Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Ma mõtlesin ja teistsgust looma :rolleyes: aga pole mõtet kiirustada igasuguste lisandite söömisega,algul peaks areng olema niigi piisav,kui toitumine korras.Aga see minu arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks pidi see taim Tribulus Terrestis aitama nõrga erektsiooni ning madala libiido puhul.Seda pidavat kasutama ka inimesed ,kes lõpetavad oma anaboolsete steroidide kuuri -Tribulus pidi aitma taastada normaalset testosteroonitaset kehas.

ma pigem ei hakka rääkima mis KÕRVALMÕJU sellel taimel minule on :rolleyes::(:D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok minu viga ...kui teistsugust looma aga sellega olen ma küll nõus ,et enne tuleks koguda paar aastat treeningstaazi,kui hakkate lisandeid tarbima.Kui toitumine paigast ära, siis pole nn käsimüügilisanditest küll suurt kasu.Ja mis peamine ,sellest kiidulaulust ,mis on nende jõulisajate taha kirjutatud -võtke vähemalt poolt maha-ega te steroide ei tarbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks pidi see taim Tribulus Terrestis aitama nõrga erektsiooni ning madala libiido puhul.Seda pidavat kasutama ka inimesed ,kes lõpetavad oma anaboolsete steroidide kuuri -Tribulus pidi aitma taastada normaalset testosteroonitaset kehas.

Kas keegi teab öelda, kas see, kui näiteks väga tihti on(praktiliselt iga päev) seksi isu peal, on otseselt seotud testosterooni tasemega või võib asi olla milleski muus. Et, kui seda tribulust ka veel tarvitama hakata, siis võib nii juhtuda, et tahaks paar korda päevas? Praegu isegi naisel häda. Kellelgi on kogemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt se tribulus ikkagi odavam või ma ei tea. Kaalusin creatiini kasuks nüüd.. pea pulki täis, aastake on trenni ära tehtud... nüüd viimased paar kuud ei ole eriti suurt liigutanud. hakkasin uuesti liigutama... kui nüüd paari nädalaga suudan eelmise aasta vormi ära saavutada siis ok. võtta tõesti creatiini?

Tahaks puhast lihasmassi, ainult paar kilo, ja rasvast lahtisaada, toitumist muutsin.:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa, kasutan vana pera beta alaniini ka ära, seda on üks nädalaks või kaheks kindlasti... sellega annab kiiresti vastupanu toimet tõsta treening intensiiivsuse puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Mul oleks selline küsimus, et kuipalju on normaalne või maksimaalne kogus tribulust päevas? Erinevad tootjad pakendavad seda väga erinevatesse kogustesse ja ka maksimaalne päevane kogus erineb tavaliselt. Veel huvitab et kas on võimalik et mõne tootja tribulus on lihtsalt "kõvem" (oma toime poolest, olenemata kogusest). Kui kellelgi on kogemusi sellega siis andku teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulust olen kunagi kasutanud ja sellega seoses tuli meelde, et too aine mõjus mulle pigem negatiivselt. Kaal langes massiliselt ja jõud kadus.

Aga seda ma ei mäleta kui püalju seda annustasin ja mis firma tootega tegu oli.... see oli oam kolm aastat tagasi kui kasutasin seda enne Bulgaarias toimunud noorte MM-ile minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tribulust olen kunagi kasutanud ja sellega seoses tuli meelde, et too aine mõjus mulle pigem negatiivselt. Kaal langes massiliselt ja jõud kadus.

Aga seda ma ei mäleta kui püalju seda annustasin ja mis firma tootega tegu oli.... see oli oam kolm aastat tagasi kui kasutasin seda enne Bulgaarias toimunud noorte MM-ile minekut.

