Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Mis tooted oleks tribulusega samaväärsed? Sirvisin 6 lehte läbi. Fitness.ee, Powerman.ee, Sportlab.ee, Eiselt.ee, Bonsuna.com, Proteiin.ee - aga ühesgi nagu otseselt tribulust ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tooted oleks tribulusega samaväärsed? Sirvisin 6 lehte läbi. Fitness.ee, Powerman.ee, Sportlab.ee, Eiselt.ee, Bonsuna.com, Proteiin.ee - aga ühesgi nagu otseselt tribulust ei leidnud.

Ei näe, sest Eestis ei tohi seda vabamüügis müüa, käsitletakse kui ravimit. Kui vana sa oled? Alla 30 ei ole mõtet seda tarbidagi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei näe, sest Eestis ei tohi seda vabamüügis müüa, käsitletakse kui ravimit. Kui vana sa oled? Alla 30 ei ole mõtet seda tarbidagi....

Tohoo, seda ei teanudki. Alles oli see müügis, mingi uus seadus? Ma sõbra jaoks otsisin aga olen ka ise proovinud.

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulust olen kasutanud enne võistluseid dieedi ajal ja andis natuke rohkem energiat juurde, aga niisama ei tarbi. Selle lisandi kohta on spekuleeritud, et see võib äkki dopingukontrollides probleeme tekitada. Nii hull see asi ei ole- Eestist võeti see küll müügilt ära, aga enamus euroopa riikide lisandipoodides on see vabalt saadaval ja dopingukontrollides on sellega ka ilusti negatiivse tulemusega läbi käidud.

Seda lisandit võiksid kasutada ikka natuke vanemad vennad nagu Ott ütles!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle lisandi kohta on spekuleeritud, et see võib äkki dopingukontrollides probleeme tekitada.

Need olid ühe foorumikülastaja hallutsinatsioonid. Ma tahaks heaga näha et mõni täiskasvanud inimene reaalselt sellel teemal spekuleerima hakkaks.

Eestis on puhas C-vitamiin ka retseptiravim. Vaene maa, muud pole võtta kui luuavarsi, siis tuleb tegutseda sellel põhimõttel et luuavarrest võib ka pauk tulla. Nii et luuavarsi saab edaspidi osta ainult relvaloaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sportlabis müükse praegu seda, 1500 mg toimeainet. Ise olen söönud ka 2-3 korda. Energiat annab küll ja mõne muu asja isu on ka rohkem :D

Mina küll seal ei näe seda. Peaks olema spetsiaal kategoorias aga pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll seal ei näe seda. Peaks olema spetsiaal kategoorias aga pole.

Seal suurena pole ja aga seal kõrval tulbas, kus on pealkiri enimmüüdud, seal on ta olemas Biotechi Tribulus Maximus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi

Tekkis huvi tribuluse vastu ja tahtsin siinkohal küsida kogemusi ja milline oleks parim tootja, nimelt avastasin, et on võimalik hankida reflex nutritioni bulgaaria tribulust.

Aga kui keegi ka siin nö käsimüügiga tegeleb, siis tunnen ka selle vastu huvi.

Igasugune info on teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv, googeldasin tribuluse kohta ning paljud väidavad, et tribulus on neil tekkitanud günekomastiat just tribulus terretis.

Kas se on võimalik v6i on tegemist kuulujutuga? Kuna mul endal puberteedieast jäänud väike gyno siis tahaks teada. Ise kasutan hetkel BioTechUSA tribooster 2000mg

Muudetud kasutaja argolill poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv, googeldasin tribuluse kohta ning paljud väidavad, et tribulus on neil tekkitanud günekomastiat just tribulus terretis.

Kas se on võimalik v6i on tegemist kuulujutuga? Kuna mul endal puberteedieast jäänud väike gyno siis tahaks teada. Ise kasutan hetkel BioTechUSA tribooster 2000mg

Ei ole ise pädev sellele 100% vastama, aga olen aru saanud nõnda.

