 55 kg :o Suures osas ei ole pekk muide.

Mis ma öelda tahan? Seda, et kaal ei tähenda midagi, välimus loeb. Peki asemele treeni ja söö omale lihas, palju ilusam vaadata. Kui juba praegu kannad oma kaalu juures suurust 36, siis mida hakkad kandma siis kui 55 kaalud? Asi tuleb hoolikalt läbi mõelda, ning tasakaalu seada nii treening kui toit.

Mul nüüdseks juba ongi treening ja toit tasakaalus.Tänud hea nõuande eest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa parandad oma vastupidavust siis nihkub see nn astmahoog ka edasi. Trenni pead tegema aga t6esti oma v6imekuse piirimail, st kuni hingamisraskuseni (6pi tunnetama m6ni sekund enne...), v6tad minutiks paariks tempo madalamaks...siis t6stad uuesti.

T88, t88 ja veel kord t88. Kuid see tasub ennast 2ra.

eks ma proovin kindlasti :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lanketasin ka kaalu dieedi ja trenni abil... Küsisin selleks arsti käest nõu. JA TA ÜTLES ET POLE REAALNE KAALU TÕSISELT LANGETADA ILMA NÄLJA TUNDETA. Seega pidasin ranget dieeti ja tegin trenni mille arutasin läbi eelnevalt arstiga. Nüüd söön jälle maiustusi ja pole mul migit topelt kaalu tõusu. Lihsalt tuleb süia mõistlikult ja ennast piisavalt ka liigutada. Soovitan kõigil enne tõsist kaalulangetust seda spetsialistiga arutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lanketasin ka kaalu dieedi ja trenni abil... Küsisin selleks arsti käest nõu. JA TA ÜTLES ET POLE REAALNE KAALU TÕSISELT LANGETADA ILMA NÄLJA TUNDETA. Seega pidasin ranget dieeti ja tegin trenni mille arutasin läbi eelnevalt arstiga. Nüüd söön jälle maiustusi ja pole mul migit topelt kaalu tõusu. Lihsalt tuleb süia mõistlikult ja ennast piisavalt ka liigutada. Soovitan kõigil enne tõsist kaalulangetust seda spetsialistiga arutada.

Ei olnud suuremat asi arst :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik jutt jah, ma pole nälga tundnud ja ma ei suudakski näljas elada, ometi on 48kg maha läinud, olen mingi eriline vist:-P Aga ju ma siis TÕSISELT ei langetanud ka, ikka vahest naersin ja nii:-)

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imelik jutt jah, ma pole nälga tundnud ja ma ei suudakski näljas elada, ometi on 48kg maha läinud, olen mingi eriline vist:-P Aga ju ma siis TÕSISELT ei langetanud ka, ikka vahest naersin ja nii:-)

mul ka mingit näljatunnet pole tekkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×