Jump to content
VoodooMagic

Õlu ja kalorid

Recommended Posts

Ma ei teagi palju näiteks Originaalis ona aga üldiselt peaks heledas õlles olema 20-40kcal/100g.

Kui hunnik õllesi ära juua teeb see kokku päris hea kalorikoguse.

Rääkisin Kalmusega 6st õllest ja ta ütles, et sellise koguse juures kulutab organism rohkem energiat alkoholi hävitamiseks kui õlu ise seda sisaldab.

Mulle tundub, et õlle juues tuleb kaloreid ikka rohkem kui vaja aga kuidas teised seda kommenteerivad, on see tõesti nii, et õlut juues langeb kaal?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei teagi palju näiteks Originaalis ona aga üldiselt peaks heledas õlles olema 20-40kcal/100g.

Kui hunnik õllesi ära juua teeb see kokku päris hea kalorikoguse.

Rääkisin Kalmusega 6st õllest ja ta ütles, et sellise koguse juures kulutab organism rohkem energiat alkoholi hävitamiseks kui õlu ise seda sisaldab.

Mulle tundub, et õlle juues tuleb kaloreid ikka rohkem juua kui vaja aga kuidas teised seda kommenteerivad, on see tõesti nii, et õlut juues langeb kaal?

6 pudelit õlut sisaldab umbes 120 g "kiireid süsivesikuid", mis peaks omakorda otse rasvaks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole sel õllel midagi viga, paras peale trenni ära juua. Ise teen seda pärast eriti rasket trenni, kui enam banaani närida ei taha.

Õllekõhud tekivad liigsest õlle tarbimisest ja loomulikult snäkist, mis õlle kõrvale süüakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei räägi tumedast õlust, ise eelistan originaali.

Aga organismil kulub ju alko vastu võitlemiseks energiat, milline kuluva ja sisse tuleva tasakaal on siis?

Kuskil saates rääkis ka ükspäev siuksest asjast nagu õlledieet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei räägi tumedast õlust, ise eelistan originaali.

Aga organismil kulub ju alko vastu võitlemiseks energiat, milline kuluva ja sisse tuleva tasakaal on siis?

Kuskil saates rääkis ka ükspäev siuksest asjast nagu õlledieet.

A sa võta KCN'i - mõtle,kus organismil sellega võitlemiseks energiat kulub ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VoodooMagic, ÄRA MÕTLE LIIGA PALJU :rolleyes:

Mida ma siin liiga palju mõtlen, Kalmus tegi mulle toitumiskava ja 6+x õlle kohta ta täpselt nii ütleski.

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma siin liiga palju mõtlen, Kalmus tegi mulle toitumiskava ja 6+x õlle kohta ta täpselt nii ütleski.

Võib-olla üritas Kalmus oma õllelembelisust vabandada? Igaüks leiab ise endale vabandusi, miks ta midagi teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen kuulnud ja ka omal nahal tundnud, ning järeldused teinud, et õlu ise ei tekita mingit pekki, muidugi mõistliku tarbimise juures. Pildituks juues iga päev, ei oska kommenteerida. Kuid kurja juur on snäkid, mida õlle kõrvale armastatakse tarbida, igast krõpsud, jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kehas on alkoholi, siis üritab organism sellest vabaneda ning kõik söök, mis sa sööd sellel ajal on üleliigne ehk suur osa läheb varuaineks.

Kuskilt kuulsin midagi sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga samas , kui isegi see nii pole, saab see 5-6 õlle võtta päevana, millal toimub süsivesikute laadimine ehk "cheating day" ? tõmbad glükogeeni varud korralikult täis siis kulutad nädalaga jupphaaval ära - see pidi ka dieeldile kasuks tulema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest siis õllejoojatele õllekõhud tekkivad?

"Kõige suurem kalorikogus 100ml kohta sisaldub kokteilis Rum+Coca"

Õlle kõht tekib suurest kogusest õllest korraga. Magu hakkab suure koguse toidu ja õlle korral välja venima, lisaks on sul tohutu hunnik kaloreid, toidu ja õlle näol, mis tahavad meeleldi rasvaks muutuda. Kuskilt lugesin et nädalas kaks korda 10 õlut juues saavutad sa õllekõhu, aga 5 korda 2 õlut juues ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevate uuringute kohaselt on õlu ka väga rikas naishormoonide osas. Eks õlle tarbimist oleks tervislik piirata küll, kuid ega mõned pudelid nädalavahetusel tõesti midagi katastroofilist kaasa ei too.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×