Tribulus terrestris just peaks edendama meessuguhormooni testosterooni tootlikkust/ rasvaprotsendi vähendamist vastupidiselt naissuguhormoonile östrogeenile.

Puberteedieas on see poiste puhul päris tavaline, kuna esineb suguline küpsemine, hiljem peaks see taanduma iseenesest.

Kuna andro-toode ei ole täpselt testosteroon nagu keha toodab, vaid on lõppsaadus läbi erinevate biokeemiliste reaktsioonide kehas, siis selle muundamisega kaasnevad omad kõrvalnähud, milleks üheks võib olla ka günekomastia.

Samuti tuleks seda võtta nö kuuridena, et keha selle tootmist ei lõpetaks looduslikult: 6 nädalat kasutada ja 4 nädalane paus. Kauasemal kasutamisel keha liigselt harjub sellega, ning kui on võetud pausideta, ja siis lõpetada, pole kuskilt tagavara võtta ja kaldubki tulemus madala testosteroonini, ehk siis võib võrrelda, et on östrogeenile kalduvus. Samas tribuluse ektrakt ei tekita taolisi kõrvalnähtusi.

Günekomastia ehk rindade suurenemine meestel on põhjustatud mees- ja naissuguhormoonide tasakaalu häirest organismis.

Vananevatest meestest umbes 40%-l esineb günekomastia, neil on soodustatud meessuguhormoonide muutumine naissuguhormoonideks.

Lisaks võivad günekomastiat põhjustada: naissuguhormoone tootvad neerupealiste- ja munandikasvajad, maksatsirroos (maksa sidekoestumine), kilpnäärme ületalitlus (hüpertüreoos), kromosoomaalsed ehk pärilikud häired, mitmete ravimite ning narkootiliste ainete kasutamine.

Rind koosneb kahest peamisest komponendist: näärmekoest (tihe ja tugev) ning rasvkoest (pehme). Rasvkoe ja näärmekoe suhe rinnas on individuaalne ja günekomastia võib olla tingitud nii ühest kui teisest koe ülejäägist.

http://www.articlesp...-Boosters/39172

http://www.christina...omastia?nobox=1

http://www.inimene.e...id=751#Prognoos

Siit leiab ka palju ja kasulikku. http://www.muscleadvice.com/content/

Kui eksin, parandage.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testorooni tõus võib põhjustada ka östrogeeni taseme tõusu organismis, sest osa testot aromatiseerub östrogeeniks.

Keha püüdleb ju alati tasakaalu poole, kui midagi on naturaalsetest piiridest väljas.

Aga kui keegi nüüd just mingit värsket uuringut ei too, siis ma tribuluse pärast ei mureteks. See on ikkagi toidulisand, ei ole nii kange. Hea kui see üldse kuidagi mõjub, sest testot tõstev efekt pole vist teaduslikult tõestatudki. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen tribulust kasutanud mitu aastat ja kurb, et see lisand Eestis keelati kuigi dopingukontrollides ei olnud minul sellega kunagi probleeme. Mingisuguseid tissiprobleeme ei ole täheldanud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulus on BS anyway. Leidke mulle mõni uuring, kus ta on midagi tõstnud peale väikemehe mõnel tüübil, mis võis ka platseebo olla. :P

Tribulus peaks olema tugevalt põletikuvastane (COX-2 inhibiitor), ma ei tea muidugi mis koguses, ja sisaldab samu MAOI inhibiitoreid mis tubakas, ehk peaks sobima ka tubaka asendajaks. Ja parandama kognitiivseid võimeid veidi sarnaselt tubakale.

Oletuste ralli :)

Kuna ta sisaldab mingeid steroidisarnaseid aineid siis need võivad üht-teist head või halba teha. Testot otseselt üheski katses tõstnud pole.

Oletatakse vist et need steroidsed ained seal võidaks organismis DHEA-ks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×