Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Ise kasutan bulgaaria tribulust ja mõju on väga hea.Une kvaliteet on parem,energijat on rohkem,tuju tõstab,toniseerib jne.Võtan 4 kapslit päevas,iga 8h järel,sest 1 kapsel pidi 8h kehas aktiivne olema ja nii 8 näd järjest ja siis 3 näd pausi,et organism uuesti reageeriks.

mis ajast päevas 32tundi on ? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribuluse manustamine - märtsi musclemag, kuni 3000 mg päevas. soovitavalt enne trenni, hommikul ja õhtul. manustada kuurina, mis kestab maksimaalselt 8 nädalat. siis jätta vahepaus 4 nädalat. huvitav, kas tegemist on platseeboefektiga, kuid olen rinnalt surumise töökaalu kolmenädalase kasutamisega tõstnud umbes 12,5 kilo. s.t. treenin nüüd 100 kg kangiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paremates mokatubakates pidid juba ka klaasikillud sees olema.. võtab igemed kenasti verele ja siis võib juba kõike manustada nii ... õlut ka palju parem juua .. laksib topelt.

Mitte ainult paremates..Igas selel son mingid sellise dülipeenedväiksed mikrokillud vms..Nagu teevadki sõnaotsesmõttes igeme katki seestpoolt ,need kes tihti panevad peavad aegajalt igemepoolt vehtama sest mõne aja peale hakkab ükspool jõhkralt valutama,keele alla panned on muigi mõju kiirem ja tugevam..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põdrakanepit võib otsida apteegist. Muidu kasvab turbasel pinnasel. Mul kodus kasvab ka seda päris palju.

Tänud. Vaatasin,et jäädaksegi mokatubaka üle arutama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt pannakse keele alla ikka paar kraadi kangemad "toidulisandid" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kust seda tribulust saab, ka apteegist?

siit samalt lehelt vajuta sinna kus on kirjas POOD ja ainult uuri.

kes ei tea mis või kuidas mokatubakat tehakse siis palun lugege ( http://mokatubakas.net/ ) mitte ärge soiguge et mina tean nii ja mina naa. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tribulust saab, veel, näiteks Fitshopist. Tartu Eedenis oli see veel paar päeva tagasi müügil.

Kuuldavasti viimased purgid. Kuulsin, et taheti ära keelata edaspidi Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naised saunas rääkisid?

Mitte päris. Kirbult kuulsin.

Mispärast?

Vot seda ma ei tea. Eestis paljud lisandid keelatud ju, mis mujal lubatud.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise / artikli juurde

Tribulust saadakse teatavasti erilisest taimest, ning ta stimuleerib keha tootma rohkem testosterooni. Nagu kõik peaksid teadma, on testosteroon see hormoon, mis aitab meil kasvatada lihasmassi. 25- aastased ja nooremad treenijad (tõlkija eeldab, et juttu on meestest) peaksid tootma ise piisavalt testosterooni, seega on tribuluse või mistahes muu testosterooni taset tõstva toote tarbimine mõttetu raharaiskamine. Treenijad, kes on üle 30. aasta vanad, saavad tribulusest rohkem kasu kui nooremad.

Allikas: Musclemag

...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ise saan 20 ja võtsin prooviks ühe paki Tribulust ja annab tunda küll (topelt kogust võttes). Mitte, et mul testoga probleeme oleks aga aeg-ajalt võtan - nt enne suuremat trenni (jõutõmme vms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×