Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Hei!

Ei leidnud poest enam ylesse,millal v6ib loota saada?

:D

Netipoe kohta ei oska öelda, aga kui sa asud mõne suurema linna: Tallinna, Tartu või Pärnu läheduses, siis võid vaadata sealasuvatesse Fitshoppidesse, sealt võid antud tooteid ehk leida.

Ma tean, et vähemalt Fitshop Eedenis on nii ZMA kui Tribulus olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kuulsin täna ühelt fitness poest käinud sõbralt, et "Tribulust" sisaldavaid tooteid ei tohi enam väljaspool apteeke müüa. Oskab keegi seda kinnitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sellest aastast enam tribulust kusagilt "tavalistest" poodidest ei saa ja apteegis on ainuke toode mingi "X-potens" (500mg 60tbl. u. 500 eeki), siis tekkis küsimus, et kas kellelgi on teada, kust veel saab ja odavamalt?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis juba vastas minu järgmisele küsimusele, mis mul varrukas oli, et kui ma netist tellin, kas seda siis toll piiril ära ei võta vms? :rolleyes:

tänud igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna sellest aastast enam tribulust kusagilt "tavalistest" poodidest ei saa ja apteegis on ainuke toode mingi "X-potens" (500mg 60tbl. u. 500 eeki), siis tekkis küsimus, et kas kellelgi on teada, kust veel saab ja odavamalt?

Tänud!

Ettevaatust tribulusega,sest see toode sisaldab testosterooni,mis on keelatud dopinguainete nimekirjas. Uurisin asja ja tootjatehas ei soovita samuti võistlevatel sportlastel seda toodet tarvitada,sest on oht saada positiivne vastus dopingu proovis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ettevaatust tribulusega,sest see toode sisaldab testosterooni,mis on keelatud dopinguainete nimekirjas. Uurisin asja ja tootjatehas ei soovita samuti võistlevatel sportlastel seda toodet tarvitada,sest on oht saada positiivne vastus dopingu proovis.

Oled ikka päris kindel ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt tavaline Tribulus nüüd testosterooni sisaldab. Tribulus on Eestis keelatud pigem seetõttu, et see lihtsalt liigitati ravimite alla Eesti üliagara ravimiameti poolt.

Suur osa Eesti kulturiste on Tribulust tarvitanud ja kellelgi pole seetõttu dopinguproovis probleeme olnud. Tribuluse eesmärgiks on keha stimuleerida rohkem testosterooni tootma, mitte et see ise testot sisaldaks. Muidugi mõne kahtlase firma toodang võib keelatud aineid sisaldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulus terrestris`e näol on siiski tegemist samanimelise taime ekstraktiga, mis mitte kuidagi ei saa sisaldada testosterooni.

TT stimuleerib testosterooni tootmist sinu kehas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tribulus terrestris`e näol on siiski tegemist samanimelise taime ekstraktiga, mis mitte kuidagi ei saa sisaldada testosterooni.

TT stimuleerib testosterooni tootmist sinu kehas.

wikipedia: The extract is claimed to increase the body's natural testosterone levels and thereby improve male sexual performance and help build muscle. T. terrestris has consistently failed to increase testosterone levels in controlled studies.[8][9][10] It has also failed to demonstrate strength-enhancing properties.

Minu kokkuvõte - waste of money. Mõned brändid ilmselt lisavad testot, et tekiks mulje, et mingi mõju on.

Muudetud kasutaja wtrix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ravimiamet ei luba. Apteegist saab, aga küll.

Tribulust sealt jah hetkel kahjuks ei tule Soomest ka

Muudetud kasutaja Taavi Eplik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mass.fi müüb kah miskit

Rumal küsimus, aga miks enam Eestis ei müüda?

Tribulust ei tule ka sealt, kindlasti tulevad asjad on:

Minna Pro Recovery Stack

Mass Recovery Stack

Mass No Lac Pro Whey

Mass IsoWhey (Unflavoured)

Mass Omega 3

Mass Creapure Creatine

Mass Leucine

Mass Glutamine

Mass Beta Alanine

Mass Malto

Mass Pump

Mass Recovery

Mass Whey

Mass Whey Stack

Küsisin otse üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ettevaatust tribulusega,sest see toode sisaldab testosterooni,mis on keelatud dopinguainete nimekirjas. Uurisin asja ja tootjatehas ei soovita samuti võistlevatel sportlastel seda toodet tarvitada,sest on oht saada positiivne vastus dopingu proovis.

Vaidlen vastu! Olen tribulust proovinud ja ka Eesti ja välismaa dopingukontrollidest ilusti läbi saanud. Tribulus ei ole mingi imerohi, aga võistlusdieedi ajal andis vähemalt minule meeletult energiat. Ilmselt mulle sobis, aga igasuguste toidulisandite tarbimine ja tulemus on väga individuaalsed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×