Wow! Raigo Kuusnõmm siin foorumis! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Mul oleks selline küsimus, et kuipalju on normaalne või maksimaalne kogus tribulust päevas? Erinevad tootjad pakendavad seda väga erinevatesse kogustesse ja ka maksimaalne päevane kogus erineb tavaliselt. Veel huvitab et kas on võimalik et mõne tootja tribulus on lihtsalt "kõvem" (oma toime poolest, olenemata kogusest). Kui kellelgi on kogemusi sellega siis andku teada.

Mulle mõjus Bulgaaria Tribulus suurepäraselt.Eriti raskete treeningute ajal tunnen,et ei väsi nii kiirelt.Energijat ja sexuaalset võimekust annab ta kõvasti.Jõule ta nii hästi nagu kreatiin ei mõju,aga põhiline on ,et tahtmist ja energijat jõukas rassimiseks piisas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasutades tribulust kasvas nädalaga treeningul kasutatav raskus rinnalt surumises 10 kg samade korduste arvude juures (6-8). olenevalt inimesest ikka vist mõikab. :rolleyes:

Mhmh. Mõni on platseebole vastuvõtlikum kui teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus järgmine: kuidas oleks seda kõige mõttekam manustada? On öeldud, et 5 esimese päeva jooksul võib testosterooni taseme tootmine tõusta lausa 30%. Kas oleks mõttekas võtta siis 5 päeva, kuu aega või rohkem - kui pikk peaks üks kuur olema? Ei ole selle kohta kuskilt vastust leidnud. Palun vastata inimestel, kes on asjaga kursis, mitte nendel, kes lihtsalt midagi "järjekordselt" arvavad. Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus järgmine: kuidas oleks seda kõige mõttekam manustada? On öeldud, et 5 esimese päeva jooksul võib testosterooni taseme tootmine tõusta lausa 30%. Kas oleks mõttekas võtta siis 5 päeva, kuu aega või rohkem - kui pikk peaks üks kuur olema? Ei ole selle kohta kuskilt vastust leidnud. Palun vastata inimestel, kes on asjaga kursis, mitte nendel, kes lihtsalt midagi "järjekordselt" arvavad. Ette tänades.

Olen ise proovinud ja mingit muutust küll nagu ei kogenud. Kasutasin kuu aega. Kuulsin, et see funkab ainult vanematel kuna noortel nagunii testo kõrge. Vb mingi väike effekt oli aga noh seda ei saa enam teada, kuna aega tagasi ei keri :P .

Kui oled 25+ siis vb isegi kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad seda tarbida testosterooni taseme tõstmiseks lihaskasvu soodustamise eesmärgil, siis arvavasti ühest ega paarist kuust ka ei piisaks, sest lihas olulisel määral ei kasva nii kiiresti (kui just väga algaja pole). :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kasutan ka tribulust aga mingi 5-6 kuu läheb , ostan seda powermanist ja mul oli manustamine 3 korda päevas , hommikul,enne trenni ja peale trenni . Siiani ei saagi päris aru kas tegu on olnud tribuluse tarvitamisega või treeningkava muutmisega aga areng toimub.

purgil oli vist kirjas ka ,et pole soovitatav testivatele sportlastele .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus järgmine: kuidas oleks seda kõige mõttekam manustada? On öeldud, et 5 esimese päeva jooksul võib testosterooni taseme tootmine tõusta lausa 30%. Kas oleks mõttekas võtta siis 5 päeva, kuu aega või rohkem - kui pikk peaks üks kuur olema? Ei ole selle kohta kuskilt vastust leidnud. Palun vastata inimestel, kes on asjaga kursis, mitte nendel, kes lihtsalt midagi "järjekordselt" arvavad. Ette tänades.

Ise kasutan bulgaaria tribulust ja mõju on väga hea.Une kvaliteet on parem,energijat on rohkem,tuju tõstab,toniseerib jne.Võtan 4 kapslit päevas,iga 8h järel,sest 1 kapsel pidi 8h kehas aktiivne olema ja nii 8 näd järjest ja siis 3 näd pausi,et organism uuesti reageeriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×