Jump to content
renku

Tribulus

Recommended Posts

Olen kasutanud, laps on ok.

Kaido Voogla lasi endal testosteroonitaset mõõta veretestiga Suur-Ameerika tänaval, sel ajal kui kasutas tribulust, tase oli tavalisest 3x kõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ei teki mitte mingisugust isu sellist toodet proovida. :blink:

Keemiaõpsi käest näiteks küsisin sellise asja kohta, siis seletas küll et suguelule pidi ka ikka paraja põntsu panema. Iseenesest on ta väga tark mees. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kasutanud, laps on ok.

Kaido Voogla lasi endal testosteroonitaset mõõta veretestiga Suur-Ameerika tänaval, sel ajal kui kasutas tribulust, tase oli tavalisest 3x kõrgem.

Kui kaua sa seda kasutanud oled ja kui vana on su laps? Kas nii ei ole, et laps sündis enne, kui kasutama hakkasid? Ja kui ei ole, siis kui kaua sa kasutasid seda enne lapse sündimist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutasin ka siis kui Reval-Sport oli veel vanas saalis. See võis olla aasta 1997. Laps saab varsti 4.

Kurb muidugi kuulda, et keemiaõpetajaga niiviisi läks, aga vo talle lihtsalt hakkasid meeldima omasoolised aga ta ei julge endale tunnistada seda? Siis võib naistega põnts küll tunduda.

Või kui põnts on see, et ajab okka püsti koguaeg, siis see on jah nõme kui noku kikki läheb :blink:

Eriti on tunda muidugi tribuluse mõju siis kui kaloraaz negatiivne ja sellest kipub testotase langema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumb on efektiivsem testosterooni tõstja ja kumb kasvatab libiidot paremini? Axis-HT või Tribulus Pro?

Äkki leidub keegi, kellel on olnud mõlema tootega kokkupuude ja oskab öelda, kumb parem.

Hinna poolest muidugi Tribulus Pro, aga see selleks :huh:

Muudetud kasutaja AK90 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumb on efektiivsem testosterooni tõstja ja kumb kasvatab libiidot paremini? Axis-HT või Tribulus Pro?

Äkki leidub keegi, kellel on olnud mõlema tootega kokkupuude ja oskab öelda, kumb parem.

Hinna poolest muidugi Tribulus Pro, aga see selleks :huh:

Axis HT võiks koostise põhjal parem olla. Aga koostisainete koguseid pole mainitud, nii et ikkagi proovimise asi.

Tribulusega on segased lood.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulus Fitness.ee poest 280 EEK

Optimum Nutritioni Tribulus 625 Caps iga kapsel sisaldab 625 mg Tribulus Terrestris jahu ja ekstrakti.

Ja siis ühe teise kaupluse toode: 500 EEK

Üks kapsel sisaldab 650 mg puhast Tribulus terrestrist

Pakendi sisu ei erine väga palju, vastavalt 100 tabletti ja 120 tabletti. Et millest selline hinnavahe samaväärsete toodete vahel? Kas siis teises tootes on midagi muud kui jahu ja ekstrakt, kuna on kirjutatud "puhas"?

Thanks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin testo taset ei tõsta aga teeb muud (kiirendab taastumist, parandab sooritusvõimet, hoiab vedelikku lihastes mistõttu vorm vabal ajal lopsakam).

Tribulus aga tõstab ca 30% testost. taset, mis lihaskasvu soodustab omal hormonaalsel moel.

Üheskoos neid tarbides ei tohiks üksteist tühistavaid/rikkuvaid mõjusid olla, oleks et tarbiks samal ajal tribulusele nais-suguhormooni aktiseerivat preparaati, siis võib-olla tribuluse efekt väheneks ja poleks selline kooslus mõtekas, kreatiini ja tribuluse kooslus aga midagi kahjulikku ei tee.

