Jump to content
whitesox

Fitness ball

Recommended Posts

Ilma kangita kükid teeb meist (väidetavalt) igaüks pallil ära, aga see nõuab mõningast harjutamist. Alguses võib harjutada taskaalu leidmist nö põlvili pallil, ja kui see kenasti käpas, siis sealt edasi juba püsti hakata end ajama. Asjatundjad teavad rääkida, et ei võtagi väga kaua aega enne, kui pallil püsti kükkida saab. Aga ise kahjuks proovinud ei ole :blink: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma kangita kükid teeb meist (väidetavalt) igaüks pallil ära, aga see nõuab mõningast harjutamist. Alguses võib harjutada taskaalu leidmist nö põlvili pallil, ja kui see kenasti käpas, siis sealt edasi juba püsti hakata end ajama. Asjatundjad teavad rääkida, et ei võtagi väga kaua aega enne, kui pallil püsti kükkida saab. Aga ise kahjuks proovinud ei ole :blink: .

Aga ikkagi ma ei saa aru,et mis tast rohkem kasu on. Arendab tasakaalu w?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on seesama pall, mille peal kontorirotid aegajalt tavatoolile vahelduseks istuvad? Ma olen säärase palli peal laua taga istunud ja ausalt öelda maru hea oli. On`s tegemist sama pallitüübiga ja mis diameetriga istumiseks peaks palli valima? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istumiseks on vajalik teada tõesti palli suurusi, et asend oleks ergonoomiline mitte liigselt väsitav ja negatiivse mõjuga. Alusta istumist järk-järgult aine pikemat aega, et alguses liiga koormav ei ole. Ise istusin paar tundi järjest ja ütleme nii, et ei olnud väga kerge järgnevatel päevadel olla :D

55 cm ball Standing Height: Up to 5' 3" (157 cm)

65 cm ball Standing Height: 5'4" to 6' (158 cm - 182 cm)

75 cm ball Standing Height: Over 6'1" (over 182 cm)

Muudetud kasutaja 0ttt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina istusin tookord terve päeva selle palli peal ja päris mõnus oli vahelduseks. Sellist palli müüakse vist igas endast lugupidavas sporditarvete poes? Teab keegi mõnda eraldi kohta kvaliteetse palli tellimiseks või on nad põhimõtteliselt ühesugused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina istusin tookord terve päeva selle palli peal ja päris mõnus oli vahelduseks. Sellist palli müüakse vist igas endast lugupidavas sporditarvete poes? Teab keegi mõnda eraldi kohta kvaliteetse palli tellimiseks või on nad põhimõtteliselt ühesugused?

Tartus saad sa korraliku palli Salutarisest. Asub kohtumaja vastas olevas kollases majas.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teab keegi mõnda eraldi kohta kvaliteetse palli tellimiseks või on nad põhimõtteliselt ühesugused?

Mõni vbl haiseb rohkem keemiliselt, on raskesti eemaldatava korgiga ja koledat värvi, muud vahet vist pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna Salutarises ära. Võtsin hoopistükkis palli imiteeriva istmepadja. Hind oli natuke suurem (36) kui pallidel (~20), aga selle eest maru lihtne ja mugav lahendus neile, kes palliga harjutustest ei hooli. Ei kogu nii palju tolmu ja ruumi võtab palju vähem.

dynair_senso_r.jpg

Umbes selline näeb välja. Teine pool on sile. Endal helesinine. B)

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×