Et arengu seisukohalt oleks abi mõlemast üheskoos ma arvan nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugu Tribilused ja Boosterid unustage ära kui vanus alles 17, saage 30+, siis tekib asjal mõte. Noorena on testo tase niigi hea, vaja vaid söök+trenn paika saada ja tuleb seda massi, et vähe pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke offtopic. Ma kirun pea iga päev, et loll olin, et nii hilja hakkasin treeningutesse uuesti tõsiselt suhtuma. 10 -12 aastat nooremana kasvas lihas juba ainuüksi saali peale mõtlemisest :rolleyes:. See aasta tiksub 30 ette ja no krt tee või tina, ei tule neid tulemusi kohe mitte kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ga kui olen 17 ja hakkan kasutama tribulust... muutun hulluks loomaks või?

Ei muutu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Tribulus on rohkem selline platseebo ,tegelikult ta sinu kehaga mitte midagi erilist ei tee ja testosterooni taset ei tõsta.Minu arvamus on selline ,et mõttetu igas vanuses- ise proovinud järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest ütlen, et Tribulus ei mõju kuidagi moodi, kuid 100% kindlusega seda öelda muidugi ei saa.

Asi on selles, et raske on öelda, et just tribulusest kasu on, kui lihas on arenenud selle kasutamsie ajal, kuid seejuures tehti korralikult trenni, ja tarbiti muid toidulisandeid, näiteks ACC-d, võib-olla lihas areng toimus kvaliteetse trenni tõttu, ja ilmselt just seetõttu, teisejärguliselt enam-vähem hea toitumisega tavatoidu näol.

Ainuke huvitav võimalus toote mõju testida, oleks minna tõesti enne tarvitamsit ja pärast tarvitamist testosterooni taset mõõtma, muud moodi raske öelda, kas toode midagi üldse teeb. Selle eksperimendi kavatsen veebruaris ise teha, annan teada, mis näitajad arstilt saab.

Kel huvi seda toodet testida, siis ta on soodne, ja proovida võib, 100 kapslit maksavad ca 300kr, nendest jätkub pikaks ajaks, kuid kel lootus lihasarengut tõhustada, siis pigem reaalsem ja lihtsam lahendus oleks esmalt oma trennid tõhusamaks muuta, seejärel toitumist rangemalt korraldada, ja seejärel alles võib kõne alla tulla mõte Tribulusest.

--

Võtsin hommikuti ühe kapsli kõigest, üle päeviti ka õhtul ühe, et siis ca poolteist kapslit päevas, võib-olla liiga väike kogus tõesti, et mingit mõju avaldada, kellgi plogis oli kirjas, et kasutati ca 4 kapslit päevas, seda kogust tuleb jah uurida, kuidas siis õige kogus oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See Tribulus on rohkem selline platseebo ,tegelikult ta sinu kehaga mitte midagi erilist ei tee ja testosterooni taset ei tõsta.Minu arvamus on selline ,et mõttetu igas vanuses- ise proovinud järgi.

Ikka mõjub küll kulla mehed. Iseküsimus on see, kas soovituslik doos mõju avaldab, kahtlen . Seeline kogus ei anna vist tõesti mingit efekti kellegi puhul. Absoluutselt kindlasti aga töötab tribulus minu puhul näiteks alates 8 kapslist päevas. Kindlasti oleneb siin doosi suurus mis mõju avaldab lihasmassist, pean silmas puhtast lihasest mitte kehakaalust lihtsalt, vanusest ja ka sellest kuidas sa toitud ja kindlasti ka kuidas treenid. / arvestage, et kalmus ei ole metaani mitte terve oma kangutamisstaazi vältel söönud./

Igaüks peab endale ise katsetamise käigus selgeks tegema kui suur kogus mg-s päevas talle tribulus mõju avaldama hakkab. Alla 20 aastastele seda vast tõesti väga vaja pole, aga ei tee ka midagi paha kui nad seda söövad. Õige doos annab efekti igaljuhul ja kõigi puhul. Ikkagi 100x tervislikum kui metaani neelata. /väidetavalt/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks pidi see taim Tribulus Terrestis aitama nõrga erektsiooni ning madala libiido puhul.Seda pidavat kasutama ka inimesed ,kes lõpetavad oma anaboolsete steroidide kuuri -Tribulus pidi aitma taastada normaalset testosteroonitaset kehas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mnjah kui sa tahad saada saada selliseks 190cm pikaks ning 65 kg kaaluvaks loomaks.

Ma usun,et ta mõtles natuke teistsugust looma... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×